hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

bişi sorcam bu ay çatlatma iğnesi yaptırmam hakkında ne düşünüyosunuz ben pek istekli değilim ama fikriniz önmli??

cnm zaten klomen le yada iğneyle yumoşlar buyutulup doktor kontrolunde usg de bakılıp çatlatma iğnesi ni yaptır diyor doktor işi şansa bırakmıyor yanı çatlamassa felan dıye çünki çatlatılmayan yumurta kiste dönüşüyor...benım klomenle ılk tedavımde dr usg den baktı ve çatlatma ıgnesınını ne zaman vuruncamı solemıstı zaten asılamalarımda usg den bakıp saatıne kadar söylüyor gece sabaha karsı 4 gibi vurduk hep ığnelerimizi aşılamada 36 saat sonrada aşılama yaptık.bence doktor vurun dıyorsa kesın yaptır şansa bırakma benı yumosum kendılınden catladıgı halde catlatma ıgnesı yaptırıyor doktor ne olur ne olmaz dıye.

hayırlısı canım benim. umutsuzluğa kapılma belki tam tersi olur inş.negatif olursada gerçekten üzülme boşuna yıpratma kendini tüpe geçersin hayırlısıyla.hem doktorda olumlu şeyler söylemiş hadi hakkında hyırlısı bu gün 14. çok az kaldı:)

inşallah cnm ya ama hıc umudum yok malesef:KK43:( kendımı tüpe bağladım:)) mayısta gıdeyım bı antalyaya tatılımı yapayım ohhhhhhhh misssssss gibimmmm:))) boş kafayla gelıyım tüpe başlıyımmm :)) evet cnm ya çok umutlandırdı benı bıde kımler kalıyor tüple inşallah bende hamiş olurum dünyalar benım olur 3 yıllık hasret sona erer:))sen ne durumdasın cnm ?? çalışmalara devammı?

evet canım özel 340 tl para vermıstık.ama benım bı arkadasım antalyaözel anadolu hastanesınde cektırdı oda hıc acı cekmedıgını soylemıstı oda 240 tl vermıstı.maşşalh evdemı dogum yaptın ?

çok hoşsun,evde olurmu,tabiki hastanede yaptım doğumu,ama bende doğum için gitmemiştim alında,herşey öyle gelişti

inşallah cnm ya ama hıc umudum yok malesef:KK43:( kendımı tüpe bağladım:)) mayısta gıdeyım bı antalyaya tatılımı yapayım ohhhhhhhh misssssss gibimmmm:))) boş kafayla gelıyım tüpe başlıyımmm :)) evet cnm ya çok umutlandırdı benı bıde kımler kalıyor tüple inşallah bende hamiş olurum dünyalar benım olur 3 yıllık hasret sona erer:))sen ne durumdasın cnm ?? çalışmalara devammı?

ohhh ne güzel tatil planda yapılıyor kıskandım valla:)bizim senede 20 gün izin var oda bu sene ist geçecek zaten:KK43:inş tüpe gerek kalmayacak hamile kalacaksın içimden bi his sen güzel haber verecekmişin gibi geliyor hadi hayırlısı:)canım bizde çalışmalara devam:)bu ara canım sıkkın eşim çok çalışıyor yalnız kalıyorum bide düzen hastasıyım öle yani:)

ben sonunda büyük çaba sarfederek incire başladım,hayırlısı olsun bakalım,ovulasyon testlerinden alıp takip edeceğim bakalım,bendede fazla birşey yok

hadi hayırlısı tatlım inşallah olur emeklerin bosa gitmez bizde seviniriz bu incir kürünu bana da tarif edin bende yapacam karar verdim ne ise yario cevaplarınizi bekliyorum

ohhh ne güzel tatil planda yapılıyor kıskandım valla:)bizim senede 20 gün izin var oda bu sene ist geçecek zaten:KK43:inş tüpe gerek kalmayacak hamile kalacaksın içimden bi his sen güzel haber verecekmişin gibi geliyor hadi hayırlısı:)canım bizde çalışmalara devam:)bu ara canım sıkkın eşim çok çalışıyor yalnız kalıyorum bide düzen hastasıyım öle yani:)

kis sen daha tatil olmamayi görmemissin benim eşimin hiç yok bi pazarı bile yok senelik izin de vermiyorlar :):) biz napak.:) benim yerime de gezin

canım ya valla çok sıkıldımmm ailemde antalyada eşim çalışıyo olcak galıba ben gıderım annmlerde kalırım kardeslerımle denız kum güneşşş :)güzel olcak ınsallh:)ıstanbulda olcaksan gezılcek yerlerı arastır olmadı tatıl yerlerı vardır 2 gunluk bıle gıtsen kafa dınlersınız..bız gecen sene görümcem ve kızıyla 2 günlük antalya olimpos tatılı yaptık ağaç evlerde inanılmazzzzzzzzzz kafa dınlıyosun mıss gıbı agac ev kokusu yesıllık doga denız ayyyyyyyy ozamnı düşündüğüm zaman bıle beynım rahatlıyor yaa..muhtesemmm otesııı:)yaptıgımız 2 gunluk tatıller cok ıse yarıyor cnm.. tüpten oncede bana ıı gelır umarım belkı ananemlerede gecerım sivasa ordada kaplıcalara gıdıcem sıcak cermık balıklı cermık felan var..eşime dedim 20 gun ben yokum tatıle cıkıcam oda ççook taktımı bıldıgı ıcın gıt kafa dınle dıyor:)izinide kopardık:)boşver canım çalışşında benım esımde cook yogun yenı ıs aldılar bıde yogunlar..bende varya bı düzensızım bı duzensızım ...:)çare bulmam lazım:)

canım ya valla çok sıkıldımmm ailemde antalyada eşim çalışıyo olcak galıba ben gıderım annmlerde kalırım kardeslerımle denız kum güneşşş :)güzel olcak ınsallh:)ıstanbulda olcaksan gezılcek yerlerı arastır olmadı tatıl yerlerı vardır 2 gunluk bıle gıtsen kafa dınlersınız..bız gecen sene görümcem ve kızıyla 2 günlük antalya olimpos tatılı yaptık ağaç evlerde inanılmazzzzzzzzzz kafa dınlıyosun mıss gıbı agac ev kokusu yesıllık doga denız ayyyyyyyy ozamnı düşündüğüm zaman bıle beynım rahatlıyor yaa..muhtesemmm otesııı:)yaptıgımız 2 gunluk tatıller cok ıse yarıyor cnm.. tüpten oncede bana ıı gelır umarım belkı ananemlerede gecerım sivasa ordada kaplıcalara gıdıcem sıcak cermık balıklı cermık felan var..eşime dedim 20 gun ben yokum tatıle cıkıcam oda ççook taktımı bıldıgı ıcın gıt kafa dınle dıyor:)izinide kopardık:)boşver canım çalışşında benım esımde cook yogun yenı ıs aldılar bıde yogunlar..bende varya bı düzensızım bı duzensızım ...:)çare bulmam lazım:)

canım ya valla çok sıkıldımmm ailemde antalyada eşim çalışıyo olcak galıba ben gıderım annmlerde kalırım kardeslerımle denız kum güneşşş :)güzel olcak ınsallh:)ıstanbulda olcaksan gezılcek yerlerı arastır olmadı tatıl yerlerı vardır 2 gunluk bıle gıtsen kafa dınlersınız..bız gecen sene görümcem ve kızıyla 2 günlük antalya olimpos tatılı yaptık ağaç evlerde inanılmazzzzzzzzzz kafa dınlıyosun mıss gıbı agac ev kokusu yesıllık doga denız ayyyyyyyy ozamnı düşündüğüm zaman bıle beynım rahatlıyor yaa..muhtesemmm otesııı:)yaptıgımız 2 gunluk tatıller cok ıse yarıyor cnm.. tüpten oncede bana ıı gelır umarım belkı ananemlerede gecerım sivasa ordada kaplıcalara gıdıcem sıcak cermık balıklı cermık felan var..eşime dedim 20 gun ben yokum tatıle cıkıcam oda ççook taktımı bıldıgı ıcın gıt kafa dınle dıyor:)izinide kopardık:)boşver canım çalışşında benım esımde cook yogun yenı ıs aldılar bıde yogunlar..bende varya bı düzensızım bı duzensızım ...:)çare bulmam lazım:)bu arada ağzından bal damlıyor ınsallhhhhh:)

canım ya valla çok sıkıldımmm ailemde antalyada eşim çalışıyo olcak galıba ben gıderım annmlerde kalırım kardeslerımle denız kum güneşşş :)güzel olcak ınsallh:)ıstanbulda olcaksan gezılcek yerlerı arastır olmadı tatıl yerlerı vardır 2 gunluk bıle gıtsen kafa dınlersınız..bız gecen sene görümcem ve kızıyla 2 günlük antalya olimpos tatılı yaptık ağaç evlerde inanılmazzzzzzzzzz kafa dınlıyosun mıss gıbı agac ev kokusu yesıllık doga denız ayyyyyyyy ozamnı düşündüğüm zaman bıle beynım rahatlıyor yaa..muhtesemmm otesııı:)yaptıgımız 2 gunluk tatıller cok ıse yarıyor cnm.. tüpten oncede bana ıı gelır umarım belkı ananemlerede gecerım sivasa ordada kaplıcalara gıdıcem sıcak cermık balıklı cermık felan var..eşime dedim 20 gun ben yokum tatıle cıkıcam oda ççook taktımı bıldıgı ıcın gıt kafa dınle dıyor:)izinide kopardık:)boşver canım çalışşında benım esımde cook yogun yenı ıs aldılar bıde yogunlar..bende varya bı düzensızım bı duzensızım ...:)çare bulmam lazım:)bu arada ağzından bal damlıyor ınsallhhhhh:)

vayy sivas bende sivaslym kız aslen ama bu sene gdemycmkaplıcalar gerçekten çok güzel çok özledim yaa:KK43: canım dediğin gibi iki, üç gbünlük bi tatil planlıyoruz bizde bakalım artık.sen anlatırken ben dinlendim valla ağaç yeşillik ohhh. aman herşey yolunda gitsin tatil falan istemiyorum.canım sen temizlik yemek falan yapıyomusun

canım daha yeni evliymişşin:)bencede doktorun dediği doğru ..adetın 21.gunu yapılan test progesteron testı yaptınmı yanı yumurtlaman gerceklesıyor demı bende aynen senın gıbıyken gıttım dr a hepsı erken senın olur felan dedı megerse ben yumurtlamıyomusum adetın 21.gunu yapılan teste bellı olmustu ılacla yumurtluyorum:)bıraz bekle sonra rahım fılmınıde cektır oda onemlı cunkı.hakkında hayırlısı olsun ınsall hamıs kalırız.

yapıldı 2.5 çıkmıştı hapla yumurtluyorum :) yumurtadan tiksindim yahuuu:)) inşallah canım hayırlısıyla olur rabbim bizle beraber olmayan herkese versin

vayy sivas bende sivaslym kız aslen ama bu sene gdemycmkaplıcalar gerçekten çok güzel çok özledim yaa:KK43: canım dediğin gibi iki, üç gbünlük bi tatil planlıyoruz bizde bakalım artık.sen anlatırken ben dinlendim valla ağaç yeşillik ohhh. aman herşey yolunda gitsin tatil falan istemiyorum.canım sen temizlik yemek falan yapıyomusun

aaa canım bak hemserı cıktık:)bende aslen sıvalıyım ama 10 yıl once antalyaya gelmısız antalyada evlendım ıstanbula geldık ıs ıcın..evet bende 2 yıl once kurbanda gıttım sivasa nasıl ozlemıs yıllar sonra etli ekmek madımak kete yedım yedım yedım herseyıı sivas yemeklerıne bayılıryorum:)) varya sırf yemeklerı ıcın gıdıyorum desem yalan olmaz:))) sıcak cermıge gıtmıstık orda buyuk havuzlu banyolar var 2 saatlık tutmustuk Allahım ne eglendık varya ben havuza takla atıp atlıcam dıye kolumu o duvarlara çızdırdım kac gun sargılı gecdı kolum:))hergun ananemler etlı ekmek dokturdu sıvas çöreği katmeri kahvaltıdamissss missss:)) canım taşıncak gibiyiz oyuden kendımı yormadan ortalıgı toparlamaya calısıyorum ama temızlık hıc yapmmıyorum nolur nolmaz dıye evın hali harap:)))napım zaten tasınıcam amannn yormucam kendımı:))yemek yapıyorum tabıı benım gıbı aç ınsan yemek yapmazmı:))))

X