Devlet hastanesinde sigortasız muayene ve doğum ücreti ne kadar?

bilge1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
189
5
merhaba kızlar,
kocaeli darıcada oturuyorum.Ve darıca farabi devlet hastanesi kadın dogumda kontrollerime gitmekteydim.Fakat eşim 5 aydır işsiz ve sigortalı muayene süremiz doldu.
Şimdi size sorum su devlet hastanesinde sigortasız muayene ve dogum ücreti ne kdar? Özellikle darıca farabi hastanesine giden arkadaslar varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

bildigim kadarıyla muayene ücreti alınmıyor devlet hastanelerinde.arkadaşımda sigortasız ve ücret ödemiyor

merhaba .. sigortasız muayene ve dogum ile ilgili sorduğun soruyu yanıtlamak isterim.devlet hastanelerinde gebeliğin süresince ve doğumunda hiçbir ücret ödemene gerek yok. Analık hali nden yararlanarak sigortalı olmasanda doğuma kadar sadece gebeliğin ve dogumun için olan kontrollerde ve dogumdada ücret vermiyosun . barkod alcağın yerde analık hali dediğin zaman sana 2 tane kağıt imzalatılıyor analık halinİ işaretliceğin hepsi bu. hayırlı doğumlar..

merhaba .. sigortasız muayene ve dogum ile ilgili sorduğun soruyu yanıtlamak isterim.devlet hastanelerinde gebeliğin süresince ve doğumunda hiçbir ücret ödemene gerek yok. Analık hali nden yararlanarak sigortalı olmasanda doğuma kadar sadece gebeliğin ve dogumun için olan kontrollerde ve dogumdada ücret vermiyosun . barkod alcağın yerde analık hali dediğin zaman sana 2 tane kağıt imzalatılıyor analık halinİ işaretliceğin hepsi bu. hayırlı doğumlar..

Benimde salik sigortam yok devlet hastanesine gidip analik halinden yararlanabilirmiyim acaba ? Mane Ucreti alirlarmi acaba ve dogum ucreti bakirkoye gitmek istiyorum da kizlar yardimci olursaniz sevinirim :KK49:

X