Ağda Markası Onerileriniz

maviyexsxil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
382
1
35
merhaba arkadaşlar ben bacaklarımda epilasyon aleti kullanıyorum ve çok fazla batık sorunum oluyo diğer konularda okuduğuma göre ağdayla batık olmuyormuş bu yüzden ağda yapmak istiyorum ama soracağım 2 şey var çok acı olur mu ve bi marka önerisinde bulunabilirmisniz? a.s.

canım ben sesunun ılık ağdasını kullanıyorum iyice ısıtıyorum eriyor su gibi oluyor hani yağ bıçakları var ya kesmeyen incecik bir tabaka halinde bıçak yardımıyla sürüyorum sonra ne biliyim eski bir aklet parçasıyla falan caaarrrttt diye çekiyorum cillop gibi oluyor.

bende susu ılık ağda kullanıyodum bıraktım, ama o şekerli ağda olduğu için tüyleri beslediğini duydum gerçektende bnde öle oldu tüylerim geç ve seyrek çıkıo ama hepsi

artık kulanmıyorum sesu ılık ağdayı ama çok rahat oluyodu onla acı falan olmuyodu hiç şimdi vivet sır ağdayı kullanıyorum ona daha alışamadım çok acıtıyo alışmaya çalışıyorum bi de bunla yanlış yöne çkmeye gelmio etin kopuyo mazallah dikat et cnm vivet kullanıcaksan

artık kulanmıyorum sesu ılık ağdayı ama çok rahat oluyodu onla acı falan olmuyodu hiç şimdi vivet sır ağdayı kullanıyorum ona daha alışamadım çok acıtıyo alışmaya çalışıyorum bi de bunla yanlış yöne çkmeye gelmio etin kopuyo mazallah dikat et cnm vivet kullanıcaksan

canım yağınıda vivet mi kullanıyorsun_?

peki hangisi iyi normal mi sir ağda mı?

canım sir ağda kullanacaksan birde yanında sir ağda yağını alman gerekiyor yoksa sir ağda başka türlü temizlenmiyor bacaktan falan ama çok güzel alıyor büyük küçük dinlemiyor normal ağdada öyle bir sorun yok yıkıyorsun gidiyor ve çok ucuz ama küçük tüyleri almıyor...

canım agda kullanacaksan lapıdenın agda banrları var hazır zaten yapıstırıp cekıyorsun bulasma falan olmuyor hep temız hem pratık
kalan olurssa krem surersen hemen temızlenoyr
ben tavsıye ederım

canım agda kullanacaksan lapıdenın agda banrları var hazır zaten yapıstırıp cekıyorsun bulasma falan olmuyor hep temız hem pratık
kalan olurssa krem surersen hemen temızlenoyr
ben tavsıye ederım

canım ne kadar bu bantlar nerden alıyorsun ve bir kutuda kaç tane var ne sürede bitiyor çok oldu ama merak ettim vallahi sırnaşık şey

canım ne kadar bu bantlar nerden alıyorsun ve bir kutuda kaç tane var ne sürede bitiyor çok oldu ama merak ettim vallahi sırnaşık şey

canım heryerde var r
hanı parfumerılerde kozmetıkcılerde bulabılırsın
6.5 mılyon dun aldım bende
ne kadar yerı aldıgına baglıı pakette 6 tane var ıkıye aayırınca 12 tane oluyor
1 ı 1 bacaga yetıyor dıyeyım anlaman ıcın

canım heryerde var r
hanı parfumerılerde kozmetıkcılerde bulabılırsın
6.5 mılyon dun aldım bende
ne kadar yerı aldıgına baglıı pakette 6 tane var ıkıye aayırınca 12 tane oluyor
1 ı 1 bacaga yetıyor dıyeyım anlaman ıcın

teşekkürler canım bende alayım kullanmadığım bir bu kalmıştı zaten :emir_bebek:

ya peki bu batıklardan kurtulmak için ben de bunlardan kullansam olur mu yani ölü deri kaldırır mı bu hazır bantlarda??

Arkadaşlar kesinlikle sir ağda kullanmalısınız. Şekerli ağdalar kılları besliyor. Tanacan ağda en iyisi.

Canım sir ağdanın kıvamını ayarlayabilmek gerçekten zordur ama oldukçada rahattır. Elin alışınca çocuk oyuncağı gibi geliyor insana...
Benim sana önerim vivol sir ağda setidir kartuşları 3-4 YTL birşey. Ama rahat etmek istiyorsan stantlı ısıtma cihazlı olanından alırsın yanında temizlik ürünleri yüz maskesi jel antibakteriyel jel 20 tane ağda bantı ve yağıyla birlikte 2 tanede kartuşlu 50 Ytl civarında alırsın. Memnun kalıcağını umuyorum. Çevremdeki herkese önerdim neredeyse bence çok kullanışlı ve karşularıda zmanla tüyleri azaltmaya meğilli. Seçim senin canım Şimdiden Kolay gelsin. :)

ben sadece kartuşu alıp evde ısıtmaya karar verdim öyle de oluyomuş zaten her zman kullanmicam ağdayı normalde makine kullanıyorum ama batıklarım var o yüzden bazen ağda yapsam ii gelicek galiba

ben sesunun ağdasını kullandım.atlet parçası falan aynen öyle.ben de batık çıkıyor baldır kısmı neden bilmiyorum ve çok rahatsızım ne yapacanı bilen var mı?

X