2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar bişey sorucam size yarın 19. haftaya giriyorum ben ama beni endişelendiren bi durum var sizdede varmı aynısı benimoğluşum sabahtan veri 10 kez fln tekme attı tmm çok kuvvetli değil ama seyirme denicek kadar azda değil yani bildiğin tekmeliyo sizdede aynı şeyleri yaşayan varmı varsa yazarsanız sevinirim normalmi anormalmi anlayamıyorum

arkadaşlar merhaba, ben normalde ekim topiğindeyim ama siz benden azıcık önde olduğunuz için bir şey sromak istiyorum, ayrıntılı ultrasona ne zaman girilebiliyor yani en uygun zaman??doktorunuz sze söylüyor mu, bir de ücretler nasıl devlette ve özelde??
tşk ederim şimdiden..

ayyy canım benim hiç takma böle şeyleri,bak bu yürekten söylüyo benim en iyisi benim kayınvalidem,o bile çok kıskanç..oğlundan kıskanıyo ya düşün,eşime kapıyı ben açarım oda hemen öper sarılır,sonra hemen annesine nslsn anne nsl geçti günün der,buna rağmen karısını öpüyo beni öpmüyo diye mızmızlanır,benim belim ağrır ertesi gün onun ağrır,artık şuram ağrıyo demeye korkuyorum,çok nazlı hastalık hastasıdır,sürekli ilgi bekler,,aman hepsi böle bnların,napalım sonuçta kocişlerimizin anneleri,sonuçta bizim en en en çok değer verdiğimiz hayat arkadaşımızı doğuran kişi,o yüzden hoş görmek lazım,bazen sağır ve kör olmak lazım,sonuçta yaşlı insanlar,bakalım biz yaşlanınca nsl olucaz....

ah canım ah benimki en kallavisi sanırım,sürekli benimle rekabet halinde uymuyorum,görmezden geliyorum 7/24 kör sağır oluyorum yine kar etmiyor, böylelerine sessiz olmayacaksın onu anladım 1 yıllık bile evli değilim kadın çamur gibi sürekli üzerime sıçrıyo her konudan sebep bulabiliyor, elbette biz de yaşlanıcaz ama herkes haddini bilmeli ben hamile kaldığımda ay benimde günüm geçti acaba ben de mi hamileyim diyen bir kaynana dan bahsediyorum canım ben herkesin içinde birde yani kayınpeder, görümcem ve eşimin yanında...Allaha havale ediyorum ben onu allah bildiği gibi yapsın canımı çok yakıyor çünkü:KK43::KK43::KK43:

gerçektenmiiiiii ayy çok teşekurler enbitanecimmmmmm sizin duşunceleriniz önemli hepimiz bebişimiz için en guzelini seçmeye çalıştığımızdan fikirlerde guzel oluyo :)soyismimize de çok uygun oldu enteresan bi soyısmımız var zaten:)

oy canım ya bizim soyisim destan gibi
isim bulamıyorum o yüzden şöyle kısa ama anlamı çokk güzel olan bi isim olması gerek :)
ara ara ara bulamıyorum

çok teşekür ederim aminn canım aminnn nasıl olcak kucağımıza almak hayale edemeiyorum o ilk doğum buluşması Allah bizlere nasip eder inşallah topikte erkekler çoğunlukta ama ben kimin erkek kimin kız karıştıtıryorum aslında herkes adının altına yazabilir böylece karışmaz :):KK34:

çok ii fikir benim net değil, bebişim geliyo yazayım böylece kimlerin belli değil onları anlarız ,aklınla bin yaşa valla canım:)

çokk çokk afedersiniz bayanlar ama dışkınız rengi siyaha yakın olan war mı ? beni baya korkuttu coraspirinde içiyorum internette araştırdım mide kanaması belirtilerinde de war midemde 2 gündür az ağrıyo kuşku düştü içime ..demir hapı içiyorum ferrum fort ondan da olabilirmiş ..aynı şeyi yaşayan warsa bi rahatlıyim :)

var canım aynen ben de ferrum fort içiyorum,aynı belirtiler bende de var ,sanırım demir ilacı kullanan pek çok arkadaşımızda da var endişelenme boşuna:)

günaydın kızlar bişey sorucam size yarın 19. haftaya giriyorum ben ama beni endişelendiren bi durum var sizdede varmı aynısı benimoğluşum sabahtan veri 10 kez fln tekme attı tmm çok kuvvetli değil ama seyirme denicek kadar azda değil yani bildiğin tekmeliyo sizdede aynı şeyleri yaşayan varmı varsa yazarsanız sevinirim normalmi anormalmi anlayamıyorum

maşallah

benimkide aynı durumda

oy canım ya bizim soyisim destan gibi
isim bulamıyorum o yüzden şöyle kısa ama anlamı çokk güzel olan bi isim olması gerek :)
ara ara ara bulamıyorum

Yavrum sen Baybars demiyormuydun.O isim güzeldi?
Peki o zaman sana alternatif üretelim.
Ege, Ulaş, Ata, Cem...
Ege koy Ege...Anlamı çok güzel :nazar:

arkadaşlar merhaba, ben normalde ekim topiğindeyim ama siz benden azıcık önde olduğunuz için bir şey sromak istiyorum, ayrıntılı ultrasona ne zaman girilebiliyor yani en uygun zaman??doktorunuz sze söylüyor mu, bir de ücretler nasıl devlette ve özelde??
tşk ederim şimdiden..

20-24. hafta arasında yapılıyor
devamlı gittiğin doktorunsa yönlendirir tabi

devlette fiyatlar uygun oluyor ama kim bakıyor, ne kadar önceden gün alman gerekir bilmiyorum
son dakikaya bırakırsan zorlanırsan

özelde yüksek fiyatlar 200-600 tl arası değişiyor

tşk ederim şimdiden..
18 ile 22 hafta arasında diye biliyorum cnm benim randevu aldığım yer 250 istedi bizim hatanede ayrıntılı ulturason yokdu o yüzden özel bi muayanneye gidiceğiz cnm
ah canım ah benimki en kallavisi sanırım,sürekli benimle rekabet halinde uymuyorum,görmezden geliyorum 7/24 kör sağır oluyorum yine kar etmiyor, böylelerine sessiz olmayacaksın onu anladım 1 yıllık bile evli değilim kadın çamur gibi sürekli üzerime sıçrıyo her konudan sebep bulabiliyor, elbette biz de yaşlanıcaz ama herkes haddini bilmeli ben hamile kaldığımda ay benimde günüm geçti acaba ben de mi hamileyim diyen bir kaynana dan bahsediyorum canım ben herkesin içinde birde yani kayınpeder, görümcem ve eşimin yanında...Allaha havale ediyorum ben onu allah bildiği gibi yapsın canımı çok yakıyor çünkü:KK43::KK43::KK43:
cnm bu nasıl bi kv miş sende herkesin içinde ağzının payını verseydin aaa ne güzel birlikte büyütürüz annecim deseydin :)))
maşallah

benimkide aynı durumda

yani tek değilim sevindim cnm :))

bu kaynanalar hep böyle işleremi yarar anlamıyorum ya.Gerizekalı kadın sen kimsinde oğluna şikayet ediyorsun.kendinde bu hakkı nerden buluyorsun.Sinirlendim şimdi bende dertliyim bu konuda ondan birazda:) nese bence senin kaynanan çok şımarmış.Eşin ne cvp vermiş annesi öyle diyince.Anne böyle şeylere takılıp huzurumuzu bozma,demesi lazım.O demiyorsa senin bi tavır koyman lazım.Sırf huzursuzluk çıkarmak için ne yapacağını şaşırdı,ben onunla görüşmek istemiyorum,diyebilirsin.Üzülüp bebeğime zarar gelmesini istemiyorum artık sadece kendimi düşünemem,falan diyebilirsin.Tepki lazım yani bu kadına ama içten içede asla kendini üzme.Ben beceremiyorum ama umarım sen başarırsın:KK43:

sen niye üstüne alınıyorsun niye gocunuyorsun demiş,sürekli laf sokuyorsun benim mutluluğumu istemiyorsun falan demiş, ben de eşime sen konuş yoksa sonuç çok kötü olacak ben konuşursam dedim, bebeğimi üzmeye kimsenin hakkı yok dedim,zaten gitmiyorum ben kaynanaya :) ayda 1 belki, bundan sonra o da zor, eskiden evimden çıkmazlardı,şimdi çağırmıyorum,eşimde cesaret edemiyo cağırmaya hamileyim diye herhalde, onlarda yaklaşık 3aydır gelmiyorlar ama yetiyor yinede deli kadın telden. ben de beceremiyorum üzülmemeyi,hamilelerin duası kabul olurmuş,Allahım bildiği gibi yapsın bu şirret kadını benimle uğraşamasın inşallah...

Yavrum sen Baybars demiyormuydun.O isim güzeldi?
Peki o zaman sana alternatif üretelim.
Ege, Ulaş, Ata, Cem...
Ege koy Ege...Anlamı çok güzel :nazar:

oy canımcım baybars değildi ki o

aybars tı ihihi :)

evet bana alternatif isim lasım
var mı arttıran

aslında Ata yla başlayan bi isim olsun da istiyorum
çınar da çok köklü geliyo
doruk ta olabilir mi diyorum
ege de çok kısa iki isimde koyamam :44::44:

16.haftamdayım ben daha göbüşüm hiç belli değil oğlumun hareketlerini nezaman hissederim nasıl olur ?

var mı arttıran

Güzelim, şimdi kısa ama anlamı güzel bi isim arıyorum demedin mi??
:44:
Bizim de babamız bugün bi isim önerdi.
Uygar
Aslında güzel isim. Ama ben Ural Ege'ye...daha doğrusu Ege'ye uyan bir isim istiyorum.
Erdem'i çok istiyorum aslında ama ben de eşimi ikna edemiyorum.
Ne olacak bu isim muamması yaaa

Güzelim, şimdi kısa ama anlamı güzel bi isim arıyorum demedin mi??
:44:
Bizim de babamız bugün bi isim önerdi.
Uygar
Aslında güzel isim. Ama ben Ural Ege'ye...daha doğrusu Ege'ye uyan bir isim istiyorum.
Erdem'i çok istiyorum aslında ama ben de eşimi ikna edemiyorum.
Ne olacak bu isim muamması yaaa

aa bence uygar çok güzel bir isim erkek için. Anlamıda tınısıda bence çok hoş.
isimlerde fazla e harfi iyi değil derler. fazla duygusal oluyomuş ve geçmişe fazla takılıyomuş. aynı şeyi fazla i harfi içinde söylerler. bence Uygarda a harfi var r harfi var ne bileyim ben biraz inanıyorum böyle şeylere. isimlerin tınısına yani. yinede karar sizin tabiki.

kızlarrrr ben oğluşumun ismine karar verdim sizinle paylaşayım oğlumun ismi Deniz yağız olucak ben çok çok sevdim bu ismi sizce nasıl teyzeleri akşama babaya da söylicez o bana bırakmıştı isim işini bende deniz yağıza karar verdim hadi bi yorum yapın oğluşumun ismine bakalım şekerler:KK3::KK1:

canım ben erkekte yağız ismini çok seviyorum erkek olsaydı bende bu ismi düşünüyordumm çok güzel ben beğendimm:KK16:

canım bende 19. haftamdayım bazen üst üste çok güzel tekmeler atıyor benim prensesim de coşuyor resmen :)) Çok normal azıcık daha büyüsünler o zaman görün sizz oynamayıı çok daha güzel oluyor:)

kızlarr bizde minik kızımıza İPEK isminde karar kıldık eşim yanınada sen isim bul olmadı göbek ado olur dedi,bende kurandan gecsin istedim ve LİVA olarak karar verdim,google amcamızada sorun anlamıda hoşuma gitti sizce nasıl kızlar

Son düzenleme:

var mı arttıran

Atakan olsun benim eşimin adı :))) Valla efendi adam gibi adam yakışıklı pek iyidir kocamm iş konusunda çok başarılı daha ne olsun ayolll adından geliyorsa bunlar Atakan koy sende:)))):KK23:

X