Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
iyi gidiyoruz vee pes etmek yokkk bu arada canım sen regl oldunmu benimde regl gecikti spor yapıyoruz diyemi acaba:26:

cecemm:) bence onun sporla alkası olmazz kızzzz :) bende yapıyorum pilates bendse olmuyo sureklı yaptıgım gunlerde oluyo ama gecıkme olmuyo yoksa bebis mi

cecemm:) bence onun sporla alkası olmazz kızzzz :) bende yapıyorum pilates bendse olmuyo sureklı yaptıgım gunlerde oluyo ama gecıkme olmuyo yoksa bebis mi

kız plates yapmıyorumki ben sadece 80 dk ciddi kan ter içinde kalacak şekilde hareket aerobic yapıyorum platesi akşamları yapıyorum e üstüne sıkı bir diyet yemem içmemde değişti vucudum alt üstü oldu anlıyacağın bebiş yok tatlım biliyorum:KK16:
rox regl olmamıştı ya ondan ona sordum canım:KK1:

kızlar selam nasılsınız?
cecemm :KK8::KK8::KK8::KK8:

kız nerdesin sen skype hiç gelmiyon benim hep açık arada gir de az laflıyalım:KK16:

iyi gidiyoruz vee pes etmek yokkk bu arada canım sen regl oldunmu benimde regl gecikti spor yapıyoruz diyemi acaba:26:

Ben de henüz olmadım tatlım :26:

Evet sporla alakası var, bir de mevsimsel dönüşüm yüzünden yani hem dünya hem biz köklü değişiklikler yaşıyoruz, o yüzden bünye kendini resetliyor sayabiliriz..Mevsimsel ve çevresel faktörler yani.. Periyod atlaması 3 gün ile 3 ay arasında değişiyebiliyor, içi rahat etmeyen yahut bebek bekleyen varsa ilk ayın sonunda gidebilir.

Bizim bununla bir alakası olmadığı için kendini kasma yivrumm biz aynen devam :KK15::KK15:

:KK19:

nasılsınız bakalım sporcular :KK3:
topikten eksilen isimler var sanki, sizi farketmedim sanmayın :KK23:
yeni arkadaşlar da hoşgelmişler :KK3:
herkes yapsın sporunu haziranda kontrol var :13:
ben bugün videolarımın hepsini+squatsımı yapıp geleceğim akşama.

hoş bulduk:)bende ölçülerimi yazayım da ilerleme sağlarsam eski mesajlarıma bakıp mutlu olurum:) bildiğim kadarıyla sabah ac karına ölçmek lazm öyle yaptım göbek 80 cm :KK43: (saka gibi en göbekli halim bu :KK43: ) bel 61 cm.. ondan yana sıkıntım yok ama korumak icin bir kac bacak hareketiyle birlikte belimi de güclendiriyorum incelmez di mi calıstırıyorum diye? basenlerim 92 cm...onu da bi üc dört cm inceltmek istiyorum
ama asıl sorunum göbek cevrem cok hantal ve tum yağlar orada birikiyor sanırım :KK43:

nasılsınız bakalım sporcular :KK3:
topikten eksilen isimler var sanki, sizi farketmedim sanmayın :KK23:
yeni arkadaşlar da hoşgelmişler :KK3:
herkes yapsın sporunu haziranda kontrol var :13:
ben bugün videolarımın hepsini+squatsımı yapıp geleceğim akşama.

benim o isimlerden biri :KK9:
ara ara uğruyorum da buraya yazmıyorum sadece. :)

Kaç gündür ordan orya koşturmaktan yoruldum beslenmeme çok dikkat edemedim bu yüzden :KK14: ama ne kadar yorgun olursam olayım sporu bırakmicam diye söz verdim hiç aksatmadan aynen devam ediyorum dışardan bakılınca farkedilmeye başladı popom ve karnımdaki değişimler :21: :KK16:

Ben de henüz olmadım tatlım :26:

Evet sporla alakası var, bir de mevsimsel dönüşüm yüzünden yani hem dünya hem biz köklü değişiklikler yaşıyoruz, o yüzden bünye kendini resetliyor sayabiliriz..Mevsimsel ve çevresel faktörler yani.. Periyod atlaması 3 gün ile 3 ay arasında değişiyebiliyor, içi rahat etmeyen yahut bebek bekleyen varsa ilk ayın sonunda gidebilir.

Bizim bununla bir alakası olmadığı için kendini kasma yivrumm biz aynen devam :KK15::KK15:

:KK19:

10 gün oldu bugün gecikti canım bebek olma ihtimali olmadığını bilsemde test yaptım hani olur ya bişiyler kaçmıştır diyerekten ama negatif çıktı bende sporuma devam ettim bugün bağlantım yavaştı 80 dk lığımı yapamadım onn için çok üzgünüm bu arada 6 da yemek yedim akşam yemeği birdahada ağzıma bişiy sürmedim feci açım kızlarr yaa hani olsa 3 4 porsiyon kebap yerim heralde:KK52::KK52:

10 gün oldu bugün gecikti canım bebek olma ihtimali olmadığını bilsemde test yaptım hani olur ya bişiyler kaçmıştır diyerekten ama negatif çıktı bende sporuma devam ettim bugün bağlantım yavaştı 80 dk lığımı yapamadım onn için çok üzgünüm bu arada 6 da yemek yedim akşam yemeği birdahada ağzıma bişiy sürmedim feci açım kızlarr yaa hani olsa 3 4 porsiyon kebap yerim heralde:KK52::KK52:

cecoş naber balım ya ben giriyorum tam sen çıkıyosun?

cecoş naber balım ya ben giriyorum tam sen çıkıyosun?

ama ben hep skyp deyim canım ya bugün hep açıktı hiç gelmiyorsun gelsen yakalıcaksın beni yani başka şeylere bakarken sen geliyorsun skype açmayı unutmaaaaaa:KK15:

AÇIMMMMMMMMMM AÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: YİMEK VERİN BANA DAYANICAMMM :KK52:

eheheh kusura bakmayın tatlım yaa :KK9:

buralardayım ama yine, takipteyim. :KK1:

ben de pek uğrayamıyorum canım zaten, yoğunum bu aralar :KK53:
yapıyorsun değil mi sporunu?
ben bugün kıyafet deniyorum, herşey iyi tamam.
ama bel oyuntum yok ya, dümdüz duruyorum böyle. :KK14:

ben de pek uğrayamıyorum canım zaten, yoğunum bu aralar :KK53:
yapıyorsun değil mi sporunu?
ben bugün kıyafet deniyorum, herşey iyi tamam.
ama bel oyuntum yok ya, dümdüz duruyorum böyle. :KK14:

günlük kalorimi 1500'e düşürdüm, 3 litreye yakın su içiyorum.
1 haftadır kola sürmedim ağzıma. :)

ama bir haftada 68.5'tan 67.2 olabildim anca.
sporu aksattım biraz ama yaptığım an farkediyor sanki ya da psikolojik oldu her şey.

bugün çok güzel bikiniler gördüm koton'da. :KK43: alt-üst farklı renkler alıp değişiklik yaparım falan diyorum ama bacağımdaki selülitlerden kurtulmam lazım. :KK43:(

günlük kalorimi 1500'e düşürdüm, 3 litreye yakın su içiyorum.
1 haftadır kola sürmedim ağzıma. :)

ama bir haftada 68.5'tan 67.2 olabildim anca.
sporu aksattım biraz ama yaptığım an farkediyor sanki ya da psikolojik oldu her şey.

bugün çok güzel bikiniler gördüm koton'da. :KK43: alt-üst farklı renkler alıp değişiklik yaparım falan diyorum ama bacağımdaki selülitlerden kurtulmam lazım. :KK43:(

canım sporunu düzenli yapsan gider hepsi :KK34:
kola içmemene sevindim, kilo da verilir çok hızlı olmasına gerek yok ki zaten.
ben de bikini bakıyordum kaç gündür, bi kotona uğrayayım bakayım :KK53:

canım sporunu düzenli yapsan gider hepsi :KK34:
kola içmemene sevindim, kilo da verilir çok hızlı olmasına gerek yok ki zaten.
ben de bikini bakıyordum kaç gündür, bi kotona uğrayayım bakayım :KK53:

ay çok güzeldi valla rengarenk.. :))
baya da uygundu fiyatlar.. üste bakmadım ama altlar 17-18 tl civarıydı. :)
yüzme bilmiyorum ben, korkumdan öğrenemedim ama kursa gitmek istiyorum.
ondan bakınıyorum. :)

inşallah gider canım ya..
şimdi l-carnitin kullanıyorum spordan önce.
biberiye-yeşil çay'a tekrar başlicam.
bi de bacağıma bu yağ karışımını sürücem..
bi 15 gün böyle deniyeyim diyorum.
daha da gitmezse, barışmaya çalışcam. :KK70:

ay çok güzeldi valla rengarenk.. :))
baya da uygundu fiyatlar.. üste bakmadım ama altlar 17-18 tl civarıydı. :)
yüzme bilmiyorum ben, korkumdan öğrenemedim ama kursa gitmek istiyorum.
ondan bakınıyorum. :)

inşallah gider canım ya..
şimdi l-carnitin kullanıyorum spordan önce.
biberiye-yeşil çay'a tekrar başlicam.
bi de bacağıma bu yağ karışımını sürücem..
bi 15 gün böyle deniyeyim diyorum.
daha da gitmezse, barışmaya çalışcam. :KK70:

gider ya üç litre su içiyormuşsun bunların yanında zaten,
hadi bakalım 15 gün sonra bekliyorum gelişmeleri.
benim neyse ki selülit ve çatlak yok ama ilerde olabilir. :KK53:
ben sana öğretirim yüzme, bikinilerimiz de aynı olsun :KK23::KK23:

X