Protez Tirnak Kullananlarin Paylasim Alani

birde istanbulda yaşayanlar için leyla inanırın salonunu tavsiye ederim nişantaşı rumeli caddesi üzerinde. süper profesyonel bir yer. bence yaptırırken yapanların işçiliği çok önemli. 10 tırnak toplam 125liraya yapıolar illa yaptırıcam diyosanız :))

Tırnaklarım uzun bir süre kendine gelmedi diyenlere pekte inanmamanızı tavsiye ederim. Ben de kullandım ve sadece 2 3 haftada eski hallerine geldiler. Bu süre boyunca tırnak besleyici, koruyucu ojeler kullandım ve sürekli tırnak etlerimi nemlendirdim. Ve 1 ay dolmadan eski hallerine gelmişlerdi. Yaptırdığınız yer uzmansa öyle üzerini aşırı törpülemiyorlar. Olması gerektiği kadar yani parlak tabakayı alacak kadar buffer işlemi denilen törpülemeyi yapıyorlar.

kızlar ben 3 senedir sürekli kullanıyorum görüntüsü rahatlığı muhteşem kırılma felanda olmuyor. 3 sene önce ilk yaptırmaya başladığımda bi kaç yeri denedim ama kesinlikle yapan kişinin profesyonel olması lazım izmirde yaşıyorum izmirde protez tırnak yaptırmak isteyen varsa gittiğim yeri kerinlikle tavsiye ederim En Büyük TÜRKİYE:nazar:

canım izmirde arıyordum bende protez tırnak için.hemen ardesi veririmisin.nasıl neler oluyor nasıl yapılıyor bilgi verirsen çok sevinirim.

kızlar ben 3 senedir sürekli kullanıyorum görüntüsü rahatlığı muhteşem kırılma felanda olmuyor. 3 sene önce ilk yaptırmaya başladığımda bi kaç yeri denedim ama kesinlikle yapan kişinin profesyonel olması lazım izmirde yaşıyorum izmirde protez tırnak yaptırmak isteyen varsa gittiğim yeri kerinlikle tavsiye ederim En Büyük TÜRKİYE:nazar:

zerrin adresi bekliyorum canım.:KK24:

ayyyyy neresi bende çok merak ediyorum deliricem adam gibi bi yer bulamadım ilk kez yaptırıcam ama profesyonel bi yer lazımmmmm...

Canım adresi bizede verirmisin lütfen..iyi bir yer olsun istiyorum ilk defa yaptırıcam ve tavsiyeyle gitmek istiyorum :KK61:

tırnak yiyorum etlerim tırnaklrım a ıyor şu an bile acıyor protez tırnk yaptrmk istyorum itanbulda oturyorum nereleri tawsye edersnz? akrilik daha mı iyyi jelden yorumlara bakıormda anlmm bn bide çok uzun olmasnı istemm yaa ete kadar mesafesi olsun tırnağın bi yerii kaşrkn fln pat tırnk çkcak gbi oluyor sanki rahat etk isterim tawsyeelrnz nelerdr kızlar acil bide en fazla 6 ay mı kullnaılıyor protez yapılınca hazirana kadar taksam unutrm inş.:S:S zaten tırnklrm kötü iice törpülüynce kötü olcak:s

bnde ayak baş parmagıma kullanıorum kötu çıktıgı ıcın...bı turlu tınagım duzgun çıkmıyor...bnde ustunu torpuletp taktırıorum rahat valla 5 ay gitti bu seferkı 1 ayda cıkınca göturuorum söluorum takıolar

zerrın slm cnm su protez tırnak yaptrdıgın yerı bnada solyleyebılırmsn lutfen rıca etsem? kırılma yada dusme olmuyorsa bende yaptırıcam . cunku felaket tırnak yıyıorm uzatmam ımkansz.bı kac snra dugunm var smdıden yaptıraym barı :) bde ne kadara mal oluyor ortalama? tesekkurler smdıdden

bende tırnak yiyorum malesefff:KK43: uzun zamandır düşünüyorum protez tırnağı.kendi tırnağımı uzatsam bile gerekiyor çünki dişleri tırnakları bastıra bastıra yamuk yumuk çıkıyo hiç hoş olmuyo bende mutlaka gerekli yani..

ya tırnağın uzun olması lazmmış bnm hiç uzun değil okadar protez olmazmış sanrsam ne yapıcam başka çare yok mu ya bi güzeelik uzmanı bayan söledi bnde gösterdim ''baana olmaz dediler bnm ble tırnağım senden uzun olmasnıa rağmen dedi '' bana hiç olmamzmış ben etlerini , tırnağını üstünde yiyorum felaket:KK43:( yardmlarnz başka ane ollr önerisi olanlar??

kizlar protez tirnak icin cok uzun suredir gittigim yeri onerebilirim kesinlikle pisman kalmazsiniz hem el-tirnak sagliginiz acisindan hem de gorunumu acisindan. PRONAİL. bir cok yerde subesi var.. caddede, astoria da, capacity.de..
( ben toplamda 4 senedir protez kullaniyorum cok memnunum, bilginiz olsun.

oo süpermiş 4 yıldır aynı tırnaklar mı duryor hep ,değişmiyor mu? rahatsız etmiyor mu sizi her ay bakıma gtmek 4 senedr bide kendi tırnklrz düzgn değil mi protez tırnk sayesnde braz olsun düzlmesi yerne gelmesi lazm değil mi tırnakların geebel olark soruyorm siz belki istğnzle takıyorsunuzdr hala:)) ne akdar peki

merhaba herkese...direkt sorularıma geçiyorum,
protez tırnak yaptırdıktan sonra günlük hayatı etkiliyor mu mesela bulaşık yıkayabilir miyim banyomu rahat yapabilir miyim
benm ancak şimdi vaktim oldu bakıyorumda netten fırsat sitelerinden birinde yaptırtcam ama günlük hayatımı etkilemez değil mi cnmm

merhaba herkese...direkt sorularıma geçiyorum,
protez tırnak yaptırdıktan sonra günlük hayatı etkiliyor mu mesela bulaşık yıkayabilir miyim banyomu rahat yapabilir miyim
benm ancak şimdi vaktim oldu bakıyorumda netten fırsat sitelerinden birinde yaptırtcam ama günlük hayatımı etkilemez değil mi

soruma cevab veren olmamış...............

X