Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Helva mı:KK53::KK53::KK53::KK53:kızlarrr siz ne kadar yaratıcısınız ya ben moda mod ya hiç bişey yapamıyoruuum:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:ama çok yeniyim bugün6.gün krep yaptım çöpeee:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:ekmek yaptım tadı çok güzel ama tık tık tıııkkk taşımsıgibi olmuşbiraççııkkk:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

evet helva süper oluyor:)
2 kaşık Yulaf kepeği ve 1 kaşık mısır ununu 1 tatlı kaşığı zeytin yağında kavuruyorsun.
arzuya göre içine kakao + vanilya sosu ekliyorsun ki ben genelde ekliyorum :)
sonra aldığı kadar süt ekliyorsun...
ocaktan aldıktan sonrada damak tadına göre 1-2 kaşık tatlandırıcı koyup karıştırıyorsun :KK66:

evet helva süper oluyor:)
2 kaşık Yulaf kepeği ve 1 kaşık mısır ununu 1 tatlı kaşığı zeytin yağında kavuruyorsun.
arzuya göre içine kakao + vanilya sosu ekliyorsun ki ben genelde ekliyorum :)
sonra aldığı kadar süt ekliyorsun...
ocaktan aldıktan sonrada damak tadına göre 1-2 kaşık tatlandırıcı koyup karıştırıyorsun :KK66:

Hu huuuu süper bi tarif mısır unu kaçamağımıoluyor aceba yoksam yenilebiliyomu:44::44::44:

Sen sürekli doktor kontrolüne gittiğin için özellikle sana sormak istiyorum böbreklere filan baktırdın mı sen hiç...

Ben gidicem hastaneye, sonuçları paylaşırım.

Selammlar kızlarrrrrr :) Bugün ne kadar giremediğim kıyafetim varsa sabah sabah hepsini denedim :KK1: sonuç harikaaaaa :)))) Mutluyumm mutluyummm, elbiseleri giydikçe annemin ağzı açık kaldı :KK1: Hatta minik böcüğümüz bile haaaa haaaa (hala demeye çalışıyor :KK1:) peşimde koştu durdu heheheheheh

merhaba herkese ii hafta sonlarıı
sabah +100 ile uyandım dün dayanamayıp annemin enginar dolmasınından 6-7 yaprak sıyırmışşdımm:KK43:
sabah 1 saatlik yürüyüsümü yaptımm
enginar şerefine akşamda 1 saat yürücemm yağmurr yagmazsa tabii

kızzlarrr yaaa naptınızz sabah sabah
zaten bugüne kadar 100 lerce diyet yapmaktan nefsime yenilmekten spor yapmaya üşenmekten zar zor gidioo kilolarr hatta +lar çıkıoo
bi de bugün doldurmuşsunuzz bırakıcaz artık sağlık gidioo bu kadar olumsuz haber boşa deilldir diee:KK43:(

napcazz şimdii yanii pes mi edicezz... ben biliorum biz kötü etkilenelim die yazmadnızz ayrıca tabiiki herkes dilediğini yapmakta özgür ama ne bileyimm işte siz daha uzun süredir yapıosunuzz ya deneyimlerinizi önemsiyorumm..

hadii biişiyyler ssööleyinn noolurrr sıkıldıınızz içinn ööle yazdınızz di mi başka bişeyyden değill...

sabah +100 ile uyandım dün dayanamayıp annemin enginar dolmasınından 6-7 yaprak sıyırmışşdımm:KK43:

zaten bugüne kadar 100 lerce diyet yapmaktan nefsime yenilmekten spor yapmaya üşenmekten zar zor gidioo kilolarr hatta +lar çıkıoo
bi de bugün doldurmuşsunuzz bırakıcaz artık sağlık gidioo bu kadar olumsuz haber boşa deilldir diee:KK43:(

napcazz şimdii yanii pes mi edicezz... ben biliorum biz kötü etkilenelim die yazmadnızz ayrıca tabiiki herkes dilediğini yapmakta özgür ama ne bileyimm işte siz daha uzun süredir yapıosunuzz ya deneyimlerinizi önemsiyorumm..

hadii biişiyyler ssööleyinn noolurrr sıkıldıınızz içinn ööle yazdınızz di mi başka bişeyyden değill...

Tabiki sizi kötü etkilemek için yazmadık :KK30::KK30::KK30: Biz sadece aklımızdan geçenleri,korkularımızı konuştuk...Sıkılganlıktan mı yoksa korkudan mı yazıldı o cümleler bilmiyorum :KK9::KK9::KK9: Bende başlarda kötü haberleri karalama olarak gördüm,hatta yazılanları da dikkate almayıp devam ettim diyetime ama o kadar diyet varken dukan üzerine odaklanıp neden karalama yapsınlar diye de düşünmeden edemiyorum artık maalesef...Bir de bunun üzerine dukanın Fransa da hekimliğin elinden alınması için açılmış bir davanın olduğunu duyduktan sonra endişelerim daha da arttı...Tamam Türkiye de diyelim adama karalama yapıyorlar ama kendi ülkesinde adama neden çelme takmak istesin ki? Daha öncesinde de kaybettiği bir dava var zaten :KK31::KK31::KK31: 2,5 aydır diyetteyim yaklaşık bir ay daha diyete devam edip güçlendirmeye geçince bırakmayı düşünüyorum bu benim fikrim...Kimse etkilensin istemem :KK54::KK54:

Son düzenleme:
Ben gidicem hastaneye, sonuçları paylaşırım.

Selammlar kızlarrrrrr :) Bugün ne kadar giremediğim kıyafetim varsa sabah sabah hepsini denedim :KK1: sonuç harikaaaaa :)))) Mutluyumm mutluyummm, elbiseleri giydikçe annemin ağzı açık kaldı :KK1: Hatta minik böcüğümüz bile haaaa haaaa (hala demeye çalışıyor :KK1:) peşimde koştu durdu heheheheheh

:KK9::KK9::KK9::KK9: Süper ilerliyorsun nazar değmesin Maşallah...:nazar::nazar::nazar:

evet sıkıldık aslında ama şu var...
ben kendimce yorumlayım...

kilo verdimmi evet ilk 1ay sonra ayda 1 kilo verdim... 3 aydır dukan yapıyorum ve verdiğim kilo 8'e yakındı...
diyeti bırakmak zorunda kalınca 4 günde +3 çıktım... kiloyu geri alma konusunda ciddi soru işaretlerim oldu kafamda...
ben son 1 ayda 1 kg verince zaten yorulmuştum ve başka çıkış yolları aramaya başlamıştım...
düşünsene 30 gün 1 kg. annemin demesiyle akşam çorba içsen verirsin ki haklı... 83 kilodan 76 kiloya 40 günde sabah nesfit öğlen et yada sebze akşam sadece çorba ile inmiştim ben.
dukanın maaliyetide yormaya başlamıştı ama mutlu ilerlerken... çıkan bu haberler ile çevremdeki herkes tepki koydu özellikle erkek arkadaşım.
şimdilik yediklerime dikkat ederek ilerliyorum ki dukandan da daha az yiyorum. bakıcam 1-2 hafta olmadı yine başlıcam ama sıkı sıkı yapmıcam bu sefer en azından aralara meyve serpiştircem :KK66: yada 1 gün yulaf kepeğinden yiyorsan birgün tam buğday yicem...

şimdiki düşüncem bu:KK34:

evet sıkıldık aslında ama şu var...
ben kendimce yorumlayım...

kilo verdimmi evet ilk 1ay sonra ayda 1 kilo verdim... 3 aydır dukan yapıyorum ve verdiğim kilo 8'e yakındı...
diyeti bırakmak zorunda kalınca 4 günde +3 çıktım... kiloyu geri alma konusunda ciddi soru işaretlerim oldu kafamda...
ben son 1 ayda 1 kg verince zaten yorulmuştum ve başka çıkış yolları aramaya başlamıştım...
düşünsene 30 gün 1 kg. annemin demesiyle akşam çorba içsen verirsin ki haklı... 83 kilodan 76 kiloya 40 günde sabah nesfit öğlen et yada sebze akşam sadece çorba ile inmiştim ben.
dukanın maaliyetide yormaya başlamıştı ama mutlu ilerlerken... çıkan bu haberler ile çevremdeki herkes tepki koydu özellikle erkek arkadaşım.
şimdilik yediklerime dikkat ederek ilerliyorum ki dukandan da daha az yiyorum. bakıcam 1-2 hafta olmadı yine başlıcam ama sıkı sıkı yapmıcam bu sefer en azından aralara meyve serpiştircem :KK66: yada 1 gün yulaf kepeğinden yiyorsan birgün tam buğday yicem...

şimdiki düşüncem bu:KK34:

Dukan diyeti herkesin kendine ayrı diyet programı ayarlamasına vesile oldu mu desek :KK9::KK9::KK9:

Dukan diyeti herkesin kendine ayrı diyet programı ayarlamasına vesile oldu mu desek :KK9::KK9::KK9:

aynen aslında doğru beslenmeyi öörendik :) ne yicez ne yemicez biliyoruz :) yedikmi ne kadar spor yapıcas :)
+ların su tutmasından sebep olduğunu vs :) vücudumuzu tanıdık bzi artık bence herkes kendi listesini oluşturup çok daha iyi kilo veebilir diye düşünüyorum :)

aynen aslında doğru beslenmeyi öörendik :) ne yicez ne yemicez biliyoruz :) yedikmi ne kadar spor yapıcas :)
+ların su tutmasından sebep olduğunu vs :) vücudumuzu tanıdık bzi artık bence herkes kendi listesini oluşturup çok daha iyi kilo veebilir diye düşünüyorum :)

Evet haklısın doğru beslenmeyi bir nebze öğrendik bencede...Benimde aldığım kararlar
1- Asansör,yürüyen merdiveni bırakmak ve günde 30 dk dahi olsada yürüyüş yapmak.
2- Eğer bir öğünü fazla kaçırdıysam bir sonraki öğünde yediklerime dikkat etmek.
3- Akşam 8 den sonra meyve dahil abur cubur yememek.
4- Izgara ya da kızartma da tercih etmem gerekirse ızgaradan yana kullanmak hakkımı.
5- Beyaz ekmeği hayatımdan çıkarmak.

Ve tatlısız da 2,5 aydır yaşabildiğimi unutmamak :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Evet haklısın doğru beslenmeyi bir nebze öğrendik bencede...Benimde aldığım kararlar
1- Asansör,yürüyen merdiveni bırakmak ve günde 30 dk dahi olsada yürüyüş yapmak.
2- Eğer bir öğünü fazla kaçırdıysam bir sonraki öğünde yediklerime dikkat etmek.
3- Akşam 8 den sonra meyve dahil abur cubur yememek.
4- Izgara ya da kızartma da tercih etmem gerekirse ızgaradan yana kullanmak hakkımı.
5- Beyaz ekmeği hayatımdan çıkarmak.

Ve tatlısız da 2,5 aydır yaşabildiğimi unutmamak :KK9::KK9::KK9:

ben tatlısız yaşayamıyorum:) mutluluğum ona bağlı gibi:)

Herkese bir şey öğretmiş :) çıkan haberlerden etkilenmedim desem yalan olur :KK1:

Ben de günde en az 1,5 litre suyumu heeep içiyorum, önceden sallamazdım :KK1:

Herkese bir şey öğretmiş :) çıkan haberlerden etkilenmedim desem yalan olur :KK1:

Ben de günde en az 1,5 litre suyumu heeep içiyorum, önceden sallamazdım :KK1:

etkileniyor tabi insan... sonuçta babamızın oğlu değil kayıtsız şartsız inanalım :)
ne bilelim Fransızların Türklere komplo kurmadığını :p ahahaha:KK9::KK9:

X