2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım hiç moralini bozma.Rabbim tez zamanda şifanı verir inşallah.Tamam iğneni vurun ve maneviyatını yüksek tut tatlım.Bebişin belki sıkılmıştır içerde annesi bir dışarı çıkayım demiştir ama annesi üzülünce hissedip vazgeçmiştir demekki daha zamanım var demiştir.Bebişin seni seviyor sende seviyorsun şurda birkaç ay gül gibi geçinin sonra kucaklaşır hasretinizi dindirirsiniz.Rabbim sağlık versin her ikinize de öpüyorum.

Sağol canım, kendimi moralli tutmak istiyorum bende, çok konuşuyorum kızımla. Tam da hareketleri daha da anlaşılır olmaya başlamışken üzdü biraz dün beni. Dualar ediyorum, dinleniyorum. İnşallah vaktince gelir sağlıklı ve hayırlı bir biçimde...

Canım sakın moralini bozma stresini hissetmesin minişin. İnşallah atlatacaksın hiç merak etme. Erkenden teşhis edilmesi baya iyi olmuş Dr önlemini alır zaten. Sonrasında da biraz dikkatle kalan günlerini tamamlarsın inşallah. Dualarım seninle sen canını sıkma yeter ki

Çok çok teşekkürler...

Gunaydinnnnnn anneanne ve babanne adaylari :KK9:
♥♥♥

Anali babali buyutun kizinizi ins. :KK16:
Masaallah canim :nazar:
Damar tikanikligi ins. Onemli degildir....
Onemli olsa uyarirdi doktor sanirim....
Neyse bebis saglikliymis sukur :KK9:

Gözün aydın olsun.Çok şükür bebişin sağlıklıymış ayrıntılın sorunsuz geçmiş sevindim senin adına.

çok sağolun kızlar... inşallah herkes hayırlı haberlerle döner artık bir iki hataya ayrıntılıya girmeyen , cinsiyet öğrenmeyen kalmayacak sanırım :)

günaydın kızlar.bişey sorcam.benim ayrıntılı ultrason 11 subatta.nasıl yapılıyor.ne kadar suruyor.

Gecmis olsun sizlere dun aksam dua ettim ve sizin icin de dua ettim bundan sonra da dualarim sizle korkmayin hep birlikte destek ilarak atlaticaz.Dun gece bunlari dusundum. Gece ruyamda bebegimi dogurmusum 5.5 aylikken.Kendi kendime Allahim ben ne yapicam bir suru seyi eksik gogus pedim bile yok diyodum.Korkarak uyandim.Sizi bir nebze bile olsa anliyorum arkadaslar Allah hepimizin yardımcısı olsun hayirlisiyla cocuklarimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah.

Amin canım içini sen de ferah tut...
Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah, meleklerimizi de sağlıkla, huzurla ve hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip etsin...

günaydın güzel anneler güzel bebişler....
yine bir cuma gününe merhaba gelsin haftasonu :KK52:
CANKAYFEE cnm bol bol dua et cnm rabbım korusun onu bol bol dinle ayaklarını havaya kaldır uzan onlar bizim herşeyimiz tabı allah bilir bir tevekkul edelim :18:

diğer topik arkadaşlarımmmmmm yeşilerik azerikizı deterjan huzeyfee .............. aklıma gelmeyen bütün arkadaslarıma bol tekmeli günler diliyormmmm..... bende dün gece rüyamda kuzenimin kazagını yırtmısım benden parasını istiyor bende dıorum param yok maasımı alınca verebılırım hayır dyo yarın verıceksın 50 tl :KK53: neyse annemler fılan herkez ord aben baslıorum bagırmaya benım kazagıma olsa ben senden parasını ıstemem oda dıokı benım kazaklarım kalıtelı :KK53: ruyaya bakkk :KK50:

Canım anlattığına göre ayakta çok kalmışsın ve ağrılarının olması normal.Bende ayakta fazla kalınca ağrılarım oluyor.Eğer bir süre uzanıp dinlendikten sonra hala aynı şiddetteyse doktoruna bir görün ama hafifliyorsa canını sıkma iyice dinlenirsin tamamen geçer.Geçmiş olsun canım.

yorulduysan ondan olabilir. Benim de yoruldugumda agrim oluyor. Hatta okula gitmek icin duraga dogru yurumem gerektiginde her adimda karnima bicak saplaniyormus gibi oluyor yolun yarisinda oturup bi sure dinlenmek zorunda kaliyorum. Hamile olan bi abla normal dedi ama bilmiyorum. SSali gunu gidicem doktora o zaman sorucam ben de.

Dinlenince gecti di mi agrin?

Yorma kendini canım dinlenince geçtimi nasılsın şimdi

Teşekkür ederim canlarım. Akşam biraz geçti iyiydim. Sabah kalktım sol tarafımda agrı var yine. Bu ara birden büyümeye mi başladı benim bebiş bilemedim. Bugün gitmek gerekir mi doktora?

Valla işte erken doğum diyorlar aslında da, yaşama şansı düşük olur Allah korusun :KK43:

canım hiç canını sıkma rabbimin dediği olur sana bir örnek benim yengem 11 seneden sonra hamile kaldı 6 aylıkken bebek erken doğum yaptı ve tüm doktorlar yaşamaz dedi minnacık doğdu 2 ay küvezde kaldı neler dediler neler yok sakat olur yok hastalıklı olur ama biz hiç pes etmedik dualarımıla yavrucak yaşadı ve şuan 4 yaşında bi saniye yerinde durmayan çok konuşan sapasağlam bi çocuk oldu o yüzden en başta gönlünü ferah tut kendini strese sokma sonrası inş gelir merak etme bebeğin bi 5 ay bekledi annesi içerde bi 3 ayda bekler sen telaş etme bi yoklamıştır seni:KK19:

Teşekkür ederim canlarım. Akşam biraz geçti iyiydim. Sabah kalktım sol tarafımda agrı var yine. Bu ara birden büyümeye mi başladı benim bebiş bilemedim. Bugün gitmek gerekir mi doktora?

Canım seninle tarihler aynı 1 haftadır bende ligament dedikleri ağrılardan var özellikle sol tarafımda normal yani.Kesik kesik ağrıyorsa sorun yok ama süreklilik ve 1 dakikadan uzun sürelerdeyse doktora görün istersen.

Güzel arkadaşlarım 3 lü testimin sonucu geldi. Hersey yolundaymış, sonuçlar iyi dedi dr. Şükür bunu da atlattık. Tüm sonuç bekleyen annişler de güzel haberler alsın inşallah. Hepinize hayırlı cumalar. .

Canım seninle tarihler aynı 1 haftadır bende ligament dedikleri ağrılardan var özellikle sol tarafımda normal yani.Kesik kesik ağrıyorsa sorun yok ama süreklilik ve 1 dakikadan uzun sürelerdeyse doktora görün istersen.

Canım benim, otururken sıkıntı yok. Ayağa kalkınca sol tarafıma batar giriyor. Ligament bu haftalarda mı başlarmış? Sen bebeğini hissediyor musun artık? Bende birkaç gündür seğirme gibi kıpırtılar oluyor.Bebek mi sence?

canım hiç canını sıkma rabbimin dediği olur sana bir örnek benim yengem 11 seneden sonra hamile kaldı 6 aylıkken bebek erken doğum yaptı ve tüm doktorlar yaşamaz dedi minnacık doğdu 2 ay küvezde kaldı neler dediler neler yok sakat olur yok hastalıklı olur ama biz hiç pes etmedik dualarımıla yavrucak yaşadı ve şuan 4 yaşında bi saniye yerinde durmayan çok konuşan sapasağlam bi çocuk oldu o yüzden en başta gönlünü ferah tut kendini strese sokma sonrası inş gelir merak etme bebeğin bi 5 ay bekledi annesi içerde bi 3 ayda bekler sen telaş etme bi yoklamıştır seni:KK19:

Öyle tabii, dr ların her dediği olmuyor, inşallah vaktini bekler kızım hayırlısıyla. Ama benim oğlum engelli, o da geçirdiği ameliyat sonrasında anestezyen hatası nedeniyle yoğun bakıma getirildiğinde ertesi güne çıkmaz demişlerdi, şükür 16 yaşında, değil yürümek parmağını kımıldatsa mucize deriz demişlerdi, şimdi yürüyor, acıktığını susadığını isteklerini ifade ediyor. Nöroloğumuz bile Allah'ın mucizesine inanmayan varsa bu meleği görsünler ütıbbın bitim Rabbin devreye girdiği an der hep. Oğlumda da hiç umudumu yitirmedim. 16 sene sonra kızım olunca çok ümit bağladım tabii, sağlıkla ve hayırlısıyla vaktinde gelsin inşallah dünyaya. Hepimizin bebekleri de inşallah.

Valla işte erken doğum diyorlar aslında da, yaşama şansı düşük olur Allah korusun :KK43:

Canım Bak ne dicemm.. Benim anneannem 1913 doğumlu ve 6 aylıkken doğmuş :) kiremitten beşik yapmışlar hatta , herseferinde anlatır annesinden duyduğu kadarı ile , 101 yaşında ve maşallahı var gayet sağlıklı :KK34:

Canım Bak ne dicemm.. Benim anneannem 1913 doğumlu ve 6 aylıkken doğmuş :) kiremitten beşik yapmışlar hatta , herseferinde anlatır annesinden duyduğu kadarı ile , 101 yaşında ve maşallahı var gayet sağlıklı :KK34:

Maşallah :):nazar:
İnşallah vaktini bekler benim kız ama erken gelirse de yapacak tek şey tevekkül edip sabretmek elbette. Bakalım dinleniyorum,önümüzdeki 3-4 hafta iğne olacağım... Kısmet, hayırlı yazılarımız olmuş olsun inşallah...

Maşallah :):nazar:
İnşallah vaktini bekler benim kız ama erken gelirse de yapacak tek şey tevekkül edip sabretmek elbette. Bakalım dinleniyorum,önümüzdeki 3-4 hafta iğne olacağım... Kısmet, hayırlı yazılarımız olmuş olsun inşallah...

inşallah canım , Sen üzme kendini yeterki .. Bu arada Allah yardımcın olsun :KK43: Benim abim de engelli , havale geçirmiş 40 günlükken. annecim 36 yıldır bebek gibi bakıyor sağolsun..

Öyle tabii, dr ların her dediği olmuyor, inşallah vaktini bekler kızım hayırlısıyla. Ama benim oğlum engelli, o da geçirdiği ameliyat sonrasında anestezyen hatası nedeniyle yoğun bakıma getirildiğinde ertesi güne çıkmaz demişlerdi, şükür 16 yaşında, değil yürümek parmağını kımıldatsa mucize deriz demişlerdi, şimdi yürüyor, acıktığını susadığını isteklerini ifade ediyor. Nöroloğumuz bile Allah'ın mucizesine inanmayan varsa bu meleği görsünler ütıbbın bitim Rabbin devreye girdiği an der hep. Oğlumda da hiç umudumu yitirmedim. 16 sene sonra kızım olunca çok ümit bağladım tabii, sağlıkla ve hayırlısıyla vaktinde gelsin inşallah dünyaya. Hepimizin bebekleri de inşallah.

Canim allah acil sifalar versin....annem beni doguruken 2 ay ha

Canim allah acil sifalar versin....annem beni doguruken 2 ay hastanede yatmis onun deyimiyleesim yani plesanta ondeymis...ben ise yarim rahimliyim erkwn dogum riskim var benim gibi olupta zamaninda doguranda cok normal rahimlr olup erken doguranda...bu allahin takdiri birazda...burada ister istemez hem olumlu hem olumsuz etkiliyebiliyoruz kendimiz..dun sana cok uzulup benim gibi.ruysanida erken doguran yada benim gibi her zaman cektigi gaz sancisini kasilma sancisimi diye panikleyip sabah eden olmustur...senin daha once rahim agzi olcusune hic bakilmismiydi....ve dun gittigin hastanede bakildi mi...benim duzenli olarak.olculuyor...dunden beri bende cok tedirginim ama randevum yrn...allah mubarek gunun hurmetine bebeklerimizi korusun...benimkide cok mucadele gerektiren bi bebekti rabbim bizlere bagislasin

X