Lisans işletme 2014 kpss çalışma günlüğüm

bgapa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
800
82
23 yaşındayım
2 yıllık muhasebe 2009 mezunuyum 2010 kpss dersaneye ve iş aynı anda hazırandım 82 puan ila hazirana kadar bekledim atanamadım 2011de açık öğretimle lisans işletmeye başladım 2012 haziranda lisana olarak mezun oldum(mezun olur olmaz açık ögretime başlamadım çünkü hem iş hem kpss aynı anda zaman ayırmam imkansızdı o yüzden geç başladım)
atanırım umuduyla 2012 kpss çalışmadım hala özel firmada çalışıyorum haftanın 2 günü tatilim.
tüm güçümle 2012 temmuza kaldım.
benimle hazırlanmak isteyenlere sayfam her zaman açıktır
gelin birlikte memur olalım :KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende 2014 de giricem KPSS ye, o zaman mezun oluyorum. Sana seve seve katılırım, benim de dürtüklenmeye ihtiyacım var zaten :KK1:

mrb kızlar bende 2014 kpss hazırlananlardanım işletme mezunuyum su ara hangı kıtapdan yararlanabılırım dıye konuları arastırıp en yakın zamanda kaynaklarımı temın eder etmez ıns baslıcam derslere ama nasıl olcak bılmem muhtemelen geceler gunde 2 saat seklınde olur cunku kucukde bı kızım var 1.5yasında o uyanıkken olmaz bu yolda sıze yoldas olmaya hazırım her turlu destek bılgılerımı yazarım bırbırımıze ıns yardımcı olur azmımızı 2014 kadar surdururuz cunku uzun ve zorlu bı yol olucak..

Sevinirim :)
Uluslararası ticaret okuyorum :)

bölümün güzelmiş canım :) yavaş yavaş başlaman senin için güzel olur :KK16::KK16:

mrb kızlar bende 2014 kpss hazırlananlardanım işletme mezunuyum su ara hangı kıtapdan yararlanabılırım dıye konuları arastırıp en yakın zamanda kaynaklarımı temın eder etmez ıns baslıcam derslere ama nasıl olcak bılmem muhtemelen geceler gunde 2 saat seklınde olur cunku kucukde bı kızım var 1.5yasında o uyanıkken olmaz bu yolda sıze yoldas olmaya hazırım her turlu destek bılgılerımı yazarım bırbırımıze ıns yardımcı olur azmımızı 2014 kadar surdururuz cunku uzun ve zorlu bı yol olucak..

öncelikle Allah bağışlasın tatlım :KK16::KK16:
erkenden başlarsan ve düzenli olursan inanıyorum olacağına canım :KK16::KK16:

bölümün güzelmiş canım :) yavaş yavaş başlaman senin için güzel olur :KK16::KK16:

öncelikle Allah bağışlasın tatlım :KK16::KK16:
erkenden başlarsan ve düzenli olursan inanıyorum olacağına canım :KK16::KK16:

teşekkur ederım cnm ıns hepımız emeklerımızın karsılıgını alırız ve sınavda basarılı oluruz...
Kızlar bı kac kaynak sıparısı verdım ıns dogru kaynakları almısımdır sızdende fıkırlerınızı belıyorum ve sızde kaynaklar neler yazarsanz sevınırım ....

ıhtıyac yayınlarının:sen sor ben soleyım dıye bı kıtabı(genel kultur)
Yargının genel kultur tarıh 50 deneme
Ihtıyacın genel kultur genel yetenek pratık ders notları 2013
Yargının genel yetenek matematık 50 deneme
Yedı ıklımın keyıflı matematık konu anlatımı
Datanın kral kızı serısı tarıh konu anlatımı
Uzman karıyerın tamamı cozumlu matematık ogreten soru bankası
Datanın cografya konu anlatımı
ve datanın yaprak testlernı sıparıs ettım..

teşekkur ederım cnm ıns hepımız emeklerımızın karsılıgını alırız ve sınavda basarılı oluruz...
Kızlar bı kac kaynak sıparısı verdım ıns dogru kaynakları almısımdır sızdende fıkırlerınızı belıyorum ve sızde kaynaklar neler yazarsanz sevınırım ....

ıhtıyac yayınlarının:sen sor ben soleyım dıye bı kıtabı(genel kultur)
Yargının genel kultur tarıh 50 deneme
Ihtıyacın genel kultur genel yetenek pratık ders notları 2013
Yargının genel yetenek matematık 50 deneme
Yedı ıklımın keyıflı matematık konu anlatımı
Datanın kral kızı serısı tarıh konu anlatımı
Uzman karıyerın tamamı cozumlu matematık ogreten soru bankası
Datanın cografya konu anlatımı
ve datanın yaprak testlernı sıparıs ettım..

canım güzel kaynakların ben uzman kariyer dersanesine gidiyorum bu sene seneye gitmeye bilirim dersaneye.
uzman kariyer tarihi çok güzeldi 2010 yılındaki kitapbı bu sene fasükül şeklinde basıldı ve 2013 olarak yenilediler yani diğerleri gibi seneleri değiştimediler tüm bilgileri yenilediler hocalar dedi.
ne kadar para harçadın bu arada toptan alamam ben :KK1: parasızımda :KK1::KK1:
canım internettende indirebiliriz aklında olsun :KK16::KK16:
geceleri çalış canım bebek uyuyunca eşinde uyur o saatlerde rahatca çalışabilirsin diye düşünüyorum
hadi hayırlısı tatlım :KK16::KK16::KK16:

canım güzel kaynakların ben uzman kariyer dersanesine gidiyorum bu sene seneye gitmeye bilirim dersaneye.
uzman kariyer tarihi çok güzeldi 2010 yılındaki kitapbı bu sene fasükül şeklinde basıldı ve 2013 olarak yenilediler yani diğerleri gibi seneleri değiştimediler tüm bilgileri yenilediler hocalar dedi.
ne kadar para harçadın bu arada toptan alamam ben :KK1: parasızımda :KK1::KK1:
canım internettende indirebiliriz aklında olsun :KK16::KK16:
geceleri çalış canım bebek uyuyunca eşinde uyur o saatlerde rahatca çalışabilirsin diye düşünüyorum
hadi hayırlısı tatlım :KK16::KK16::KK16:
[/QUOTE

saol cnm baya arastırdım netten kaynak buarada zaten uzman karıyer,pegem ve datada cok kararsız kalmısdım tarıhde ama datada tarıh hocalarınında onersı oldugu ıcın aldım ama muhtemelen uzman karıyerınde ıyıdır cunku kalıtelı ıs yapıolar
buarada kıtaplarım hepsı 79 tl tuttu netten sıparıs verdım,,ayrıca netten ınderebılırız demıssın bılgım yokdu hangı sıteden nasıl ındırıcem cnm cunku mesela bu yıl tarıh ve matematıge yogunlasıyım dıyorum baslangıcda yaza dogruda turkce cografya vatandaslık oysuden o kıtaplarda eksıklerım var onları almadım daha netten ındırme varsa onlardan almam ozaman:KK1:

23 yaşındayım
2 yıllık muhasebe 2009 mezunuyum 2010 kpss dersaneye ve iş aynı anda hazırandım 82 puan ila hazirana kadar bekledim atanamadım 2011de açık öğretimle lisans işletmeye başladım 2012 haziranda lisana olarak mezun oldum(mezun olur olmaz açık ögretime başlamadım çünkü hem iş hem kpss aynı anda zaman ayırmam imkansızdı o yüzden geç başladım)
atanırım umuduyla 2012 kpss çalışmadım hala özel firmada çalışıyorum haftanın 2 günü tatilim.

Canım acık ogretımı 1 yılda mı bıtırdın?

23 yaşındayım

saol cnm baya arastırdım netten kaynak buarada zaten uzman karıyer,pegem ve datada cok kararsız kalmısdım tarıhde ama datada tarıh hocalarınında onersı oldugu ıcın aldım ama muhtemelen uzman karıyerınde ıyıdır cunku kalıtelı ıs yapıolar
buarada kıtaplarım hepsı 79 tl tuttu netten sıparıs verdım,,ayrıca netten ınderebılırız demıssın bılgım yokdu hangı sıteden nasıl ındırıcem cnm cunku mesela bu yıl tarıh ve matematıge yogunlasıyım dıyorum baslangıcda yaza dogruda turkce cografya vatandaslık oysuden o kıtaplarda eksıklerım var onları almadım daha netten ındırme varsa onlardan almam ozaman:KK1:[/QUOTE]

canım adresler şunlar ;
Matematik, kpss, sbs, Matematik konu anlatımı anlatımları, ygs matematik soru çözümleri | Eğitim, YGS, LYS, SBS, KPSS, Dershane, Ders Videoları izle öss sbs soruları
KPSS EĞİTİMİNE HOŞGELDİNİZ: KPSS Setleri,KPSS Kitapları
:KK16::KK16:

canım 2 senede bittirdim uzatmadan 2011de 3 sınıf 2012de 4.sınıfı verdim.
aöfnin sistemi değişti tam zamanında verdim dersleri canım sen okuyor musun:KK16::KK16:

Bende 2014'e hazırlanıcam. 2012 önlisanstan girdim 84 aldım atanırmıyım bilmem. Gerçi atansamda atanmasamda 2014'e lisanstan giricem.

Bende 2014'e hazırlanıcam. 2012 önlisanstan girdim 84 aldım atanırmıyım bilmem. Gerçi atansamda atanmasamda 2014'e lisanstan giricem.

tebrik ederim canım gayet güzel almışsın bölüm neydi eğer 3001 değilsen son alımda atanma ihtimalin var :KK16::KK16::KK16:

merhaba günlüğüm
yargı 2012 konu anlatımlı kitabından rasyonel sayılara çalışıldı.:KK16::KK16::KK16:

tebrik ederim canım gayet güzel almışsın bölüm neydi eğer 3001 değilsen son alımda atanma ihtimalin var :KK16::KK16::KK16:

Malesef 3001'im. O yüzden pek şansım olduğunu zannetmiyorum. Önlisans bölüm banka sigorta,lisansta iktisat 4'teyim...

merhaba günlüğüm
yargı 2012 konu anlatımlı kitabından rasyonel sayılara çalışıldı.:KK16::KK16::KK16:

Ben henüz başlayamadım çalışmalara aöf sınavı var şuan onla boğuşuyorum uzamadan bitsin istiyorum bu sene... Vize final bitsin o zaman başlayacağım...

mrb kızlar daha kıtaplarım gelmedı oyusden henuz baslamadım calısmaya bugun sadece bı deneme amaclı ekol hocanın matematıkde problemler konusuna bakdm anladımkı baya ustunde durmam lazm cunku epey unutmusum ve karıstırıorum..sızde nasıl matmatık problemler falan

Malesef 3001'im. O yüzden pek şansım olduğunu zannetmiyorum. Önlisans bölüm banka sigorta,lisansta iktisat 4'teyim...

Ben henüz başlayamadım çalışmalara aöf sınavı var şuan onla boğuşuyorum uzamadan bitsin istiyorum bu sene... Vize final bitsin o zaman başlayacağım...
canım malesef 3001e tabisin keşke bölümünden daha fazla alım olabilse Allahtan umut kesilmez son alımlara kadar takip et tatlım gerekirse açıktan alımlarada başvur.aöf sistem değişti ama 4 üniteden sorumlu olmakta güzel bizim zamanda 7-8 üniteden sorumluyduk vizede gerçi çıkmış soruları alıp çalışıyorduk ama en güzeli çalışmak ben 4. sınıfta 8 dersten girdim 2 tane alttan ders aldım finansal ile maliyet oturdum en başdan çalıştım ve vizelerim 80-90 geldi sakın umudunu kaybetme verdikleri kitabı oku anlamasanda oku 3. tekrarda inan herşey yerine oturacak tatlım başarılar dilerim. :KK16::KK16:
mrb kızlar daha kıtaplarım gelmedı oyusden henuz baslamadım calısmaya bugun sadece bı deneme amaclı ekol hocanın matematıkde problemler konusuna bakdm anladımkı baya ustunde durmam lazm cunku epey unutmusum ve karıstırıorum..sızde nasıl matmatık problemler falan

canım benimde matematik sorunum var 2010da 6 tane yaptım ve 6sı dogruydu matematiğe daha çok zaman ayırmam lazım.ekol hoca güzel anlatıyor tatlım başka konu anlatımlılarada çalışıp pekiştirmek lazım matematiği:KK16::KK16:

rasyonel sayıları ve üslü sayıları tekrar ettim bu ara yavaş çalışıyorum... galiba kitap okumalıyım düzene girmeliyim.:KK14::KK14::KK14::KK14:

X