Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
mrb arkadaslar bn dermarolleri ilk kesfedenlerdenim :) kac mm kaç iğneli bilmiyorum ama uzun süre kulladım %100 cözüm olmadı tbi ve asla düzenli kullanmadım ve bnm kullndıgım bölgelerde asırı sivilce ve kabarma olştugu içn en sonnda bıraktım. aha peeling çok daha iyi ama bu aylarda tavsiye etmem çünkü terliyorsunuz ve sürdüğünüz yerler sulu kabarcıklara dönüşüyor ter yakıyor iz kalma ihtimali çıkıyor ortaya...onlarca sey denememe ragmen tek gecirecegine inandıgım sey bu kimyasal peelng. inş herkesnki gecerde formlarda gecrdğimz vakt azalr ve pürüzsüz vücudumuzun tadını cıkarırız :)

mrb arkadaslar bn dermarolleri ilk kesfedenlerdenim :) kac mm kaç iğneli bilmiyorum ama uzun süre kulladım %100 cözüm olmadı tbi ve asla düzenli kullanmadım ve bnm kullndıgım bölgelerde asırı sivilce ve kabarma olştugu içn en sonnda bıraktım. aha peeling çok daha iyi ama bu aylarda tavsiye etmem çünkü terliyorsunuz ve sürdüğünüz yerler sulu kabarcıklara dönüşüyor ter yakıyor iz kalma ihtimali çıkıyor ortaya...onlarca sey denememe ragmen tek gecirecegine inandıgım sey bu kimyasal peelng. inş herkesnki gecerde formlarda gecrdğimz vakt azalr ve pürüzsüz vücudumuzun tadını cıkarırız :)

dermaroller+acneyse kullanıyorum 1 hafta olmasına rağmen kızarıklık geçmedi.. kışın bende glikolik asit yapmak istiyorum.. dermaroller deneyimini merak ettim?

buarada arkadaşlar bence 540 iğneli almayın!

dermaroller+acneyse kullanıyorum 1 hafta olmasına rağmen kızarıklık geçmedi.. kışın bende glikolik asit yapmak istiyorum.. dermaroller deneyimini merak ettim?

buarada arkadaşlar bence 540 iğneli almayın!

Dermaroller + acnelyse çok ağır bir işlem değilmi? Deri dinlenmeden sürekli kendini yenilemeye çalışarak zorlanıyordur sanırım.

4-5 ay oldu galiba tam hatırlamıyorum bende çatlaklarım için 1,5 mm ZGTS marka d.roller almıştım ve burada da anlatmıştım Ayda bir uyguluyordum ardından da % 100 bitkisel bir çatlak kremi sürüyordum ben.

Ve şuna karar verdim kızlar. bence beyaz ve kalın çatlaklar için 1,5 mm d.roller yeterli değil. İnce ve yeni oluşan çatlaklar için kullanılabilir ama benimki gibi ergenlikten kalma ve kalınlar için etkili değil. Gerçi benimkilerde sanırım kullandığım çatlak kremininde etkisiyle incelme oldu. Zaten d.rollerin yanında etkili bir krem muhakkak kullanmak gerekiyor bence.

Neyse sonunda dayanamadım ve etkisini daha hızlı görmek istediğim için gözümü karartıp 2,5 mm d.roller aldım. Henüz bir kere denedim. Açıkçası evde yapılmayacak gibide değil. Temiz ortamda temiz ürün kullanıp cildinizide temiz tutarsanız doktora falan ihtiyaç yok bence.

Benim deneyimim bunlar kızlar. Kullanan herkeste deneyimlerini paylaşsınki birbirimize yardımımız dokunsun :KK19:

Dermaroller + acnelyse çok ağır bir işlem değilmi? Deri dinlenmeden sürekli kendini yenilemeye çalışarak zorlanıyordur sanırım.

4-5 ay oldu galiba tam hatırlamıyorum bende çatlaklarım için 1,5 mm ZGTS marka d.roller almıştım ve burada da anlatmıştım Ayda bir uyguluyordum ardından da % 100 bitkisel bir çatlak kremi sürüyordum ben.

Ve şuna karar verdim kızlar. bence beyaz ve kalın çatlaklar için 1,5 mm d.roller yeterli değil. İnce ve yeni oluşan çatlaklar için kullanılabilir ama benimki gibi ergenlikten kalma ve kalınlar için etkili değil. Gerçi benimkilerde sanırım kullandığım çatlak kremininde etkisiyle incelme oldu. Zaten d.rollerin yanında etkili bir krem muhakkak kullanmak gerekiyor bence.

Neyse sonunda dayanamadım ve etkisini daha hızlı görmek istediğim için gözümü karartıp 2,5 mm d.roller aldım. Henüz bir kere denedim. Açıkçası evde yapılmayacak gibide değil. Temiz ortamda temiz ürün kullanıp cildinizide temiz tutarsanız doktora falan ihtiyaç yok bence.

Benim deneyimim bunlar kızlar. Kullanan herkeste deneyimlerini paylaşsınki birbirimize yardımımız dokunsun :KK19:

cnm 2.5mm nerden buldun?Birde kremi sürdükten sonra streçle kpattın mı?

Cevabin icin tsk ederim Karbi, maalesef öyle bir imkanim yok:KK43: Deneyecegiz artik bakalim olmazsa yenisini alirim mecbur:)

Copgibimideli: Ben de 20 gündür acnelyse kullaniyorum karnim baya bir kizardi ara verdim hemen (gögusume de kullaniyorum hâlâ bir soyulma olmadi).. Lekeler 2-3 ay ara verince geciyor diyorlar ama benim yinede icime hic sinmiyor ya leke leke kalirsa:KK43: birde acik tenliyim:KK43: sen kullanmayali ne kadar oldu? Belki gecer lekelerin? Gercekten devam etmek istiyorum sonuc verecekmis gibi geliyor. Amacim acnelyse ile biraz inceltip dermarollere gecmek.

Birde bu dermaroller izler icin kullaniliyor ya hani, yanik izlerine felan, acaba acnelyse leke yapsa onlarida gecirmez mi?

Cnm benim acynelys 7.uygulayışım falan oldu.Diğerlerinde hep geçti ama kıştı.Antalyada yaşıyorum sanırım o yüzden biraz geçmez oldu ama şimdi her banyda keselenip bepantene falan sürüyorum.Ölü deri gidip hücreyenilendiği için rengi açıldı.Olmadı expigment kullanıcam ama havalar çok ısındı işte sorun o.Bu arada kızlr bu dermaroller yazın kullnıyor değil mi

cnm 2.5mm nerden buldun?Birde kremi sürdükten sonra streçle kpattın mı?

canım ben roller'ı g...g.... dan aldım. çok araştırdım 2 mm den yukarısı satılmıyordu ama şansıma satan bir satıcı çıktıda ondan aldım. araştır istersen. ismini özelden atardım ama mesaj sayım henüz yüzü bulmadı :KK43:
rolleri uyguladıktan sonraki 20 dk içinde çatlak kremimi hemen uyguladım ama streç sarmadım. önemli olanda bu süreyi geçmemek . öyle yada böyle açılan delikler kremi içine alıyor zaten.

acnelyse ara verdim..kizariklik 10 gundur gecmiyor iz kalacak diye korkuyorum.. dermarol bepanten plus olarak 2. seansimi yapacagim simdi..
krosmann da catlak icin bir urun var onu mu kullansam acaba dermarollerden sonra?

Copgibimideli: Cevap icin tsk ederim canim. Icim rahatladi biraz, acnelyse'a devam:) Cok fazla kizarinca bir kac gün ara verdim rengi tekrar acilmaya basladi. Sanirim fazla kizardikca bir kac günlük ara verirsek renk degisimine ugramayiz, en azindan öyle umuyorum:)

Icel: Kizariklik devam ediyorsa sakin dermaroller kullanma canim. Üzerinde kizarmis hassas tene uygulanmamasi gerektigi yaziyor. Biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

kızlr dermaroller az önc geldi kullanmayı denedim ama beceremedim.2mm iğne aldım ama kanama olmadı.Kombucha sürncede yanmadı nyi yanlış yaptım.Acıda yok.Bu iğnler batmıyor mu acaba

Dün sipariş verdim...
Ürünüm daha gelmedi, yalnız benim merak ettiğim bu ürünün temizliğini nasıl sağlıyorsunuz. :26:
İnternette biraz araştırma yaptığımda roller antiseptik temizleme ürünlerini varmış onlardan mı kullanıyorsunuz?

ben ebay dan 192 iğne 1,5mm lik titanyum dermaroller siparişi verdim. 24 tl ye mal oluyor.sizce fiyatın uygun olması enteresan değil mi.yani sizce kalitesine güvenebilir miyim. ingiltereden gelecek kargo.

bende burda bir arkadas sayesinde ebaydan toplam 25 tl ye aldım 7-8 defa kullandım herhangi bir sorun yasamadım ucuz olmasının sebebi titanyum degil celik olmasından sanırım:26:

bende burda bir arkadas sayesinde ebaydan toplam 25 tl ye aldım 7-8 defa kullandım herhangi bir sorun yasamadım ucuz olmasının sebebi titanyum degil celik olmasından sanırım:26:
ürün açıklamasında titanyum olduğu yazıyordu gerçi...umarım yanlış bir ürün olmaz.
çelik olursa faydası olmaz mı dersin.
sen 7-8 defa kullanmanın faydasını gördünmü peki?

ürün açıklamasında titanyum olduğu yazıyordu gerçi...umarım yanlış bir ürün olmaz.
çelik olursa faydası olmaz mı dersin.
sen 7-8 defa kullanmanın faydasını gördünmü peki?

arkadaşlar dermaroller bende kararma yaptı. geçmesi için ne yapmak lazım. bu şekilde kararma yaşayanlar varmı

yuzde olarak bır tahmın yurutemıcem neden cunku ılk hallerını unuttum kaydirigubbakcemile3 ama soyle dıyelım eskıden kalındılar ama artık ıncecıkler 6. uygulamamı yaptım ben ve cok fark var yanı anlatılmaz yasanır gercekten ılerleme var daraldıkları gozle gorulur halde renklerı artık ten rengıme ıyıce yaklastı sadece bır ıkı tana dıgerlerının ıkı katı genıslıgınde olan tam gogus kenarımda olanlar var onlarda cok bı ılerleme yok oda zaten oralar kol kenarında kalıyo dıye ben pek yapmadım oralara sadece gogus ustune uyguladım ben resım nasıl eklenıyo bılmıyorum ama sanırım artık benım resım eklemem ıcın cok gec cunku uygulama yaptım aslında gogus altıma hıc uygulamadım oradakılerle aynıydılar gogus altımla ustunun fotograflarını cekıp koyabılırım ama resım nasıl konur ogrenmem lazım hallederız yaaaa olumunekankayizsmile

mrb bende dermaroller almak istiyorum ama nasıl yapıcagım konusunda yardımcı olurmusunuz :/ aciillllllll

mrb bende dermaroller almak istiyorum ama nasıl yapıcagım konusunda yardımcı olurmusunuz :/ aciillllllll

Ebaydan alanlar kargo parası nekadar tuttu yuz ıcın aldınızmı bunlarıda anlatırsanız sevınırım bende yuzumdekı kırmızı noktacıklar ıcın kombu ıle denemek ıstıyorum çatlak ıcın dermaroller ve kombu kullananlar memnun kalmıslar ınsallah lekelerede faydalı olur ıkısı bırlıkte

ebay da bazı satıcılar kargo ücreti istemiyor.bazılarının da kargo ücretleri zaten ülkelere göre orda belirtiliyor.fiyat ve kampanyaları iyice takip etmek lazım.

almak bisey deilde kullandıktan sonra ne sürücez hangi kremi alcaz onu öğrnmek istiyorum bunu yapanlar yardımcı olsun lütfennnn

almak bisey deilde kullandıktan sonra ne sürücez hangi kremi alcaz onu öğrnmek istiyorum bunu yapanlar yardımcı olsun lütfennnn

evet,bu da önemli bir ayrıntı.kullananlar dermarollerin ardından ne kullandınız ?bana cildiyeci dr. plasenta maskesi yaptı.hani şu koyun plasentası oolan vardı ya ..

evet,bu da önemli bir ayrıntı.kullananlar dermarollerin ardından ne kullandınız ?bana cildiyeci dr. plasenta maskesi yaptı.hani şu koyun plasentası oolan vardı ya ..

nasıl senin sonuç bi işe yaradı mı? benim gitiğim cildiyeide DMAE içeren bir ürün kullanacağını söylemişti. ama ben yazın yapınca Kombucha kullancam

ebay dan sipariş verdiğim 1.5mmlik titanyum ve 192 iğneli dermaroller elime yeni geçti.henüz kullanmadım.evinde 1.5mmlik dermarolleri kullanan ve memnun kalan var mı.
ben henüz ev ortamında hiç yapmadım. sadece bir kere hastane ortamında doktor yaptı.önce emla krem ile biraz uyuşturdu. dezenfekte etti. dermaroller uygulaması sonrası plasenta maskesini uyguladı.3 gün kadar tahrişle gezdim diyebilirim.

X