Nişan Nişan tepsisi ve nişan bohçası bunlarda benim yaptıklarım

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
arkadaşlar bende nişanda bu şekilde bohça hazırlamayı düşünüyorum fakat bohçalrın üstündeki tüllerin renklerini nasıl yapcam kayınvalideyle kayınpaederin heralde aynı bohçaya konur onların ki kırmızı görümcenin ve ailesinin ki beyaz damada ben sandık almıcam bohça olcak ama onun tülü ne renk olur cevaplarınızı bekliyorum sandık alsam fiyatları çok pahalı mı

Evet kayınvalide ve kayınpederin aynı bohçada olur, kırmızı tülle yapılabilir Kırmızı kurdelaylada da bağlarsın.Bana da çok hoş bir fikir olarak geldi.

Damadınki ni ben beyaz tülle yapıp kırmızı kurdelayla bağlıcam:) Sandık almayı bende düşünmüyorum.Fiyatlarıda yüksek en az 80-90 tl olmalı.

Diğerlerine yapacağın bohçalarıda beyaz tülle bağlayıp, beyaz kurdelayla bağlayabilirsin.

Bu arada canım Sandık gitti gidiyor.com da gördüm bir tane 50 tl ye de var ama 37 cm eni, 35 cm derinliği var yani küçük sanırım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada herşeye bayıldım ya tepsiye, sandığa herşeye. Tepsiyi bende bu malzemelerle süslesem keşke:)))Ya çok güzelllll olmuşşşşşş Süper olmuş ellerinize sağlık yanezemuszemus

arkadaşlar bende nişanda bu şekilde bohça hazırlamayı düşünüyorum fakat bohçalrın üstündeki tüllerin renklerini nasıl yapcam kayınvalideyle kayınpaederin heralde aynı bohçaya konur onların ki kırmızı görümcenin ve ailesinin ki beyaz damada ben sandık almıcam bohça olcak ama onun tülü ne renk olur cevaplarınızı bekliyorum sandık alsam fiyatları çok pahalı mı
Canım sende kayınvalideye kırmızı hazırla,damata beyaz,görümceler varsa onlarada pembe yaparsın bence gayet cici olurr opuyorumnanaktan
sandıklar seçtiğin kalite ve modele göre değişiyor ahşaplar derilere göre daha ucuz araştırmak lazım fiyatlar değişebiliyor çünkü birde şu var bence damata sandık alınması gereksiz damatın kıza sandık getirmesi lazım ben eşimin traş takımlarını hazır sepetim vardı onu süsleyip koymuştum...
işte buu

Bu arada herşeye bayıldım ya tepsiye, sandığa herşeye. Tepsiyi bende bu malzemelerle süslesem keşke:)))Ya çok güzelllll olmuşşşşşş Süper olmuş ellerinize sağlık yanezemuszemus

Tşk ederim beğenmene sevindim a.s.

Çok guzel olmuşşşş :))) bende traş takımını niveadan almayı planlıyordum wallaaa

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim kız tarafının erkeğe sandık alması banada saçma geldi ama herkes bişey söylediği için neyse sepet güzel olmuş traş takımlarını öyle yaparım birde bu nişan tepsisini kapladıkları acaba ne ? birde bohçaları sardıkları tüllerin gümüş ile altın sarısı var mıdır kızlar acaba çok soru sordum kusura bakmayın

giz09 ve pinky_ çok tşkler kızlar...
Hokabaz21 canım nişan tepsisini kapladığım kumaş böyle altı kumaş üstü kaygan kumaşcılarda mutlaka görürsünn belli bir adı varmı bilmiyorum..
Tüllerin envai çeşiti var gidip bakman lazım her rengi mevcut seni mutlaka gidip bakman lazım görmemen bulmaman imkansızz :KK66: tüller için nikah şekeri malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsin...

tamam canım teşekkür ederim en kısa zamanda gidip bakcam tepsinde bohçalarında çok güzel hepsi bizler için çok iyi fikir oldu teşekkürler bohçanın üstündeki çiçekle bocuk birleşik mi yoksa ayrı ayrı mı satılıyor

herşey güzel hoş emeğine sağlık ama bişey sorucam tepsiyi yaparken altınada yapıştırdın mı bir o çiçekler o şekilde mi satılıyor bohçanında çiçeğinini silikonla mı yapıştırdın boncukların büyüklüğü nasıl ??

Canım sende kayınvalideye kırmızı hazırla,damata beyaz,görümceler varsa onlarada pembe yaparsın bence gayet cici olurr opuyorumnanaktan
sandıklar seçtiğin kalite ve modele göre değişiyor ahşaplar derilere göre daha ucuz araştırmak lazım fiyatlar değişebiliyor çünkü birde şu var bence damata sandık alınması gereksiz damatın kıza sandık getirmesi lazım ben eşimin traş takımlarını hazır sepetim vardı onu süsleyip koymuştum...
işte buu

Tşk ederim beğenmene sevindim a.s.
Çok güzel olmuş bende sandığa koyucam traş takımlarını da canım tam olarak neler koydunuz sepetin içine??

Arkadaşamın nişanı için süslediğimm nişan tepsisii opuyorumnanaktan
Bu flashlı

Buda flashsız

Bunlar görümcelerin bohçaları..

Bu kayınvalide bohçasıı ..

Budaa nişan sandığıı

ellerine sağlık...harika olmuşlar...

klasik beyaz saten örtüyle yapılan boçalar hoşuma gitmiyordu...bunlar gerçekten çok şık...nişan tepsisi içinde değişik süslemeler istiyordum çok iyi fikir oldu....

emeğine sağlıkk:lepi:

müthiş mükemmeeeel harıkulade ve diğer bütün beğeni sözcükleri:nazar:ayrı bir meziyet ellerine sağlık

arkadaşlar tekrar sorcam ama cevap yazan olmamış nişan bohçasının üstündeki çiçekle boncuk birleşik mi değilse o boncukları nerden alabilirim şimdiden teşekkürler..

kızlarr yaa size bişey sorcam şimdi başta kayınvalidem dürü istemedi.Ne siz bize yapın ne de biz size dedi.Ben yine de bişeyler koyuyum mu yaaa karar veremedim ne biliyim böle bi bohça yapmayınca da içime sinmiyo ne yapayım kızlarr ???

o zaman öyle anlaştıysanız yapmayın çünkü bu sefer karşı taraf yapmaz onlar mahçup durumda kalır bizde sözde öyle yaptık iki tarafta yapmadı

Nişan yastığı, nişan sepeti ve nişan tepsisi modeli...

Eklentiler

• $DSC06915.jpg
    $DSC06915.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 321
  • $DSC06920.jpg
    $DSC06920.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 471
  • $DSC06885.jpg
    $DSC06885.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 219
  • $DSC06886.jpg
    $DSC06886.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 115
  • $NISAN-TEPSISI__24886080_0.jpg
    $NISAN-TEPSISI__24886080_0.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 735
Son düzenleme:
arkadaşlar ben bu bohçanın üstündeki çiçeklerden aradım ne yazık ki buulamadım şekercilerde yapılı geliyomuş napçam nasıl bir çiçek kullanabilirim

Kızlar kayınvalide bohçasına neler konur daha önce yapanlar acil yardımmmm!!

X