Rahimde enfeksiyon!!!

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
kızlar smear testimde rahimde enfeksiyon çıkmştı ama doktora gösteremedim bitürlü sadece telefonda ben sonucu sölemiştim sizce hamile kalınabilirmi yada kalırsam bebeğe bişey olurmu:uhm:

öncelıkle canım gecmış olsn bu durmda hamıle kalmnda belkı bıraz sorun yasarsın ama buyütülcek bişi yok ama enkısa zmanda doktora gıtmlesın canım o zaten ne gerkıyosa yapcaktır....

ayni sorun bende de var henuz yeni geldim doktordan ve inanilmaz canim sIkkinsenağlama rahimdeki enfeksiyonlarin belirtileri kasik agrisi ve akinti olarak söyleniyor...
bu durumda gebelik olma sansi cok az cunku spermler tutunamiyormus:KK43:(olsa bile sagliksiz bi gebelik olma sansi cok yüksekmiss:KK43:((
3 aylik bi ilac tedavisine baslandi ne olucak bilemiyorummsenağlama

canım aynı problem bendede var enfeksiyon kapmışım kasık ağrısı birliktelik sonrası ağrı öldürüyo beni bu yüzden bebişim olmuyo dr fitil vss veriyo geçmiyo napcm bilmiyorum senin ilaçların nasıl bişi

bana sordun diyerek üzerime alinip cevapliyorum:)) Almanyada yasadigim icin ilaclarimin türkce karsiligini bilemiyorum ama gende yazayim.Agnucaston(3 aylik bi hap hergun bitane aliyorum tamamen dogal ilacmiss benneyaptımki ve bir digerii vagi-hex buda fitil tarzi ama hap gibi fisfisfis.. yalniz bu ilaclari kesinlikle doktor tavsiyesi üzerine alin derim..
ve agrilarininda üzerine düs kötü sonuclar dogurmasin soora:eek:

arkadaslar benim vajinamdan sarı renkte bi sıvı geldi ama çamaşırımda deil wcye oturtum bi anda selpaga sildim baktım sarı renki yogun bişi netten biraz baktım ama bu belirti sadece mantarda war ama mantarın dier belirtileri de yok kaşıntı koku falan yok yani offf nedir bu korktum ya:1shok:

bana sordun diyerek üzerime alinip cevapliyorum:)) Almanyada yasadigim icin ilaclarimin türkce karsiligini bilemiyorum ama gende yazayim.Agnucaston(3 aylik bi hap hergun bitane aliyorum tamamen dogal ilacmiss benneyaptımki ve bir digerii vagi-hex buda fitil tarzi ama hap gibi fisfisfis.. yalniz bu ilaclari kesinlikle doktor tavsiyesi üzerine alin derim..
ve agrilarininda üzerine düs kötü sonuclar dogurmasin soora:eek:

canım sağol bende bikaç güne kadar almanyaya kardeşimin doğumuna geliyorum bana sağlık sigortası yapmışlardı sanırım onlada hastaneye giderim burdakiler fayda etmiyo

canım sağol bende bikaç güne kadar almanyaya kardeşimin doğumuna geliyorum bana sağlık sigortası yapmışlardı sanırım onlada hastaneye giderim burdakiler fayda etmiyo

tabiki gidebilirsinn bizlerde türkiyeye felan gelince yanimizda baska ülkelerde kullanabilcegimiz bi sigorta kagidiyla geliyoruz iyi oluyor mesela bende bikac dogum kontrol hapini ordan almistim :eek: daha ucuza geliyor şutarafagitti burada doktora gidecek olursan yukarda yazdigim ilaclari sor derim belki sana da iyi gelir a.s

bence gıtmelısın onemlı tubte enf sıcrarsa kıısrlık olur veya ıs gebelık bence gıt ılacını ıç bıtsın bu

X