Yüzdeki tüylere doğal çözüm..

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba kızlara.s. bu mesajı bi konunun altına daha yazmıstım ama gören olmadı :) bende bi baslık açim yazim dedim:)
benim son 1-2 sendir yüzümdeki tüyler asırı derecede snirimi bozuyor..ve ağdayla iple aldırmak istemiorum baska çözümler arıyorum..gecende bi sitede yazmıslar hatta bi kaç sitede denk geldim bi karısım var önermişler denemedim ama belki bilen vardır hemen yazıyorum...
yüzdeki tüylerden doğal yöntemle kurtulun demişler...ve karısım su;
Bir yumurtanın akını yeteri kadar mısır unu ve toz şekerle karıştırın. Karışım yapışkan bir hale geldikten sonra yüzünüze uygulayın. Kuruduktan sonra nazikçe soyun. Haftada 3-4 defa bu işlemi tekrarlayın.
kalıcı deildir gecicidir demişler ama bilmiyorum napacağımı valla bıktım bu konulardan zaten,bu karısımı bilen yada uygulayan varmı acaba?
bide böyle aldırmadan baska ne gibi bi yöntem kullanabilirim yardımcı olursanız acaip çok çok sevinicem simdiden tesekkurler..:çok üzgünüm::a015:

merhaba kızlara.s. bu mesajı bi konunun altına daha yazmıstım ama gören olmadı :) bende bi baslık açim yazim dedim:)
benim son 1-2 sendir yüzümdeki tüyler asırı derecede snirimi bozuyor..ve ağdayla iple aldırmak istemiorum baska çözümler arıyorum..gecende bi sitede yazmıslar hatta bi kaç sitede denk geldim bi karısım var önermişler denemedim ama belki bilen vardır hemen yazıyorum...
Bir yumurtanın akını yeteri kadar mısır unu ve toz şekerle karıştırın. Karışım yapışkan bir hale geldikten sonra yüzünüze uygulayın. Kuruduktan sonra nazikçe soyun. Haftada 3-4 defa bu işlemi tekrarlayın.
kalıcı deildir gecicidir demişler ama bilmiyorum napacağımı valla bıktım bu konulardan zaten,bu karısımı bilen yada uygulayan varmı acaba?
bide böyle aldırmadan baska ne gibi bi yöntem kullanabilirim yardımcı olursanız acaip çok çok sevinicem simdiden tesekkurler..:çok üzgünüm::a015:
Canım kalıcı bir yöntem değildir tabiki. Hatta tüyleri besleyebilir bile belki. Çünkü içinde şeker var ve şekerin tüyleri beslediğini duymuştum. Bu maskeyle uğraşana kadar iple al gitsin be canım.kaydirigubbakcemile5

iple alınca çoğlaıyo ve sertleşio onla mı uğraşılcak arkdaşaım sakal gibi olur bendede var ama hiç dokunöadım çok da rahatsız edici durmuo zaten ama hiç olmasa daha iyi çözümü bnde bilmiom kardesim

çözüm tala karınca yumurtası yağı sanırım.bende alıp koltuk altımda denıycem önce.karınca yum.yağı ıle ılgılı başlık daha once acılmıstı.

Eğer fazla siyah ve kalın değilse en iyisi bir uzmana iğneli epilasyon yaptırmak çünkü lazer inceleri görmüyor.

keşke bi çözümü olsa aynen bende senin gibiyim aldırmak istemiyorum geçen kuaföre söyledim bana kalırsa aldırma sonradan daha çok uğraşırsın dedi bende vazgeçtim ama çok rhatsız ediyo insanı

O acıyada nasıl dayanır insan .benim yüzümde bir sürü kıl kökü var ayyy düşününce bile içim fena oluyoo:1no2:
Doğru acıyor ama kesin çözüm.Ben yaptırdım çok da memnunum tertemiz oldu.İyi bir uzman bulursanız tavsiye ederim çünkü işi bilmeyenler iz bırakabilir.Zaten bir süreden sonra senas süreleri kısalıyor ve seans araları da uzuyor.

hiç acımıyor ben ortaokulda iğneli epilasyonla aldırdım kaşımıda bıyığımıda herkese öneriyorum ama kimse beni dinlemiyor =)
yüzümde kıl mıl yok..rahatım..iz filanda kalmadı..

arkadaslar benimde favori bolgemde var onceden iple ala ala sertlesmişti iğneli epilasyona gidiyorum 2, seansta tüğ haline geldi 5. seansım şimdi baya azaldı seansım 40 dk falan suruyo ve 20 ytl gibi bi miktar oduyorum bence iple falan uğrasmayın bi yıl içinde tamamen kurtulabilirsiniz cokta acııyo valla ayda bi gidiyom cok memnunum tavsiye ederim

Bahsettiğin karışım siyah noktalar içindi ben de okudum, bu arada ufak tüylerde gider tabi....

:smiley-cool:

cokta ACIMIYO yazcaktım arkadaslar pardon yanlış yazdım

Ödüm koptu ayol, cokta acitiyo diyince,kaydirigubbakcemile3:Saruboceq:
benimde var cenemde biraz cok rahatsiz oluyorum bazen:çok üzgünüm:
aslinda igneden korkmam ama yüze igne biraz korkutucu geliyor tabi
keske daha dogal yani maske felan olsaydi da sürüp kurtulsaydik..:dilcikar:

Ben olsam epilasyonun acısını hiç düşünmezdim çünkü sonuçta tertemiz bir yüzün olacak:1rolleyes:

benimde çenemde var
lisede iken çenemde bir tanecik vardı rahatsız eden kıl. Cımbızla aldım eşşek gibi
şuan cımbızla aldığım için hem sert geliyor hemde bir değil birden fazla çıkıyor
mecburen kendim iple alıyorum
bende iğneli epilasyon yaptırıcam kızlar
tamamen kurtulmak istiyorum
çok değil ama ben rahatsız oluyorum

iple alınca çoğlaıyo ve sertleşio onla mı uğraşılcak arkdaşaım sakal gibi olur bendede var ama hiç dokunöadım çok da rahatsız edici durmuo zaten ama hiç olmasa daha iyi çözümü bnde bilmiom kardesim

Valla ben sadece bıyık bölgemi elıyorum iple gittikçe azalıyor. Hiç sertleşme ve çoğalma olmadı :sm_confused:
Ama bence en iyisi hiç dokunmamak

benimde çenemde var
lisede iken çenemde bir tanecik vardı rahatsız eden kıl. Cımbızla aldım eşşek gibi
şuan cımbızla aldığım için hem sert geliyor hemde bir değil birden fazla çıkıyor
mecburen kendim iple alıyorum
bende iğneli epilasyon yaptırıcam kızlar
tamamen kurtulmak istiyorum
çok değil ama ben rahatsız oluyorum

canım benımde öleydı ben lazere gttım ve suan hıcbısey yok sakın cımbız falan vurma ben hıcbısey vurmadan lazere basladım ve kurtuldum sende öle yap:)

benimde var yüzümde ama benimkiler tüy şeklinde hiç aldırmadım sert değiller

lazerle epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama yüzümde iz kalır diye de ödüm kopuyor

bide ben istanbulda okuduğum için sadece tatillerde yaptırabilirim onun dışında okulda

nasıl dolaşacam onu düşünüyorum

hadi yüzüme dokunmam ama kaş arsı bıyık falanda beraberinde olacak.e onlar çıkınca almadan nasıl duracam tatile kadar biliyorum:çok üzgünüm:

istanbulda bildiğiniz ii bir yer var mı.ve fiyatı ne kadar.iğneli mi lazer mi önerirsiniz

X