Lekeler, Çiller ten rengini açmak

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Beyhan__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
519
0
33
arkadaşlar ben beyazlamak istiyorum..ten rengim açık aslında ama ben daha beyaz olmak istiyorum.tüm forumu araştırdım ama verilen tariflerin geneli leke giderici,beyazlatcı değil.. ne yapmam gerekiyo??

suna dumankayanın lanolinli bi tarifi var ama denersen beyazlatıyormuş ben kullanmadım ama deneyenler memnun galiba

Bir tatlı kaşığı lanolin ile bir çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin,
içine bir çorba kaşığı portakal suyu,
bir tatlı kaşığı taze elma suyu,
bir çorba kaşığı beyaz kili ekleyin.
Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde muhafaza edin.
Evde olduğunuz zaman bu karışımı yüzünüze sürün, kalabildiği kadar kalsın, ardından yıkayın.
Maskeyi haftada 3 gün tekrarlayın. Dışarı çıkarken de en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.

suna dumankayanın lanolinli bi tarifi var ama denersen beyazlatıyormuş ben kullanmadım ama deneyenler memnun galiba

Bir tatlı kaşığı lanolin ile bir çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin,
içine bir çorba kaşığı portakal suyu,
bir tatlı kaşığı taze elma suyu,
bir çorba kaşığı beyaz kili ekleyin.
Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde muhafaza edin.
Evde olduğunuz zaman bu karışımı yüzünüze sürün, kalabildiği kadar kalsın, ardından yıkayın.
Maskeyi haftada 3 gün tekrarlayın. Dışarı çıkarken de en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.

çok tesekkürler canımm çok sağol
umarım işe yarar sonuçları yazıcam size,ilgilenen olursaşakkıdı

merhaba,
ben beyaz tenliyim ama annem hafif esmerdir ve o rengini acmak için niyaderma diye bir krem var onu kullanıyor...gercekten etkili oldugunu düşünüyorum.cünkü annem iki gün üstüste bu kremi sürse hemen rengi açılıyor..bu krem aslında sivilceler için yapılmış bir krem..erkek kuzenim hatta su anda o kremi sivilceleri için kullanıyor svilcelerine etkili oldu gibi renginide inanılmaz actı...tabi o sivilceleri için kullandıgından düzenli kullandı...annemlerin aldıgı niyaderma-gece kreminormalde eczanelerde 8.5 ytl falan olmalı...ama daha ucuza almak istersen ulus saman pazarının orda derman eczanesi var o kremi gercekte bulan üreten eczane orda bırkac ytl daha ucuzdur...
sivillce problemin varsa onun cilt temizleme suyu var onunla birilkte kullanmanı da tavsiye ederim...niya dermanın zararını hiç görmedim duymadım da ama sonucta dogal değil kullanırsan beyazlamak için çok uzun süre devam etme ara ara kullanmanın daha iyi olcagını düşünüyorum..

merhaba,
ben beyaz tenliyim ama annem hafif esmerdir ve o rengini acmak için niyaderma diye bir krem var onu kullanıyor...gercekten etkili oldugunu düşünüyorum.cünkü annem iki gün üstüste bu kremi sürse hemen rengi açılıyor..bu krem aslında sivilceler için yapılmış bir krem..erkek kuzenim hatta su anda o kremi sivilceleri için kullanıyor svilcelerine etkili oldu gibi renginide inanılmaz actı...tabi o sivilceleri için kullandıgından düzenli kullandı...annemlerin aldıgı niyaderma-gece kreminormalde eczanelerde 8.5 ytl falan olmalı...ama daha ucuza almak istersen ulus saman pazarının orda derman eczanesi var o kremi gercekte bulan üreten eczane orda bırkac ytl daha ucuzdur...
sivillce problemin varsa onun cilt temizleme suyu var onunla birilkte kullanmanı da tavsiye ederim...niya dermanın zararını hiç görmedim duymadım da ama sonucta dogal değil kullanırsan beyazlamak için çok uzun süre devam etme ara ara kullanmanın daha iyi olcagını düşünüyorum..

ben çok açık tenliyim hiçç memnun deilm:1no2:.. çok hassas oluyo güneşe çıkınca kızarıyorum.. yaz kış güneş kremi kullandığım halde öff öff:çok üzgünüm:

beyhancıım herkes bronz olmak istiyo
ben de sevmem şahsen çok beyazlığı (ben buğday tenliyim)
böle kal sen de

beyhancıım herkes bronz olmak istiyo
ben de sevmem şahsen çok beyazlığı (ben buğday tenliyim)
böle kal sen de

ben de buğdayın da biras açığıyım ama tam beyaz istedim:KK43::KK43:
çünkü saç rengimi yine koyu yaptım ve koyu renk saça koyu ten olmuyo bence

bende beyaz ten seviyorum güneşten hep kaçarım alerjikimde biraz..o bakımdan kötü aslında...onun dışında beyaz ten süper duruyor....

Cnm beyaz ten çok zor ya
benim tenim beyaz ve beyaz ten lekeyi belli ediyor,
ufak bi kızarıklık olsun yüz lekesi olsun hemen ortaya çıkıyor
yani hiç heveslenme canım
eminim sen çok güzelsindir a.s.

uzun zamandır yazmamışım :):eek:
denemedim verilen tarifleri çünkü annem aldı karşısına konuştu konuştukafamçokkarıştımirmirmirmir
ama ilk sayfada önerilen bi krem vardı onu alıp denicem sanırım:eek:

uzun zamandır yazmamışım :):eek:
denemedim verilen tarifleri çünkü annem aldı karşısına konuştu konuştukafamçokkarıştımirmirmirmir
ama ilk sayfada önerilen bi krem vardı onu alıp denicem sanırım:eek:

ya krem mrem kullanmaaaaaa.. boşver uğraşma öyle şeylerle nolur nolmazz. ben gerekmedikçe yüzüme krem bile sürmem. paraya kıyıp açık renk kaliteli kalıcı bi fondoten al hem kusurları kapatır hem daha beyaz görünür yüzün bebek..azar azar kullanırsın.epey bi gider sana o. bi arkadaş estee lauder'ın double wear'ını tavsiye etti.. 75ytl civarında bişeymiş sanırım.

X