Kalbim sıkışıyor

Adam seni flört ederken aldatmış,bozuk bir ilişkiyi evliliğe taşımaya çalışıyorsun...
Başına üzüntünün püsküllüsünden davetiye çıkarıyosun..
Bazen şu kızçeleri anlamakta zorluk çekiyorum..mafoldumben
Aşk... aşk...Geçer geçer,unutursun bişeyin kalmaz..verilmiş sadakam varmış dersin...
Değmez birisi içinde gözyaşı akıttığına değmez..
Bak yaz geliyor,güzel bi tatil yap,yeni sevgili yap,,opuyorumnanaktan
Yap işte bişeyler...
zemuszemus

Adam seni flört ederken aldatmış,bozuk bir ilişkiyi evliliğe taşımaya çalışıyorsun...
Başına üzüntünün püsküllüsünden davetiye çıkarıyosun..
Bazen şu kızçeleri anlamakta zorluk çekiyorum..mafoldumben
Aşk... aşk...Geçer geçer,unutursun bişeyin kalmaz..verilmiş sadakam varmış dersin...
Değmez birisi içinde gözyaşı akıttığına değmez..
Bak yaz geliyor,güzel bi tatil yap,yeni sevgili yap,,opuyorumnanaktan
Yap işte bişeyler...
zemuszemus

hiçbirşey yapmak gelmiyorki içimden kimse bişey sormasın kimseyle konuşmayayım hep yatayım bunu istiyorum...

ahh be canım
değmeyecek biri için bunca harab edilir mi ruh?
hayattan kopmak yerine giyin süslen püslen gez dolaş hihoyyyt
kapanma eve ki acın tazelenmesin her nefes alışında
seni aldatmış, senden başkasına dokunmuş bi adam için üzülmek niye??
belli ki seni kaybetmeyi çoktan göze almış
neden sana değer vermeyen biri için heba ediyorsun kendini :1hug:

sabırlı ol canım düşünmemeye çalış seni anlıyorum bi insanın hayallerinden vazgeçmesi kolay değil :teselli:
ama emin ol Rabbim sabrını veriyo azcık diren bağır ağla kır dök bişeyleri sönsün çindeki yangın. ama senin hayatını ömrünün sonuna kadar kötü etkileyecek bir ilişkiye sırf kalbin onu istiyor diye dönüp hayatını yakma :1no2:
Dilerim Rabbim içine bu ateşi düşürdüğü gibi tez zamanda da söndürür yangınını içine koyduğu gibi alsın sevgisini senden inşallah :1hug:

ahh be canım
değmeyecek biri için bunca harab edilir mi ruh?
hayattan kopmak yerine giyin süslen püslen gez dolaş hihoyyyt
kapanma eve ki acın tazelenmesin her nefes alışında
seni aldatmış, senden başkasına dokunmuş bi adam için üzülmek niye??
belli ki seni kaybetmeyi çoktan göze almış
neden sana değer vermeyen biri için heba ediyorsun kendini :1hug:

olmuyor olmuyor olmuyor..... acım kalbimi yakıyor

kimse acı çekmekten hoşlanmaz ama elimde değil ki çok şey hayal ederken birden boşlukta olmak çok kötü

güçlü olmaz zorundasınız.
aldatılmışsınız değer verilmemiş size..
bırakın gitsin.
size değer verrene verin sevginizi . onun için çekin acınızı. değer vermeyene değil.

sabırlı ol canım düşünmemeye çalış seni anlıyorum bi insanın hayallerinden vazgeçmesi kolay değil :teselli:
ama emin ol Rabbim sabrını veriyo azcık diren bağır ağla kır dök bişeyleri sönsün çindeki yangın. ama senin hayatını ömrünün sonuna kadar kötü etkileyecek bir ilişkiye sırf kalbin onu istiyor diye dönüp hayatını yakma :1no2:
Dilerim Rabbim içine bu ateşi düşürdüğü gibi tez zamanda da söndürür yangınını içine koyduğu gibi alsın sevgisini senden inşallah :1hug:

:çok üzgünüm:

canım sevdiğin için üzülüyorsun seni anlıyorum ama inan ki unutursun zamanla
zaman herşeyin ilacı inan bana
eskiden çok söylerlerdi derdim ki avutmaya çalışıyorlarmış
ama doğruymuş
yaşayan biliyormuş
bende sana söylüyorum şimdi aynı şeyleri ama inan ki zamanla unutuyorsun
şimdi 6 sene önceki halimi hatırlattın bana
hem ayrıldım hem ağladım çok seviyorum diye çocukluk aşkımdı ama boşş şu an sokakta görsem tanımam
o günlerde bilemezdim ki yine aşık olacağım, seneler sonra mutlu bir yuvam olacak
biraz kendine gel ve geleceğine umutla bak
kimse vazgeçilmez değildir tatlım seni üzen bir adam için ağlama dik dur
üstelik sen aldatılmışsın
evlenmeden bu adamdan kurtulabildiğin için dua etmelisin bence
ya aynı şeyleri evlendikten sonra yaşasaydın Allah korusun Allahım düşmanıma yaşatmasın böyle bir şeyi.
ılk zamanlar ayrılık sancısı olacak tabi taş kalpli değilsin üzüleceksin elbet ama geçeceek, sen kendine güven, dik dur ve gülümsemeye devam et... yerimseniben

canım kendini böyle bir adam için yıpratmaya değmez yaptıkları boyundan büyük bir de üste çıkmış hiç kabahati yokmuş gibi şımarmış değmez böyle adamları adam yerine koymaya sen kendine değer ver dik dur seni aldatmış umursamamış bahane bulmuş ayrılmak için sevmemiş seni.kabullenmek zordur belki ama dayanmak zorundasın değerini kıymetini bilecek nice aşklar çıkar karşına üzülmeye değmez:teselli:

Şekerim, ilk günlerin üzülebilirsin de perişan edecek kadar olmasın...mafoldumben
Senin üzüntünün diğer sebebi de kurduğun nişan, evlilik hayallerinin yıkılması...
Bir Genç kızın hayallerinin yaralandığı bir gerçek..
Ama evlilik olsaydı,çocuk olsaydı da yaşansaydı bu olaylar...
Bir de bunu düşün derim...:Saruboceq:
Zararın neresinden dönersen kardır...
Sen farkına varmasan da çok şanslısın şu anda...kaydirigubbakcemile5

Şekerim, ilk günlerin üzülebilirsin de perişan edecek kadar olmasın...mafoldumben
Senin üzüntünün diğer sebebi de kurduğun nişan, evlilik hayallerinin yıkılması...
Bir Genç kızın hayallerinin yaralandığı bir gerçek..
Ama evlilik olsaydı,çocuk olsaydı da yaşansaydı bu olaylar...
Bir de bunu düşün derim...:Saruboceq:
Zararın neresinden dönersen kardır...
Sen farkına varmasan da çok şanslısın şu anda...kaydirigubbakcemile5

öyledir belki ama anlatamıyorum kalbime o kadar alıştım ki ona 1.5 yıldır her sabah ben kaldırdım işe yatarken en son onunla konuştum hayatımın hep içindeydi bir dönem hariç şimdi çok zoruma gidiyor dün resmi yastığımın altında uyudum yanımda hissetmek için.

olmuyor olmuyor olmuyor..... acım kalbimi yakıyor
nası olmuyo yahu nası olmuyo ??:mymeka:
bal gibi de olur :dilcikar:
sen oldurmak istemiyosun hepsi bu gamyoncuiremsu
tek sen misin sanıyosun sevgilisinden ayrılan
bizler yaşamadık mı o aciları?
ama bak yaşıyoruz burdayızzemuszemus
ölen kalan olmadı daha aşktan ötürü
sana da bişi olmaz korkma
zordur ilk zamanlar kabullenmek
ama sonra yavas yavas sogur acın
bi süre sonra yakmamaya başlar artık canını
sonra ise unutur gidersin
hayat bu dongu üstüne kurulmuştur bebiş
anamızın karnından yalnız doguyoruz
bu sebeple yaşamamız birilerinin yanımızda olmasına bağlı değil opuyorumnanaktan
sen sen ol asla hiç kimseye endeksleme mutluluğunu
hayat tek iken de güzel vereliniortak
yeter ki yaşama sevincini yitirme
yeter ki duaya sarıl ve Allah'a sıgın
o senin için öyle güzel bir süpriz hazırladı ki, bu ayrılıga sükredeceksin günün birinde inan bana zemuszemus

nası olmuyo yahu nası olmuyo ??:mymeka:
bal gibi de olur :dilcikar:
sen oldurmak istemiyosun hepsi bu gamyoncuiremsu
tek sen misin sanıyosun sevgilisinden ayrılan
bizler yaşamadık mı o aciları?
ama bak yaşıyoruz burdayızzemuszemus
ölen kalan olmadı daha aşktan ötürü
sana da bişi olmaz korkma
zordur ilk zamanlar kabullenmek
ama sonra yavas yavas sogur acın
bi süre sonra yakmamaya başlar artık canını
sonra ise unutur gidersin
hayat bu dongu üstüne kurulmuştur bebiş
anamızın karnından yalnız doguyoruz
bu sebeple yaşamamız birilerinin yanımızda olmasına bağlı değil opuyorumnanaktan
sen sen ol asla hiç kimseye endeksleme mutluluğunu
hayat tek iken de güzel vereliniortak
o senin için öyle güzel bir süpriz hazırladı ki, bu ayrılıga sükredeceksin günün birinde inan bana zemuszemus

belki ayrılığa birlikte karar verseydik bu kadar canımı yakmazdı terk eden o olduğu için belkide içim çok acıyor

belki ayrılığa birlikte karar verseydik bu kadar canımı yakmazdı terk eden o olduğu için belkide içim çok acıyor
yahu valla yolucam sacını başını şimdi heee...
adam seni ALDATMIŞ!
sen kalkıp ona terketme lüksü tanımışsın, bunu senin yapman gerekirken
bu kadar aciz olma gözünü seveyim yaa
bu ilişki devam etse, seni hiç düşünmeden yeniden tekrar tekrar aldatacaktı
bunu mu istiyosun?
git o zaman kapan ayaklarına yalvar yakar ayaklarını yıka suyunu iç dönsün sana geri :kahve:

kadın dedigin herşeyini kaybedebilir
ama kendine olan inancını, saygısını asla...

canım emin ol öyle olmuyor biz erkek arkadaşımla ortak karar verdik ayrılmaya , ama ben sonradan pişman olup barışmak istediğimde karşımda bambaşka bir adam gördüm , ayrılığın her türlüsü kötü , her türlüsü yakıyor insanın içini

bir ay her gün ağladm sabah ayrı ağladım akşam ayrı ağladım , ağlamak öyle rahatlatıyor ki insanı ama şu an kendimi öyle iyi hissediyorum ki (2 ayı geçti ) hayat öyle güzel devam ediyor ki hele ki arkadaşların ailen yanndaysa düşünüyorsun değer mi kendini harap etmeye böyle bir vefasız için diye farkına varıyorsun ki değmiyor ama bunu senin anlaman için biraz daha süre geçmesi lazım , çok yeni henüz , ama şunu bil ki her şey düzeliyor

canım emin ol öyle olmuyor biz erkek arkadaşımla ortak karar verdik ayrılmaya , ama ben sonradan pişman olup barışmak istediğimde karşımda bambaşka bir adam gördüm , ayrılığın her türlüsü kötü , her türlüsü yakıyor insanın içini

bir ay her gün ağladm sabah ayrı ağladım akşam ayrı ağladım , ağlamak öyle rahatlatıyor ki insanı ama şu an kendimi öyle iyi hissediyorum ki (2 ayı geçti ) hayat öyle güzel devam ediyor ki hele ki arkadaşların ailen yanndaysa düşünüyorsun değer mi kendini harap etmeye böyle bir vefasız için diye farkına varıyorsun ki değmiyor ama bunu senin anlaman için biraz daha süre geçmesi lazım , çok yeni henüz , ama şunu bil ki her şey düzeliyor

hep sorguluyorum hayatı neden diye herşey güzel ve bambaşka yaşanabilecekken neden bu vefasızlık neden bu acı

o senin için öyle güzel bir süpriz hazırladı ki, bu ayrılıga sükredeceksin günün birinde inan bana
zemuszemus

kesinlikle katılıyorum :lepi:
herşeyde bir hayır vardır
kim bilir belki bir gün şükredeceksin bu ilişkinin bittiğine yerimseniben

diğer arkadaşlarında dediği gibi bu durumu hepimiz hayatımız belli dönemlerinde yaşaıyoruz...bende yaşadım ayrılığa ikimiz karar vermemişdik sadce onun kararı olması bile benim içinin yanmasına neden olabiliyordu...herşey o an bitti zannediyor insan bidaha onun sesini duymamak onsuz yaşayamamak gibi sanki hayat bitiyor ama işde bu durumda iş sana düşüyor insan öyle bir toparlıyor ki kendini bunu zman geçtikçe farkediceksin arkadaşım...çünkü herşeyde bi hayır vardır dediğin günleri gösteriyor zaman önemli olan güçlü olmak ve hayatı tek ondan ibaret olarak düşünmemek...a.s bende şimdi diyorum o zamanlar diyemedğim şeyi iyi ki hayatımdan çıkmış çıkartmışsın kendini...çünkü şu anda ki nişanlımla tanışamamaz ve hayatımı tek kişiye haketmeyen birine endeksler dururdum....herşeyde bi hayır vardırr arkadşım şimdi üzlme zamanı değil hayata dört elle sarılma zamanıdır.

X