kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

hımm saol canım elbisenin rengi ne renk olabilr benim çizmelerim botlarım hep siyah bu arada :emir_bebek:

çizmeden ziyade daha baharlık düşünmüştüm ben kısa kol olduğu için ama yün mü?

tulum da olabilir bak...
ya da pantol+bluz ama kesinlikle kot olmasın derim

$tulum-bolero1.jpg $Zirh-Fermuar-Siyah-Bolero-Her-Daim-Vizon-Pantolon.jpg

renk hepsi olur
kırmızı / siyah / sarı / pembe ilk aklıma gelenler

çizmeden ziyade daha baharlık düşünmüştüm ben kısa kol olduğu için ama yün mü?

tulum da olabilir bak...
ya da pantol+bluz ama kesinlikle kot olmasın derim

Eki Görüntüle 302304 Eki Görüntüle 302305

renk hepsi olur
kırmızı / siyah / sarı / pembe ilk aklıma gelenler

kışlık bolero canım evet yün
tulum da baharlık kaçıyor sanırım pantolla olan kombin olabilir onun gibi pantolonum var ama bu boleroyu ya hangi akla hizmet aldıysam kombinleyemiyorum :KK5:
çok sağol canım yardımların için emek harcamış aramışsın :KK42::KK19::KK54: pantolla bakiim nasıl olcek :KK6:

kışlık bolero canım evet yün
tulum da baharlık kaçıyor sanırım pantolla olan kombin olabilir onun gibi pantolonum var ama bu boleroyu ya hangi akla hizmet aldıysam kombinleyemiyorum :KK5:
çok sağol canım yardımların için emek harcamış aramışsın :KK42::KK19::KK54: pantolla bakiim nasıl olcek :KK6:

bende de bu tarz bir ürün var, hatta buraya da eklemiştim
kışlı kısa kollu yelek
ne yapacaksam onu
aksi gibi yumuşacık,çok seviyorum ama giyemiyorum:18:

bunu da bi kermesten almıştım ne akla hizmetse... en azından parası hayırlı yere gitti diyip avutuyorum kendimi.

tatlım bence bu ceketin kollarını kapri kestirip dilediğin gibi giyebilirsin. tabi kollarını kısaltınca ucuna yine püsküllü bir hava vermek gerek... :)

bende de bu tarz bir ürün var, hatta buraya da eklemiştim
kışlı kısa kollu yelek
ne yapacaksam onu
aksi gibi yumuşacık,çok seviyorum ama giyemiyorum:18:

anladım canım yaa benimkinin renginden dolayı da kombinlemek baya zor pantolla ya da elbiseyle denemeyi düşünüom ama sinir oldum aldığımdan beri 1 kere bile mi giyinmez insan walla kendimi kın kın kınadım :KK19:

kızlaaar nette gördüm vuruldum, ama elime gçenince farkettim ki normal günlerde kullanılamayacak bişey bu şal :KK50:
parlak, renk de baya canlı.. nişan filan gibi bi duurmda giyilir ancak sanırım, siz nasıl bir kombin uygundur dersiniz:
$şal.png

kızlaaar nette gördüm vuruldum, ama elime gçenince farkettim ki normal günlerde kullanılamayacak bişey bu şal :KK50:
parlak, renk de baya canlı.. nişan filan gibi bi duurmda giyilir ancak sanırım, siz nasıl bir kombin uygundur dersiniz:
Eki Görüntüle 303977

hiç bilemedim, bol kot ve sporumsu beyaz bluz? belki:26:

benim olsa masa örtüsü yapardım ama kesin:78:kızma e mi:18: sevmiyorum da bu kumaşları üzerimde...

hiç bilemedim, bol kot ve sporumsu beyaz bluz? belki:26:

benim olsa masa örtüsü yapardım ama kesin:78:kızma e mi:18: sevmiyorum da bu kumaşları üzerimde...

masaörtüsü olacak bi kumaş değil ki kontesim, başörtmeye şal :26: oldukça parlak ve kaygan, ipek bir kumaşı var..

şu şekilde düşündüm fena değil sanki..

$nar-çiçeği-mercan-rengi-tesettürlü-kombinler.jpg

Kızlar, bana da yardımcı olur musunuz ? Kısa, arkası boydan boya fermuarlı, siyah, kumaş bi eteğim var, nasıl kombinlemeliyim sizce ? Foto çekicektim ama üşendim açıkçası.

Arkadaşlar ben şunları neyle giyeceğimi kestiremiyorum yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Tesettürlüyüm. Hırkaları gömleklerle, eteklerin üstüne giyerim diye almıştım zamanında. Krem ceketi çok beğenip almıştım ama bir kez bile giymedim.
Pembe montla nasıl bir çanta ve ayakkabı olur en çok onda zorlandım.:26:

$04022012103.jpg $04022012104.jpg $04022012106.jpg $04022012107.jpg $04022012110.jpg $04022012112.jpg $04022012114.jpg

Son düzenleme:
Kızlar, bana da yardımcı olur musunuz ? Kısa, arkası boydan boya fermuarlı, siyah, kumaş bi eteğim var, nasıl kombinlemeliyim sizce ? Foto çekicektim ama üşendim açıkçası.
foto eklesen daha iyi olur ama canım
yüksek bel midir nedir daha rahat görürdük tarzını dikişini

Arkadaşlar ben şunları neyle giyeceğimi kestiremiyorum yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.Tesettürlüyüm. Hırkaları gömleklerle, eteklerin üstüne giyerim diye almıştım zamanında. Krem ceketi çok beğenip almıştım ama bir kez bile giymedim.
Pembe montla nasıl bir çanta ve ayakkabı olur en çok onda zorlandım.:26:

Eki Görüntüle 339645 Eki Görüntüle 339646 Eki Görüntüle 339647 Eki Görüntüle 339648 Eki Görüntüle 339650 Eki Görüntüle 339651 Eki Görüntüle 339652

tesettürlü kombinleri konusunda hiç bilgim yok canım yaa:18:
pembe kaban vizon renk ile olur düşüncesindeyim.
parçalar güzel ama ben açık olduğumdan aklıma ona göre kombinler geliyor:26:

canım ben pembe montunu pek begenmedim ya..rengi hoş, kumaşı kaşeliği güzel ama cepleri, kemer yeri, düğmeleri kötü görünüyor bana..eğer yaptırabilirsen ceplerini söktür, düğmelerini değiştir, arkadaki kemerini çıkartıp yerine aynı kumaştan aynı renkten uzun bir kemer yaptır ya da satın al tüm belini sarıp aşağıya doğru sarksın derim ve yakasınıda dikleştirerek kullanırsan güzel olur..pembe montunla gri,füme,gümüş grisi pantolon kullanabilirsin sanırım krem de olur..içlerinden en çok kahverengi bluzunu begendim..o bluzun altına etek yerine pantolon daha modern durur düşüncesindeyim..renk olarak ise kahverenginin tonları olabilir.. ben de kkontess gibi düşünüyorum açık oldugum için açık kombinler geliyor aklıma ne yazıkki..

Topik çok hoş yeni gördüm :KK16: Benim derdim kombinleyememek değil eğer ileride olursa kesinlikle uğrarım buraya çok daha farklı bir derdim var yeri belki burası değil ama kkontesin pembe dolaptaki paylaşımlarını ve daha sonra burayı görünce , yazmak istedim umarım sorun olmaz.
Ben biraz kiloluyum ve kilo vermeye çabalıyorum inş. kurtulacağım fazlalıklardan.Düşük bel kot pantolon giyemiyorum.
O kadar sinir oluyorum ki sadece mavi - levis - ltb vs. gibi mağazalardan mı alışveriş yapmak zorundayım ben :KK43: Lcwde oluyor birde normal bel ama kotlarını pek beğenmiyorum oranında. Hatta geçen hafta tiffany ve t-boxa girdim süper indirim vardı ama gel gelelim denediğim pantolonlar benim kısacık olan boyumu dahada kısalara indiriverdi yandan yağlar fışkırdı falan :KK5::KK5::KK5:

Pantolon konusunda önerebileceğiniz marka mağaza var mı :KK43: Artık o kadar bunaldım ki zaten kilomu kafama takıyorum birde beğenip almak istediğim şeyleri alamayınca çok üzülüyorum. Oxxo nun kesimlerini de çok beğeniyorum ama sanırım orada da düşük bel problemi mevcut.. :KK5:

Son düzenleme:
Topik çok hoş yeni gördüm :KK16: Benim derdim kombinleyememek değil eğer ileride olursa kesinlikle uğrarım buraya çok daha farklı bir derdim var yeri belki burası değil ama kkontesin pembe dolaptaki paylaşımlarını ve daha sonra burayı görünce , yazmak istedim umarım sorun olmaz.
Ben biraz kiloluyum ve kilo vermeye çabalıyorum inş. kurtulacağım fazlalıklardan.Düşük bel kot pantolon giyemiyorum.
O kadar sinir oluyorum ki sadece mavi - levis - ltb vs. gibi mağazalardan mı alışveriş yapmak zorundayım ben :KK43: Lcwde oluyor birde normal bel ama kotlarını pek beğenmiyorum oranında. Hatta geçen hafta tiffany ve t-boxa girdim süper indirim vardı ama gel gelelim denediğim pantolonlar benim kısacık olan boyumu dahada kısalara indiriverdi yandan yağlar fışkırdı falan :KK5::KK5::KK5:

Pantolon konusunda önerebileceğiniz marka mağaza var mı :KK43: Artık o kadar bunaldım ki zaten kilomu kafama takıyorum birde beğenip almak istediğim şeyleri alamayınca çok üzülüyorum. Oxxo nun kesimlerini de çok beğeniyorum ama sanırım orada da düşük bel problemi mevcut.. :KK5:

inş fazlalıklarından kurtulursun canım :13: öncelikle bunu söyleyeyim.
güzel bir konuya değinmişsin fakat yardım edebilir miyim emin olamadım :26:
yüksek bel pantolonlar aslında baya baya var piyasada
hani şu markada bu markada diyemem çünkü aklımda kalmıyor böyle şeyler pek ama kesinlikle mevcuttur.
benim kotlarım hep düşük bel.
son 2 senedir de kottan ziyade renkli pantolonlara dadandım.
onlar da koton, pazar ürünleri filan:KK5:

inş fazlalıklarından kurtulursun canım :13: öncelikle bunu söyleyeyim.
güzel bir konuya değinmişsin fakat yardım edebilir miyim emin olamadım :26:
yüksek bel pantolonlar aslında baya baya var piyasada
hani şu markada bu markada diyemem çünkü aklımda kalmıyor böyle şeyler pek ama kesinlikle mevcuttur.
benim kotlarım hep düşük bel.
son 2 senedir de kottan ziyade renkli pantolonlara dadandım.
onlar da koton, pazar ürünleri filan:KK5:

Belki de vardır ama bana hitap etmiyor diye modeli gözümden kaçırıyor olabilirim, yapacak birşey yok :26: biraz daha araştırmayla belki bulurum.Teşekkür ederim cevap için :KK34::KK16:

X