hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

yapıldı 2.5 çıkmıştı hapla yumurtluyorum :) yumurtadan tiksindim yahuuu:)) inşallah canım hayırlısıyla olur rabbim bizle beraber olmayan herkese versin

senınkı gıne 2,5 cıkmıs benımkı 0,526 yanı kocaman bı 0 :))ılaclarla yanı adetın 5.gunu baslayıp 5 gun 1 tane klomen ıcıyorum zaten 10 tane ya kutuda dıger 5 taneyıde gelecek ay ıcıyorum yanı bı kutu klomen 2 ay gıdıyor..ve her defada sadece 1 tane yumoş oluyor senın nasıl oluyor cnm??amınnnnnnnnnnnnnnnn

ooo çok kötüymüş canım moralini bozmym ama evet ben şükredym ve senin yerinede bol bol gezym:)

tabi canım şükür et tatilinden de geçtim devamlı mesai ye kaliyo bi de şanssızlık bu ya doktor un verdiği ilişki zamanlarında mesai ye gidio zavallı min hali olmuyo ki:)

aaa canım bak hemserı cıktık:)bende aslen sıvalıyım ama 10 yıl once antalyaya gelmısız antalyada evlendım ıstanbula geldık ıs ıcın..evet bende 2 yıl once kurbanda gıttım sivasa nasıl ozlemıs yıllar sonra etli ekmek madımak kete yedım yedım yedım herseyıı sivas yemeklerıne bayılıryorum:)) varya sırf yemeklerı ıcın gıdıyorum desem yalan olmaz:))) sıcak cermıge gıtmıstık orda buyuk havuzlu banyolar var 2 saatlık tutmustuk Allahım ne eglendık varya ben havuza takla atıp atlıcam dıye kolumu o duvarlara çızdırdım kac gun sargılı gecdı kolum:))hergun ananemler etlı ekmek dokturdu sıvas çöreği katmeri kahvaltıdamissss missss:)) canım taşıncak gibiyiz oyuden kendımı yormadan ortalıgı toparlamaya calısıyorum ama temızlık hıc yapmmıyorum nolur nolmaz dıye evın hali harap:)))napım zaten tasınıcam amannn yormucam kendımı:))yemek yapıyorum tabıı benım gıbı aç ınsan yemek yapmazmı:))))

gerçekten sivasın yemekleri mükemmel ya ben yaparım burdaki komşularım çok beğenirler bide mercimek batını biliyormusun onuda çok severiz ve yaparız canım memleketim yaa biz her sene gideriz sıcak çermğe çok özledi yaaa:)canım belli olana kadar bence yorma kendini tutarsadamı taşınacaksınız?

senınkı gıne 2,5 cıkmıs benımkı 0,526 yanı kocaman bı 0 :))ılaclarla yanı adetın 5.gunu baslayıp 5 gun 1 tane klomen ıcıyorum zaten 10 tane ya kutuda dıger 5 taneyıde gelecek ay ıcıyorum yanı bı kutu klomen 2 ay gıdıyor..ve her defada sadece 1 tane yumoş oluyor senın nasıl oluyor cnm??amınnnnnnnnnnnnnnnn

bende de bitane oldu bu ay hapla 13mm sonra 16.5mm oldu iğne yapıldı ama tutmadı:)

tabi canım şükür et tatilinden de geçtim devamlı mesai ye kaliyo bi de şanssızlık bu ya doktor un verdiği ilişki zamanlarında mesai ye gidio zavallı min hali olmuyo ki:)

ayy aynen beni eşimde geçen ay doktorun verdği tarihte gece çalışıyordu sinir olmuştum adam yoruluyo geliyo uykusuz ayakta uyuyor neredeyse :)

ayy aynen beni eşimde geçen ay doktorun verdği tarihte gece çalışıyordu sinir olmuştum adam yoruluyo geliyo uykusuz ayakta uyuyor neredeyse :)

:) çok kötü oluyo ya o günleri de kaçırmamamız gerekiyo çok açıyorum ya :) bak bu ay da biz de bi aksilik olacak :)

yaa kızlar ben bu ay bu çizelgede cok rezil oldum kaynanam geldi görseydiniz içler acısıydı:)))

gelecek zamanı mi bulmuş :) ya aksilik durur durur tam çalışmaya başlıcamız zaman devreye girer geçen ay benim de yatılı misafirimiz vardı hiç bişey anlamadım yatamadim fazla da olmadi

Allah im bu çabalarımizi bosa çıkarmasın bu ay sıkı çalışmamız lazım :):) kızla boş durmayın :)

valla benim eşimde sperm sayısında sorun olduğu için habire keçi boynuzu kürü uyguluyorum canımda çaresiz içiyo ya bitanem benim ALLAHçabalarımızı boşa çıkarmaz inş.evet kızlar boş durmak yok çalışmalasra devam:)

valla benim eşimde sperm sayısında sorun olduğu için habire keçi boynuzu kürü uyguluyorum canımda çaresiz içiyo ya bitanem benim ALLAHçabalarımızı boşa çıkarmaz inş.evet kızlar boş durmak yok çalışmalasra devam:)

:) çalışmak sorun değil de o kadar çalışma bosa gitti mi sinirim bozuluyo hadi kızlar bu bu kürlerle hamile kalırız inşallah :) ilaç kür sık çalışma olacak olacak:)

kızlar keçı boyunusu kuru gercekten ıse yarıyor benım esımde spermler 50 mılyondu ve hareketlılık yuzde 13 du bır yıl keçi boynzuzu ıctı sabah aksam ve 140 mılyon hareketlılık yuzde 99 oldu kesınlıkle mucıze hıc bı ılac kullanmadı esım dr bı ılac verdı proex mı ne ıcınde 15 tane suya katıp ıcıyosun 100 tl bosver ıcmıcem dedı kecı boynuzuna basladık ve arttı sayı hareketlılık hatta asılamalarda 140 mılyon sperm ılerı hareketlı hep yuzde 99 cıktı ama bende tık yok hala:KK43:((

herkez nereye kaybolduuuuuuuuuuuuuuu???????????? hafıften agrılarım basladı ya sol yumosta galıba benım kırmızılar gelmek uzre yada hamişmiyim acabaaa:))

:) çalışmak sorun değil de o kadar çalışma bosa gitti mi sinirim bozuluyo hadi kızlar bu bu kürlerle hamile kalırız inşallah :) ilaç kür sık çalışma olacak olacak:)

valla benimde sinirim çok bozuluyo her ay hüsrana uğramaktanb bıktım ama napalım sabırla beklycez bebişlerimizi:KK43:

herkez nereye kaybolduuuuuuuuuuuuuuu???????????? hafıften agrılarım basladı ya sol yumosta galıba benım kırmızılar gelmek uzre yada hamişmiyim acabaaa:))

asıl sen nereye kayboldun bi bakyom varsın bide yoksun :)kız sus kırmızılar falan gelmycek:) olur öyle belkide bebişin seni rahat bırakmak istemiyordur:)

X