kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

rica ederiz canım:KK61:
ben de mi alsam bi kırmızı pantol yaa, aklıma düştü bak şimdi :KK53:

vereyım cnm benımkını sadece birer kere giyildiler kırmızının paçalarının bıraz daraltılması gerek. Mor cuuk oturur. Göndereyım istersen :KK3:

kızlar meraba herkese, resim cekemedim ama, dar tayt gibi olan kotlardan aldım tamamen üste oturuyo, gri
bide siyah diz üstü çizmem var, şuna benzer dümdüz bişey yani
$images (1).jpg

bunların üstüne ne giyebilirim? ne giysem uyar biliyorum da, üst taraf sade olsun istyrm
kilo sorunum yok da göğüslerim çok büyük duruyo vücudumda, ve üst kısım genel olarak alt kısmıma göre daha iri. bu yüzden üst taraf hiç dikkat cekmesin istiyorum
hamileyim kilo almadan bunları giymem lazım yoksa verdiğim para içime oturur :KK52::KK52:

kızlar meraba herkese, resim cekemedim ama, dar tayt gibi olan kotlardan aldım tamamen üste oturuyo, gri
bide siyah diz üstü çizmem var, şuna benzer dümdüz bişey yani
Eki Görüntüle 140557

bunların üstüne ne giyebilirim? ne giysem uyar biliyorum da, üst taraf sade olsun istyrm
kilo sorunum yok da göğüslerim çok büyük duruyo vücudumda, ve üst kısım genel olarak alt kısmıma göre daha iri. bu yüzden üst taraf hiç dikkat cekmesin istiyorum
hamileyim kilo almadan bunları giymem lazım yoksa verdiğim para içime oturur :KK52::KK52:

aslinda hersey olur. birkac misal göstericem, bu arada uzun bir gömlek /shirt üzerine kisa yelek ceket fln giyebilirsin.

bunun üstkismi da iyi

Son düzenleyen: Moderatör:
aslinda hersey olur. birkac misal göstericem, bu arada uzun bir gömlek /shirt üzerine kisa yelek ceket fln giyebilirsin.

saol ben de öyle düşündüm ama dedimki çizme zaten uzun acaba üste uzun bişey giymesem daha mı güzel olur acaba
yoksa burdakine siyah beyaz cizgili hırka gibi siyah ve füme hırkalarım var onlardan biri olabilir o zaman

saol ben de öyle düşündüm ama dedimki çizme zaten uzun acaba üste uzun bişey giymesem daha mı güzel olur acaba
yoksa burdakine siyah beyaz cizgili hırka gibi siyah ve füme hırkalarım var onlardan biri olabilir o zaman

o pantolonlar kisa seylerle genellikle biraz iddiali oluyor. ama deneyebilirsin tabiki. "bugün ne giydin" topigini biliyor musun ? kizlar sahane giyiniyorlar, dilersen bi gir bak. Mutlaka bi fikir kaynagi bulursun.
Dedigin seyler bu arada güzel olur bence de..

cemrecim bence tunik / kazak
tunik / gömlek tarzı şeyler giyersen süper olucaktır:KK61:

herkes aynı kanıda :KK19: sanırım doğruyu bulduk :) saol canım

o pantolonlar kisa seylerle genellikle biraz iddiali oluyor. ama deneyebilirsin tabiki. "bugün ne giydin" topigini biliyor musun ? kizlar sahane giyiniyorlar, dilersen bi gir bak. Mutlaka bi fikir kaynagi bulursun.
Dedigin seyler bu arada güzel olur bence de..

bende daracık pantolonların ve taytların üstüne kısa şey giyenleri pek beğenmiyorum aslında ama kalçam 79 cm, iddialı durabilcek bi tarafım malesef yok, keşke olsaydı:KK52: sadece kemik
o topiği biliyorum da bakmadım, ben ordan biraz fikir alıym, saol canım

slm kızlar bende sızden yardım ıstıyorum bu ceketı bı kac sene önce arkadaşım almıştı adil ışıkta s beden olmasına rağmen bana buyuk oluyodu sımdı kılo aldıgım ıcın rahatlıla oluyo fakat tesettürlü biri olarak ne ile kombine edebilirim hiç bi fikrim yok şunuda belirteyim ceketin kumuşa saten özellıklede bu yüzden yardım etmenızı ıstıyorum şimdiden teşekkürler :KK34:
$SAM_0156.jpg
$SAM_0158.jpg

Son düzenleme:
aklıma ilk gelen saten bir pantolon ile takım gibi kullanmak oldu ama tesettür için uygun mudur bilemiyorum:26:

slm kızlar bende sızden yardım ıstıyorum bu ceketı bı kac sene önce arkadaşım almıştı adil ışıkta s beden olmasına rağmen bana buyuk oluyodu sımdı kılo aldıgım ıcın rahatlıla oluyo fakat tesettürlü biri olarak ne ile kombine edebilirim hiç bi fikrim yok şunuda belirteyim ceketin kumuşa saten özellıklede bu yüzden yardım etmenızı ıstıyorum şimdiden teşekkürler :KK34:
Eki Görüntüle 142483
Eki Görüntüle 142485

eğerki tesettürlüysen özel günlerde uzun bir elbisenin üstüne giyebilirsin tatlım:KK61:

$charlize-theron-10229-3.jpg $ceket.jpg
bu elbiseli uzun olarak düşünün.ama kesinlikle renkli ve cıvıl cıvıl olmalı.uygun birde eşarpla kombin hazır.

X