Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

ALLAME 'NİN DİKKATİNEşutarafagitti
ANEW SERİSİNDEN 30+ REJUVENATE DEN CİLT TEMİZLEYİCİ,GÜNDÜZ KREMİ,GECE KREMİ,GÖZ İÇİNDE KIRIŞIKLIKLAR BAŞLADIĞI İÇİN;ANEW REVERSALİST 35+ YENİ ÇIKAN;PARLAKLIK VEREN GÖZ BAKIM SİSTEMİ
YOK GÖZ KAPAĞINDA HAFİF SARKMA VE GÖZ ALTINDA KOYU HALKA VARSA ANEW CLINICAL TÜM YAŞLAR SERİSİNDEN TOPOARLAYICI GÖZ ÜSTÜ JELİ-GÖZ ALTI KREMİ VAR BUNLARI ÖNERMEK YERİNDE OLUR BENCE ....(GÖZ KONUSUNDA 2 SEÇENEK SUNDUMBİRİNİ SEÇ):kahve:
BUNLAR KAM.2 DE İNDDE .FİYATLARI ... TABİ Kİ SEÇİM SENİN ....HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN....:1hug:

tul ün dikkatine;
Meeersii canım sağool bende ben sanırım rejuvenate başlıycam,tüm yaşlar serisindende 1-2 ürün düşünüyorum kız tul,35+ olmaza bana böyüük gelir şekerim isteemem.olumunekankayizsmile

kızlar şöle bi sorunum var;
erkek arkadaşımın annesi benden katalog istedi verdim parfüm isticem bi bakıyım dedi bende numune var göndereyim mi dedim iyi olur dedi ama sonra memlekete gitti kataloğuda almamış. yeni döndü. ben numuneleri bugün veya en geç yarın göndericem ona. ama ben siparişlerimi verdim çünkü sevgililer gününe yetiştirmem gerekiyodu.
75 tl altı sipariş verir kesin kargo parasınıda vermek istemiyorum çünkü zaten gelişine vericektim ona.
ankarada oturuyorum ben burdan çok fazla yazmak istemiyorum eğer sipariş vermeyen ve en erken çarşamba-perşembe gibi veya daha sonra sipariş verecek olanlar varsa onların siparişine ekleye bilir miyim acaba? bana özelden mail atarsa ilgilenen arkadaşlar sevinirim.

Tabi öyle olurda canım sende yeni kampanyadan falan getrtrsn acele etcek nevar şimdden kasma kendini şekerim boşveer.Şeniz

valla cnm müşterimin biri 30 yaş üzeri kampanyalı anew serisinden getirtti onnuda almadı.ben kullandım ben 40 yaşıma geldim ama sonucu güzel

Canım iyi en doğrusunu yapmışsın,bir güzellik uzmanı görümceme kendi yaş serisini değilde bir öncekini kullanmasını önermiş o hep öyle kullanıyo,ayrıca avon amerika katoloğunda bizim 35+reversalıst 40+ olarak,40+ ultımate de 50+ olarak satılıyo canım,saterken yada kullanırken bunu göz önünde bulundurabilirsin şekerim.

Tabi öyle olurda canım sende yeni kampanyadan falan getrtrsn acele etcek nevar şimdden kasma kendini şekerim boşveer.Şeniz

işte ben k2 siparişimi verdim bugün geldi kargom eve gidince bakıcam. öyle ikinci sipariş toplayamıyorum ben alacakların hepsi aldı :KK70: ama arkadaşımın annesi şimdi ben şunu istiyorum derse çekinirim ben sipariş verdim demeye geçen ayda aynısı oldu kadın benden nefret edicek :KK70:
hani dedimki eğer bana yarın öbür gün derseki ben şunu şunu istiyorum, sizlerden henüz sipariş vermeyen ve ankarada olanların siparişine eklesem sonra o kişiyle buluşup al gülüm ver gülüm yapıp ürünü alsam? kafamçokkarıştı

canım senin en yakınındaki takın öncülerinden birisi seni üye yapıp sana katalog vermesi lazım. o bilgileri de ondan iyice öğrenmen lazım. biz de burada anlatalım sana tabiki ama takım öncüsünü sen rahat bırakma sor her aklına takılanı bizede ona da.

her ay 75 tl altı sipariş verirsen kargo ücreti olan 7 tl faturana eklenir
75 tl ve üzeri sipariş verirsen kargo parası ödemezsin
kataloğu geçerli olduğu tarihler hem web sitesinde gem kataloğum en arkasında yazar. o tarihler arasında istediğin kadar sipariş verebilirsin.

son haftalara kalmamaya çalış çünkü avonda bayadır stok sorunu var. müşterilerine mahçup olursun.

faturan geldiğinde son yatırma tarihine dikkat et. faturanı yatırdıktan 1 iş günü sonra faturan cari hesapta görünür ve yeni siparişini o zaman verebilirsin.
başka neleri merak ediyorsun sen sor daha kolay olur cevaplaması.

hoşgeldin bu arada :KK66:

tabiki bni üye yapan biri var yüz yüze hiç görüşemedk :)internetten siparişleri giriyoruz dimi?bide kar payı ürüne göremi hesaplanıo?gerçi oda çok az ya neyse..:KK70: ayrıca sizede çok tsk ederm :):

kızlar şöle bi sorunum var;
erkek arkadaşımın annesi benden katalog istedi verdim parfüm isticem bi bakıyım dedi bende numune var göndereyim mi dedim iyi olur dedi ama sonra memlekete gitti kataloğuda almamış. yeni döndü. ben numuneleri bugün veya en geç yarın göndericem ona. ama ben siparişlerimi verdim çünkü sevgililer gününe yetiştirmem gerekiyodu.
75 tl altı sipariş verir kesin kargo parasınıda vermek istemiyorum çünkü zaten gelişine vericektim ona.
ankarada oturuyorum ben burdan çok fazla yazmak istemiyorum eğer sipariş vermeyen ve en erken çarşamba-perşembe gibi veya daha sonra sipariş verecek olanlar varsa onların siparişine ekleye bilir miyim acaba? bana özelden mail atarsa ilgilenen arkadaşlar sevinirim.

takım öncüne de verebilirsin onlar son saate kadar bekliyorlar ve yerine aynı tutarda siariş verir sana yani benim ki ölee yapıyoo

tul ün dikkatine;
Meeersii canım sağool bende ben sanırım rejuvenate başlıycam,tüm yaşlar serisindende 1-2 ürün düşünüyorum kız tul,35+ olmaza bana böyüük gelir şekerim isteemem.olumunekankayizsmile

yaşa takma güzelim ben daha öncede danışmıştım böyle konularda...yani yaşına göre kırışık hissediliyorsa 5 yaş oynabilirmiş ve güzel sonuç alınır deniyo..mesaela biri çıkar derki kaymak gibi cildim ama bakım ürünü istiyorum ve 40 yaşında diyelim onada 30 veya 35 yaş grubu ürünleri verilebilir..olay yaşta değil yani ciltte..
bende ihtiyaç değil henüz diyordum sadece temizleme yapıyorum ama sanki bu ara düşünüyorum biraz biraz yaa bakalım...sıra ona ne zaman gelecek..

Yeni firma var artık Dore ye üye olun arkadaşlar.. Yükselme şansınız daha fazla olur.. Ben 4 aydır üyeyim ve grup lideriyim. Mersin ve ilçelerinden ilgilenenlerle görüşebilirim. cicimebruhotmail.com

güzelim dore yi istesek onun temsilcisi olurduk ..sana iyi yükselişler ..aman dikkat...

tabiki bni üye yapan biri var yüz yüze hiç görüşemedk :)internetten siparişleri giriyoruz dimi?bide kar payı ürüne göremi hesaplanıo?gerçi oda çok az ya neyse..:KK70: ayrıca sizede çok tsk ederm :):

nasıl yani görüşmediniz yüzyüze...e nasıl olucak o ..iade durumun olucak..4 ay sana temsilci geliştirmeye ziyareti nolucak..yani riskli bi iş olmuş..valla benim takım öncüm bana 3 dk. ötede oturuyo allahtan yakınımda ne olsa koşuyom..
evet siparişleri int.giriyoruz şimdi ilk siparişlerini temsilcin girecek sonra sana mesaj gelir tem.numaran-şifre falan onunla avonun sitesinden temsilci girişi yapabilirsin..karın katalog fiyatının 4/1 i çantalarda 5/1 i takıldıkça sorarsın hayırlı olsun:1hug:

nasıl yani görüşmediniz yüzyüze...e nasıl olucak o ..iade durumun olucak..4 ay sana temsilci geliştirmeye ziyareti nolucak..yani riskli bi iş olmuş..valla benim takım öncüm bana 3 dk. ötede oturuyo allahtan yakınımda ne olsa koşuyom..
evet siparişleri int.giriyoruz şimdi ilk siparişlerini temsilcin girecek sonra sana mesaj gelir tem.numaran-şifre falan onunla avonun sitesinden temsilci girişi yapabilirsin..karın katalog fiyatının 4/1 i çantalarda 5/1 i takıldıkça sorarsın hayırlı olsun:1hug:

sık sık tlfnda görüşüyoruz fakat yüz yüze görüşemedk..birde kataloglar biz isteyincemi gelio yoksa içinde gönderiolarmı?fiyata dahilmi?ayy çok sordum k.bakmayın ama örenmek için gerek:)

arkadşlar kamp.3 teki küçük atalogtaki allık (ren renk olan açıktan koyuya doğru) nasıl, bilginiz tecrübeniz var mı

seni üye yapan kişiyle yüzyüze görüşmen lazım ama bence. çünkü kağıt imzalıyosun, nüfus cüzdanı fotokopini alıyor, sana katalog ve gerekli materyalleri veriyor ve açıklıyor neyin ne olduğunu. bunu talep et. öyle bedavaya iş nerde görülmüş?
seni üye yaptı senin siparişlerinden hediye kazanıcak ama hiç zahmet edip seninle görüşmemesi ilgisizlik ve sorumsuzluk. mutlaka yüz yüze konuş görüş canım.

takım öncüne de verebilirsin onlar son saate kadar bekliyorlar ve yerine aynı tutarda siariş verir sana yani benim ki ölee yapıyoo

evet takım öncüme vermek en mantıklısı sanırım eğer öyle bi sipariş olursa. onlar bi katalogda 2-3 ayrı sipariş toplayıp veriyorlar. teşekkür ederim canım yerimseniben

ya siparişim yarın gelicek of çok heycanlıyım ne biçim bağımlılık yapıyo bu yahu çatlıcam orta yerimden -tatlicadiarzu-

seni üye yapan kişiyle yüzyüze görüşmen lazım ama bence. çünkü kağıt imzalıyosun, nüfus cüzdanı fotokopini alıyor, sana katalog ve gerekli materyalleri veriyor ve açıklıyor neyin ne olduğunu. bunu talep et. öyle bedavaya iş nerde görülmüş?
seni üye yaptı senin siparişlerinden hediye kazanıcak ama hiç zahmet edip seninle görüşmemesi ilgisizlik ve sorumsuzluk. mutlaka yüz yüze konuş görüş canım.

bn bugn kmlik fotokopisini ve bilgileri faksladm dha yeni üye çarsamba tekrar görüşücez aslında belki dediğiniz gibi yüz yüze görüşürüz..elimde katalog var satışımıda yaptm tek kalan şey sipariş vermk..bide avonda pttden havale oluomu?

bn bugn kmlik fotokopisini ve bilgileri faksladm dha yeni üye çarsamba tekrar görüşücez aslında belki dediğiniz gibi yüz yüze görüşürüz..elimde katalog var satışımıda yaptm tek kalan şey sipariş vermk..bide avonda pttden havale oluomu?

canım, yüz yüze görüşmeden iş yapma. bak burda herkes şaşırdı görüşmemiş olmanıza. hem yüzyüze görüşmediğin birisine neden kimlik fotokopini fakslıyosun ki? keşke ilk baştan yüzyüze görüşseydin. çünkü normalde kendileri görüşebilmek için peşinde koşarlar. bu durum bana biraz tuhaf geldi açıkcası.
sonuçta sen bu kişiyle sürekli muhatap da olucaksın bi de işin bu boyutu var. ilk siparişini o vericek senin adına. yani dikkatli olmak gerek.

X