Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Ankarada romotoloji uzmanı arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar

ben 18 senedir lupus hastasıyım.doktorum Ankara Üniversitesi İbni sina hastanesi romatoloji ana bilim dalı başkanı Murat Turgay,ben çok memnunum

bende gazi üniv.nde rıdvan mercan'a gidiyorum tedavim yeni başladı ama ben şimdilik memnunum doktorumdan

ben izmirde yaşıyorum.ankaradaki arkadaşlarım prof.nurşen düzgün'e gidiyorlar ve çok memnunlar.

ben ankarada sedat kiraza gidiyorum yeni basladim tedaviye sayilir hacettepede prof.bana lupus teshisi koydu 4 yildir kimse teshis bile koyamamisti.hayirli bayramlar

nasıl randevu alıyosun bende hecettepeye gitmek istiyorum ama rendevu alamadım

figen cok geçmiş olsun...sana gatada prof salih pay a gitmeni tavsiye ederim ister gataya git ister özeline..asla pişman olmazsın..

saol canım bır arkadaşımda o dr tavsiye ettı muayanesine gitmeyi düşünüyorum ücret ne kadar alıyor bilgin varmı

nasıl randevu alıyosun bende hecettepeye gitmek istiyorum ama rendevu alamadım

eşimde dle sistematik lupusun daha masumu diyebiliriz. sedat beye gittik ama ilaç verip gönderdi doktor tanı koyup ilaç vermekle mi yükümlü sadece hayır.. hastayı aydınlatma,rahalatma ona psikolojik anlamda da destek olmalı.. şimdi murat turgay ı öneriyorlar çoook iyiymiş ibnii sinada.. ona gideceğiz o da lmazsa akdenz ünv. funda erbasan varmış çok iyi ve hastayla çok alakalıymış.. bakalımrtık..rabbim hepinize şifa versin

eşimde dle sistematik lupusun daha masumu diyebiliriz. sedat beye gittik ama ilaç verip gönderdi doktor tanı koyup ilaç vermekle mi yükümlü sadece hayır.. hastayı aydınlatma,rahalatma ona psikolojik anlamda da destek olmalı.. şimdi murat turgay ı öneriyorlar çoook iyiymiş ibnii sinada.. ona gideceğiz o da lmazsa akdenz ünv. funda erbasan varmış çok iyi ve hastayla çok alakalıymış.. bakalımrtık..rabbim hepinize şifa versin

internetten yada 118 den özel muayene tel alıp sekreteriyle bağlantıya geçin o size gün verir.sedat bey 250 tl ye bakmıştı bize şubat ayında...hacettepeden gün almakkk çoook zor biz alamadık hep geçiktiniz sıra yok yer yok dediler.. yani bir nevi özele yönlendiriyorlar..ama zaten özel muayeneye de gitsen doktor senin bütün tahlillerini haceetepede yaptırtıyor(çünkü özel testler düzen laboratuvarında çok pahalı) sen kendini paralıyorsun hastanede sıra olmuyor seni alamıyorlar ne ilginç ki özeline gidince bi kağıt yazıp seni hacattepeye yönlendirince bütün kapılar açılıyor... allah yardm etsin..

arkadaşım annem 3 yıldır romatoid artrit hastalığından tedavi oluyor o kadar ağır dönemler geçirdikki anlatıp kendi yaramı deşmek istemiyorum. ölümden döndü ve hala durumu ortada allah herkesin yardımcısı olsun ankarada gazi de m. akif diye bir prof a gitti durumunu falan iyi edemedi nher seferinde para almayı bildi.baktık durumu kötü birçok kişiden gatada dr. hakan erdemi, tavsiye etti. özelden m uayene olduk hemen yatış verdi uzun zaman hastanede tedavi etti.(herşeyden önce insanlığı bir numara) neyse annem biraz iyi oldu meğer hastalığını yanlış teşhis etmişler onu düzeltti ve ona göre tedavi uyguluyo. annemin durumu ciddi olduğundan birazda kendini koruyamadığından tedavisi yavaş oluyor ama sana şunu söyleyeyim. hala aklıma geldikçe ağlarım zavallı annem yıllardır bu hastalık dolyısıyla gece 2 saat bile zor uyurdu yaşadığımız yerde hep ağrı kesiciler verdil doktorlar romotolog yoktu çünkü ama olmadı oda bu durumu kabul etti belkide 15 senedir 2 saat ya uyur ya uyumaz ayaklarındaki sancıladan hep evde gezerdi bizde horul horul uyurduk. romotologa tedaviye gitti yine aynıydı durumu ama inan bana hakan beye tedavi olmaya başladı annem geceleri uyuyor.. bak ağlamaya başladım inanamıyorum annem geceleri sancı çekmiyor ve uyuyor. dr. daha da düzelecek inş. dedi.bizin en büyük mutluluğumuz bu oldu devamıda gelir inş. benim sana tavsiyem hakan beydir. sedat beyide bilrim iyi birisi dr. m. akif var gazide tavsiye etmem.

arkadaşım annem 3 yıldır romatoid artrit hastalığından tedavi oluyor o kadar ağır dönemler geçirdikki anlatıp kendi yaramı deşmek istemiyorum. ölümden döndü ve hala durumu ortada allah herkesin yardımcısı olsun ankarada gazi de m. akif diye bir prof a gitti durumunu falan iyi edemedi nher seferinde para almayı bildi.baktık durumu kötü birçok kişiden gatada dr. hakan erdemi, tavsiye etti. özelden m uayene olduk hemen yatış verdi uzun zaman hastanede tedavi etti.(herşeyden önce insanlığı bir numara) neyse annem biraz iyi oldu meğer hastalığını yanlış teşhis etmişler onu düzeltti ve ona göre tedavi uyguluyo. annemin durumu ciddi olduğundan birazda kendini koruyamadığından tedavisi yavaş oluyor ama sana şunu söyleyeyim. hala aklıma geldikçe ağlarım zavallı annem yıllardır bu hastalık dolyısıyla gece 2 saat bile zor uyurdu yaşadığımız yerde hep ağrı kesiciler verdil doktorlar romotolog yoktu çünkü ama olmadı oda bu durumu kabul etti belkide 15 senedir 2 saat ya uyur ya uyumaz ayaklarındaki sancıladan hep evde gezerdi bizde horul horul uyurduk. romotologa tedaviye gitti yine aynıydı durumu ama inan bana hakan beye tedavi olmaya başladı annem geceleri uyuyor.. bak ağlamaya başladım inanamıyorum annem geceleri sancı çekmiyor ve uyuyor. dr. daha da düzelecek inş. dedi.bizin en büyük mutluluğumuz bu oldu devamıda gelir inş. benim sana tavsiyem hakan beydir. sedat beyide bilrim iyi birisi dr. m. akif var gazide tavsiye etmem.

tşk ederim canım gerçekten çok ıyı anlıyorum senı bende 9 yıldır çekiyorum bu hastalıgı ilk zamanlarda bende öyleydım gece uykudan uyanıp aglardım agrıdan duramazdım allahıma sükür izmirdeki dr iyileştirdi benı ondan sonra zaten bır ilaçlara başladınmı rahatlıyosun şimdi bebek istedigimiz için ilaçları azaltık o yuzden bıraz agrılarım var ama ılk zamankı gıbı degıl salih pay ı aradım 300 tl miş özel bırde hakan erdemi arayım allahım hepımıze yardımcımız olsun

Dr.Hakan Erdem'e gidiyorum. iki ay oldu 3 ilaç verdi..sızlamalarım dindi çok şükür.gece uykularım düzene girdi...şiddetle tavsiye ederim..Ben Ankara Medicana'ya gidiyorum..Hafta içi ve Hafta sonları akşam belli saatlerde orada çalışıyor. Biraz pahalı oluyor ama önemli olan netice...:2:

X