Saç Rengi ve Saç Boyama karamelin üzerine altın parıltılı toffee?

biopelin

Hayat akan bir sudur..
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
1.387
16
Arkadaşlar uzun zamandır karamel olan saç rengime Palette karamel ile dip boya yapıyorum ama..gitmediğim parfümeri,market kalmadı..karamel bulamadım..yasakkelime
Ben de yine Palette nin Altın Parıltılı Toffee adlı boyasını aldım.Karamele çok benziyo..sizce saçımın üzerine dip boyası olarak bunu uygulasam çok mu sarı olur..yorunmlarınızı bekliyorum..:enbuyukkk:
415_kucuk.jpg

bu şimdiki saçım

430_kucuk.jpg

bu da boyayacağım renk..

inşallah net görülüyordur..a.s

görüntü de sarıya benzemiyor ama inan boyalarda nasıl bir sonuç çıkacağı hiç belli olmuyor....bu arada konunu ilk başta tatlı ismi sandım...

Canım ben toffe yi çok severek kullandım bir süre.Kesinlikle sarı değil kumraldır.Aslına bakarsan karamel oluyor ve süper parlıyor.Çevremde birçok kişi sormuştu rengini bence sen diplerini değil komple boyayabilirsin.Hatta sana toffe li bir resmimi yollayayım.Kumral ın üstüne toffe yapmıştım bende bu renk oldu :KK66: Resmini de yollayayım sana fikir verir :KK66:

dsgdfgs.th.jpg

Saol Dagkum cum...a.s.artık içim rahat bi şekilde boyayabilirm..tşkler..

çok güzel renkmiş ben de bu yıl saçlarımı boyatmaya başlamıştım araştırırken toffeeyi farkettim aldım boyayım boyayacağım en kısa zamanda...
orjinal saçım koyu kumral ama şu anda saçlarımda akmış bir çukulata kahve var umarım bunun üstüne toffee tutar...

ben toffee den çok memnun kaldım renk harika ancak loreal saç diplerimi kafa derimi yakmazdı palette de yanma oldu baya fazla...ancak yine de palettenin bu rengini lorealdde bulamadığımdan daha sonraları da palette ile boyayacağım gibi görünüyor...

ben toffee den çok memnun kaldım renk harika ancak loreal saç diplerimi kafa derimi yakmazdı palette de yanma oldu baya fazla...ancak yine de palettenin bu rengini lorealdde bulamadığımdan daha sonraları da palette ile boyayacağım gibi görünüyor...

pekı nasıl bır renk bu benm saclarım da rofle vardı karamel yaptık suan dıplerı bakır gb oldu acaba ustune tutarmı renk offf keske donmeseydım rofledn cok pısmanm

bende bu rengı boyamak ıstıyorum sacımı 3 ay once koyu kumral ıle kullu kumralı karıstırarak boyadım rengı acıldı kahvemsı bısey oldu dıplerdende kendı sacım cıktı, bu renge boyasam resmını ekleyen arkadasınkı gıbı olur mu...

benim saçımda açık renk şuan bende boyasam nasıl olur die merak ediyorum.açık renk olupta boyayan varsa foto koyabilirmi acabaa

Canım ben toffe yi çok severek kullandım bir süre.Kesinlikle sarı değil kumraldır.Aslına bakarsan karamel oluyor ve süper parlıyor.Çevremde birçok kişi sormuştu rengini bence sen diplerini değil komple boyayabilirsin.Hatta sana toffe li bir resmimi yollayayım.Kumral ın üstüne toffe yapmıştım bende bu renk oldu :KK66: Resmini de yollayayım sana fikir verir :KK66:

kutuda koyu duruyo sanki ama senin saçnda açık olmuş ,,çok hoş renk cidden

çok güzel bir renk arkadaşım :)

X