Aşılama aşılama sonrası hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

nazz81

artık mutluyum
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.611
110
42
aşılamadan sonra hamile kalan arkadaşlar
belirtilerinizi yazarsanız bizlerede yol göstermiş olursunuz:KK16::KK16::KK16:

aşılamadan sonra hamile kalan arkadaşlar
belirtilerinizi yazarsanız bizlerede yol göstermiş olursunuz:KK16::KK16::KK16:

alt karında şişlik , mide yanması, sık idrara çıkma ve göğüslerde dolgunluk damarlarda belirginleşme... bunlar bende olan belirtilerdi adetime 3 gün kala olmaya başladı test yaptım ve 2. çizgi silikti kanda baktırdım ertesi gün oda pozitifti.

paylaştığın için çok sağol canım:KK16:
benim için bu belirtiler daha çok erken
ama beklemesi çok zor
aşılamadan sonra karın ağrın ne kadar sürdü:26:
benim 4. günüm ama adet olacakmışım gibi ağrılar hissediyorum çok garip:26:

paylaştığın için çok sağol canım:KK16:
benim için bu belirtiler daha çok erken
ama beklemesi çok zor
aşılamadan sonra karın ağrın ne kadar sürdü:26:
benim 4. günüm ama adet olacakmışım gibi ağrılar hissediyorum çok garip:26:

aşılama sonrası 4 gün kadar ağrım oldu sonrası geçti onlar... yumurta sayına görede değişiyormuş .. inşallah sende güzel sonuçlar alırsın ...

27 şubatta aşılamam yapıldı bende hıç belırtı yok :KK43: gercı adet oncesıde pek belırtı olmazdı sadece bır hafta kala hafıf karın ağrıları.hıç belırtı olmadan da hamıle kalan varmı aşılama ile bırde bana çatlatma iğnesi vurulmadı kendılığınden çatladı.bu iğnelerde belırtılerı yapıyor olabılırmı lutfen cevap verın

27 şubatta aşılamam yapıldı bende hıç belırtı yok :KK43: gercı adet oncesıde pek belırtı olmazdı sadece bır hafta kala hafıf karın ağrıları.hıç belırtı olmadan da hamıle kalan varmı aşılama ile bırde bana çatlatma iğnesi vurulmadı kendılığınden çatladı.bu iğnelerde belırtılerı yapıyor olabılırmı lutfen cevap verın
bu arada yumurtamın çatladığını doktor gordukten sonra aşılama yapıldı .bu olumsuz bı durummu sızce

aşılama sonrası 4 gün kadar ağrım oldu sonrası geçti onlar... yumurta sayına görede değişiyormuş .. inşallah sende güzel sonuçlar alırsın ...

evet canım haklıymışsın benim de bu gün ağrım hiç olmadı
bende 2 yumurta vardı
bakalım beklemedeyiz:emir_bebek:

bende benimkini görmeden yaptı diye hayıflanıyorum
bence doğru olanı yapmış gibi geliyor

yumurta takıbı için gıtmıştım bı baktı kı çatlamış bugun yapalımmı dedı çok korktum çunku hsg de cok acı çektım aynı şey olacak sandım işallah hepımızın sağlıklı ve en onemlısı hayırlı evlatları olur.beklemek çok zor allahım tez vakıtte evlat bağışlasın bıze bu duyguyu mahrum etmesın

yumurta takıbı için gıtmıştım bı baktı kı çatlamış bugun yapalımmı dedı çok korktum çunku hsg de cok acı çektım aynı şey olacak sandım işallah hepımızın sağlıklı ve en onemlısı hayırlı evlatları olur.beklemek çok zor allahım tez vakıtte evlat bağışlasın bıze bu duyguyu mahrum etmesın

amin canım inş. hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız

Bende aşılama yaptırdım bugün 11. Günü hiç bir belirti yok henüz cuma günğ test yaptıracağım inşallah hayırlısı olur..

Merhaba kizlar ben gecen sali ikinci asilamami yaptirdim yani bugun yedinci gunum ilkinde hic bir belirti yasamadim nitekim sonuc negatifti yalniz bunda iki gündür gogus uclarimda dokununca aci hissi var dune gore bugun daha fazla birde sol kasigima arada ani bir sanci giriyor bakalim hayirlisi İNŞALLAH bu defa olur

selam arkadaşlar aşılamalarınız hayırlı olur inşaallah.
bende cmt aşılama oldum.bugün 3. günüm ve rahatsız eden sağ kasık ağrım var.
ilk gün çatlatma iğnesinin etkisiyle ağrılarım oldu.
ikinci gün hiç ağrım yoktu.
fakat dün gece eşimle birlikte olduk ve birlikte olurken acı hissettim ve hemen kalkmadım bir kaç saat sonra gece yarısı wc ye kalktım
uyandığımda ve tuvalette sağ kasığım müthiş ağrıdı.ve o aynı ağrı halen beni rahatsız edecek kadar devam ediyor..
bu arada yumurtam sağdaydı.ara arada sol kasıkta ağrıyor.bazen ani batmalar da oluyor.
inşaallah hepimizin sonuçları pozitif olur.

X