Leslie Sanson ile Zayıflama Deneyimlerimiz

mursh

9 şubat 82
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
4.088
22
Arkadaşlar ;

3 gündür lesliile 3 mil yapıyorum evde devamda edicem yapmaya.Fakat bunu daha önce evinde denemiş ve zayıflamış kimse varmı? Merak ediyorum:KK30:.Cvplarsanız sevinirim.:21:

Hareketler çok kolay geldi bana.Tamam terliyorsun hareketlerin sonunda ama genede bana hareketler kolay geldiği için faydası olmayacakmış gibi geliyor.3 mil 48 dk sürüyor arkasından ben bide 30 dk kondisyon bisikleti çalışıyorum.:KK55::118:

Sizce benim bu yaptıklarım benim zayıflamama destek olurmu ????

Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum....Teşekkürler :KK16: En Büyük KK

Tam iki aydır leslie yapıyorum,aynı zamanda 50-59 kilo diyet grubundayım,yani yediklerime dikkat ediyorum,

Ve 2 kilo verdim iki ayda,tabi lesliye sürekli devam etmek gerekiyo,ben ara sıra ihmal ettiğim oluyo,

Bir de kış aylarında kendimi fazla zorlamak istemedim,hasta falan olmayayım diye yememden de fazla

kısmadım,herşeyden azar azar yiyorum,yaza doğru böyle devam edersem daha fazla kilo vereceğimi

düşünüyorum...
:97:

Başladıysan bırakma derim...:nazar:

Tam iki aydır leslie yapıyorum,aynı zamanda 50-59 kilo diyet grubundayım,yani yediklerime dikkat ediyorum,

Ve 2 kilo verdim iki ayda,tabi lesliye sürekli devam etmek gerekiyo,ben ara sıra ihmal ettiğim oluyo,

Bir de kış aylarında kendimi fazla zorlamak istemedim,hasta falan olmayayım diye yememden de fazla

kısmadım,herşeyden azar azar yiyorum,yaza doğru böyle devam edersem daha fazla kilo vereceğimi

düşünüyorum...
:97:

Başladıysan bırakma derim...:nazar:

15 gündür bende diyetteyim cnm 3 gundurde lesli ve kondisyon bisikleti yapıyorum.Bırakmaya hiç niyetim yok çünkü çok eglenceli geciyor zaman sıkılmıyorum hıc:KK66:Ben sadece yapıp faydasını goren oldumu doe merk ettim:KK16:İlgine tşk :78:

Gönderdim cnm özelden kontrol et istersen.Yanlız sonuclarınıda bana hbr ver merak ederim :97:

özelden yazamadım 10 dakikada 1 özel yazılabiliyormuş vermiş olduğun link açılmıyor ki... buraya linki yazamam ama virusvirus diye bir link mi, bi hata yok di mi

özelden yazamadım 10 dakikada 1 özel yazılabiliyormuş vermiş olduğun link açılmıyor ki... buraya linki yazamam ama virusvirus diye bir link mi, bi hata yok di mi

Yok cnm VİRÜS die bi adres deil.KK dan link gönderdinmi öle cıkıyo malesef.İstersen özelden mail adresini gönder bana ordan göndereyim sana linki.

Yada googledan virusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirus'a gir egzersız spor bolumune gır orda leslie sanson küçültülmüş tek linkler olarak geçiyo bulabilirsen ordan bul.Sen bilirsin
:KK8:

Bak sonuna com koydum dıe gene virusvirus cıktı sıtenın adı diyetcenter

Son düzenleme:
Yok cnm VİRÜS die bi adres deil.KK dan link gönderdinmi öle cıkıyo malesef.İstersen özelden mail adresini gönder bana ordan göndereyim sana linki.

Yada googledan virusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirus'a gir egzersız spor bolumune gır orda leslie sanson küçültülmüş tek linkler olarak geçiyo bulabilirsen ordan bul.Sen bilirsin
:KK8:

Bak sonuna com koydum dıe gene virusvirus cıktı sıtenın adı diyetcenter

neyse teşekkür sanırım sitenin birinden bişeyler buldum,indirmeden izleyebiliyorum , oradan idare ederim :)

senin yaptığın hareketlerle kim olsa zayıflar korkma.bende leslie yi yapıyorum.hareketleri yaparken karnımı kasmaya dikkat ediyorum.ayrıca en sonunda da bir kaç dakika karın egzersizleri yapıyorum.bu bile işe yarıyor.
sen bide kondisyon bisikleti çalışıyormussun.yani hayli hayli işe yarar.

bu arada diyete yeni başlamışsın.diyete başladıktan 2-3 hafta sonra kilo verilmeye başlanıyor.önce vücudun belli bir tempoya girmesi gerek.

kolay gelsin

bir ara bende netten indirmiştim bu hatunu 5 mil olan programını ama baktımki hatun basenli popolu kollarıda erkek gibi kalın kaslı gibi :KK25: dedim işe yarasaydı kendine yarardı once :KK53: bilemicim :26:

cnm spor yapmamak için bahane çokça bulunabiliyor.benimde dikkatimi çekti ama yaparken daha çok keyifli ve hafif bir egzersiz olduğu için daha çok seviyorum.eğer sevmediysen piyasada bir sürü cd var.
ben birazda şundan dolayı leslie yi tercih ettim.diğer cdlerde ablalar taş gibi.bizim gibi yok.leslie daha balık etine bir abla.o yüzden daha az moralim bozuluyor:)

bence leslie harika bişey..temposu falan çok güzel..bahane bulmamak lazım..sonuçta bir yapmayıp yerinde oturmak var birde yapmak ve kalori yakmak var.
ayrıca bütün serisini indirdim ben.diyet ve leslie ile 40 kiloya kadar verenler var.
hele bazılarını gözle görüyorsunuz.bir videoda şişmanken git gide zayıflamış kadın incecik bişey olmuş.ayrıca leslie 50 yaşında biri.ve vücut yapısı basenli olabilir.bide boyu kısa ondan daha dikkat çekiyor basen kısmı..ama yaşına göre taş gibi yinede..beli ince karnı dümdüz..benim zaten asıl eritmek istediğim üst kısmım...iyiki leslie yi indirmişim diyorum.şuan hamileyim hergün yürümeye gayret gösteriyorum doğum kolay olsun diye.ya yürürüm yada 2 mil leslie yaparım..

yani o hareketlerin illaki faydası olacaktır ama ben öyle düşündüm belki ebru şallı gibi olsa hatun derimki hımmm işe yarıyor ama kadından dolayı soğudum ben bazen aklıma geliyor flash discimde duruyor hala program ama dedim ya birden soğuyunca yapmakta içimden gelmiyor açıkcası ... yapsam belki bende farklı tepki gösterir kilo veririm ama pefff :26: :26: :26:

Ben iki aydir yapiyorum Leslie'yi ve cok memnunum.Iki ay pilates yaptim önce.Tartida kilom düsmesine ragmen vücudumda bir türlü incelme olmuyordu.Hatta bir arkadas kilomu sormustu ve demisti daha sisman duruyorsun.Cok moralim bozulmustu.Sonra pilatesten oldugunu anladim biraktim ve Leslie'ye basladim.Basenlerimde gözle görülür bayaa kücülme oldu.Hatta tartida cok bisey degismese bile.Daha bugün gecen sene 60 kiloyken aldigim bir pantolon vardi ,biraz SIKIYORdu,onu giydim.Aaaaaa bir baktimki rahatlikla üstüme oturdu.$u an da 60 im ama gecen seneye göre basenlerim daha kücük.Valla ben cok seviyorum Leslie'yi.Dizi izlerken yapiyorum en cok.Hareketleri ezberledim zaten.Gözüm dizide bedenimde Leslie'de oluyor.:KK66::KK66::KK66:

Ben iki aydir yapiyorum Leslie'yi ve cok memnunum.Iki ay pilates yaptim önce.Tartida kilom düsmesine ragmen vücudumda bir türlü incelme olmuyordu.Hatta bir arkadas kilomu sormustu ve demisti daha sisman duruyorsun.Cok moralim bozulmustu.Sonra pilatesten oldugunu anladim biraktim ve Leslie'ye basladim.Basenlerimde gözle görülür bayaa kücülme oldu.Hatta tartida cok bisey degismese bile.Daha bugün gecen sene 60 kiloyken aldigim bir pantolon vardi ,biraz SIKIYORdu,onu giydim.Aaaaaa bir baktimki rahatlikla üstüme oturdu.$u an da 60 im ama gecen seneye göre basenlerim daha kücük.Valla ben cok seviyorum Leslie'yi.Dizi izlerken yapiyorum en cok.Hareketleri ezberledim zaten.Gözüm dizide bedenimde Leslie'de oluyor.:KK66::KK66::KK66:

süpersin ay bak heveslendim şimdi şu basenli popolu hatuncağıza :KK9: :KK9:

bendemi başlasam ne :26: ne kaadar suredir yapıyorsun tartıda farkettinmi kilo verdigini peki ? :KK76:

:86::86:hihi avatarın çok komik:86::86:

süpersin ay bak heveslendim şimdi şu basenli popolu hatuncağıza :KK9: :KK9:

bendemi başlasam ne :26: ne kaadar suredir yapıyorsun tartıda farkettinmi kilo verdigini peki ? :KK76:

Valla yap derim ben.Egerki hergün disarida tempolu ve kesintisiz yürüme imkanin yoksa,evde yürüme bandin yoksa bunu kesinlikle ihmal etme derim.Tam kac kiloyla basladigimi bilmiyorum.Ama zannedersem 66 kiloyla basladim.Simdi 60.5 im.Ama diyorum ya,gecen sene 60 layken biraz SIKAN pantolonum bugün giydim ve rahat girdi,cok sevindim.
Haaa bir de terleme kemerim var benim,bugün onu taktimda yaptim.kalcam sular seller icinde kaldi.Pisman oldum resmen daha önce niye takmadigima.Eger terleme kemerin yoksa folyo sar ve onunla yap bakalim.

X