İzmir'de burun estetiği için doktor tavsiyesine ihtiyacım var kızlar

bıde ıkı hafta once kuzenlerım amelıyat oldu whats up kullanıyosan onların resımlerını atabılırım..fıkır edınırsın, buraya eklemıyorum onları.

öncelikle msjıma cevap yazdığın için teşekkür ederim ameliyat olduktan sonra pişmanlık yasadın mı olmasaydım gibisinden

öncelikle msjıma cevap yazdığın için teşekkür ederim ameliyat olduktan sonra pişmanlık yasadın mı olmasaydım gibisinden

hiç pişmalık yasamadım canım tam tersı nefes ve koku alma sorunumda vardı oda duzeldi.
benden 3 ay sonra 1 kuzenım amelıyat oldu. 2 hafta oncede 2 kuzenım ve annesı amelıyat oldu.. yurtdısındn geldıler onlarda sonuctan cok memnun.
whats up kullanıyosan ozelden numarmı yazayım onların resımlerıde atarım bakarsın.
memeden asırı memnun kaldım ve o zaman ofısınde yaptıgı burunlarıda gordum gelen hastalardan ve ekonomık olarak hazır olunca burunuda yaptırdım.
görüşünü almanı onerırım.

Son düzenleme:
Ben ufuk bilkay'a ameliyat oldum gecen sene temmuz ayinda. burnumdan memnunum. fiyat konusmayi etik bulmuyorum ama piyasaya gore ortalama ve ortalamanin altinda fiyatlar verdigini duydum. tabii kisinin burununun vaziyetine gore de belirleyecegi fiyat degisiyordur muhtemelen. Hem gunde en az 3 ameliyat yapan oldukca tecrube sahibi bir doktor hem de profesor. bir randevu alip gorusmeye deger. zaten randevu sirasini beklerken diger hastalari gorecek yaptigi burunlar hakkinda fikir sahibi olacaksiniz. benim de burnumun oncesi ve sonrasi fotograflari albumumde var arkadas ekleyenler gorebilir! :)

ben dr sezgin özturk beye olcam efes kbb da cok iyi bi doctormuş ck ilgili insana guven veriyo hftya pazartsi olcm ben ck hycnlymmm :):KK70::d

Ben ufuk bilkay'a ameliyat oldum gecen sene temmuz ayinda. burnumdan memnunum. fiyat konusmayi etik bulmuyorum ama piyasaya gore ortalama ve ortalamanin altinda fiyatlar verdigini duydum. tabii kisinin burununun vaziyetine gore de belirleyecegi fiyat degisiyordur muhtemelen. Hem gunde en az 3 ameliyat yapan oldukca tecrube sahibi bir doktor hem de profesor. bir randevu alip gorusmeye deger. zaten randevu sirasini beklerken diger hastalari gorecek yaptigi burunlar hakkinda fikir sahibi olacaksiniz. benim de burnumun oncesi ve sonrasi fotograflari albumumde var arkadas ekleyenler gorebilir! :)

arkadas olarak ekledim kabul edermisin ltfn..fotolarini merak ettim..yada ozelden foto gonder ltfnnnn :KK43:

kimse yorum yapmamış :KK43: bugün ekole gittim. Bora karaaliden randevu aldım haftaya pazartesiye ameliyat olucam. İnş iyi olur yaa şimdiden heycan bastı :))))

slm cnm ekolde burun ameliyatı olacagını yazmısınn oldunmu nasl gectı memnunmusun suanda ve ffiyatlar konusunda bilgi veririmisin ben bodrumda oturuyorum kısın ızmırde olmayı dusunuorumm bana yardımcı olursan svinirim :)

slm cnm ekolde burun ameliyatı olacagını yazmısınn oldunmu nasl gectı memnunmusun suanda ve ffiyatlar konusunda bilgi veririmisin ben bodrumda oturuyorum kısın ızmırde olmayı dusunuorumm bana yardımcı olursan svinirim :)

9 ay önce oldum. evet çok şükür memnunum. Çok doğal ve güzel görünüyor gören bayılıyor tavsiye ederim. Doktorum Bora karaali

ben prof. Dr. Cüneyt özek e oldum.

mrb lar bende cüneyt özek e burun ucu estetiği olucam.ama çok kararsızım aslında,resminizi bana özelden gönderebilirmisinz,çünkü cüneyt özek imzalı,burun estetiği olan yada resmini hiç görmedim.cüneyt özek e burun estetiği olan biri olarak sizden ricam beni bilgilendirmeniz şimdiden teşekkürler

X