Hamam Otu Yagi kullananlar

canım hem vallahi hem tillahi ben faydasını gördüm :KK9: ama yine diyorum tamamen bitmiş değil şuan.kıllar tüy oldu :KK9: inceldi zayıfladı seyrekleşti.inşallah bitecek diye de umut ediyorum :KK34:

ben daha önce ne karınca yağı kullandım ne öyle kalıcı epilasyona gittim.bunu da eski yöntemler diye bi deneyeyim alayım bakalım dedim.ilk defa bişey deneyeyim dedim.çok şükür hiç yoktan iyidir yani azalsalar bile şükrediyorum ben.

hamam otu kokuyomuş galiba forumda kullananlar öyle diyodu aynı zamanda epilasyon için de kullanılıyomuş.tüy dökücü tarzında bişey galiba benim anladığım.Ama bu yağ öyle bişey değil canım epilasyondan sonra sürülüyo yani tüyleri kendin alman gerek önce,onu söyleyeyim de :KK9:

kızlar faydasını gördünüz mü gerçektenn

canım hem vallahi hem tillahi ben faydasını gördüm :KK9: ama yine diyorum tamamen bitmiş değil şuan.kıllar tüy oldu :KK9: inceldi zayıfladı seyrekleşti.inşallah bitecek diye de umut ediyorum :KK34:

ben daha önce ne karınca yağı kullandım ne öyle kalıcı epilasyona gittim.bunu da eski yöntemler diye bi deneyeyim alayım bakalım dedim.ilk defa bişey deneyeyim dedim.çok şükür hiç yoktan iyidir yani azalsalar bile şükrediyorum ben.

hamam otu kokuyomuş galiba forumda kullananlar öyle diyodu aynı zamanda epilasyon için de kullanılıyomuş.tüy dökücü tarzında bişey galiba benim anladığım.Ama bu yağ öyle bişey değil canım epilasyondan sonra sürülüyo yani tüyleri kendin alman gerek önce,onu söyleyeyim de :KK9:
cok sagol canım deniyecem bnde peki nerde bulabilirim bunu aktarlarda satılmazmı yanı ılla netten mı sıparıs etmek gerek. kullandıgınız yagın markası nedır peki hurremmı

cok sagol canım deniyecem bnde peki nerde bulabilirim bunu aktarlarda satılmazmı yanı ılla netten mı sıparıs etmek gerek. kullandıgınız yagın markası nedır peki hurremmı

aktarlarda var mı bilmiyorum canım,varsa da gerçekten o yağ mıdır onu da bilmiyorum.ama ben internetten sipariş vermiştim. sonu .com olan siteydi

kızlar buzdolabında saklıyorum demişsiniz ben de kitaplığımın rafına koyuyorum, hiç bişey olmadı benimkilere de,gerçi burası da çok sıcak bi şehir oldu artık ama maşallahları var yağlarımın :KK9:

kızlar benimde simdi geldi yagımda nerde saklıycam serın yer demıslerde buzdolabımı ıyı smdı :KK70:bende bugun agda yapıp baslıycam kollarıma öncelikle burda paylasıcam sonucu 1 ay sonra azalma varmı fln dıe

kızlar ben bir arkadaşımdan duydum hamam otu yağı agdadan sonra kullanmış paket ve koltukaltına oraları siyahlaştırmışşşş böyle bişey oldu mu sizlerde de....

yaa ben bıyık bide çene altına sürmek istiyorum işe yarar mı acaba çok kalın değiller ama siyahlar ya zarar verir mi

Ben aktardan gidip istiycem ve kutunun arkasında 11haneli kod göremezsem almıycam.İllaki şu markayı al diyebilceğiniz bi marka var mı kızlar?

yaa herkes olumlu şeyler söylüyo ama bende sipriş verdim şimdi arkdaşın acaba sahtesini falan mı aldıı

hiç bilmiyorum sahtesimi değil mi ama bana söylediği asla önermiyo ve şuan siyahlaşan yerleri beyazlatmak için çabalıyo...bende almak istiyordum hamam otu yağını ama olumsuz duyunca almadım:KK50:

hiç bilmiyorum sahtesimi değil mi ama bana söylediği asla önermiyo ve şuan siyahlaşan yerleri beyazlatmak için çabalıyo...bende almak istiyordum hamam otu yağını ama olumsuz duyunca almadım:KK50:

bende almazdımda bu kdr insan övünce merak ettim denemekten zarar çıkmaz küçük bı kısımda denerım işe yaramazsa kullanmam artık.. nedir bu kadınların derdi yaa erkekler hiç sorun edıyo mu kendılerını :))

bende almazdımda bu kdr insan övünce merak ettim denemekten zarar çıkmaz küçük bı kısımda denerım işe yaramazsa kullanmam artık.. nedir bu kadınların derdi yaa erkekler hiç sorun edıyo mu kendılerını :))

aynen yaaa her ay agda agda öfff:KK50: tabi erkekler rahat ben bide turizmin içindeyim herzaman bu konularda temiz olmam lazımmmm çok zorlanıyorummmm:KK50:

anneannemden duyduğum kadarıyla hamam otu yağı tüyleri kökünden alıp azaltmıyor, kırıyor. jiletin gördüğü görevi görüyor. kendisi gençliğinde denemiş. ben kullanmadım, ama bana öyle söylemişti.

ya ıstemeden karısıyorum ama kız sorarken bilee af buyurun demısçsende olaya bagnazlıktan girmişsin ne kadar genıs bu ınsanlar ya hıc utanma ar kalmamış. bu bagnazlık degıl karakter meselesıdır.bz onu yapmadıımız ıcın bagnazmıyız smdı e sana ne demelı ya

tatlım sen saç düzleştirici al madem. o bölgene bunları yapmaya karşısın madem şekil ver bari de bişeye benzesin :)

evet arkadaşlar.daha yeni üye oldum ben.uzun zamandır okuyorum yorumları çok beğenerek.hamam otu yağı burdan ilgimi çekti.başladım ilk seansımı bitirdim şimdi 2.seansa başlıcam.ama ilk izlenimim mükemmel.incecik çıkarmışki benm tüylerim ertesi gün patlardı.sert kazık gibi çıkar dönme olurdu yara bere zaten bacaklarım.umarım devamındanda böle memnun kalırım.herkese bol şans

ben tum yuzume bu yagı kullanmak ıstıyorum bıraz tuyluyum acaba nasıl olur? bırınden duymustum bıyıklarıma surdum hem yagıda guzel cıldımı yumusacık yaptı demıstı ama tabı herkesın cıldı farklı benımkı de cok kuru ve alerjık yapıda:KK43:(( bıktım kendımden gercekten ne ararsan mevcut :KK43:(((
yuzunde kullanan varsa deneyımlerınızı paylasırsanız sevınırız:))

ben tum yuzume bu yagı kullanmak ıstıyorum bıraz tuyluyum acaba nasıl olur? bırınden duymustum bıyıklarıma surdum hem yagıda guzel cıldımı yumusacık yaptı demıstı ama tabı herkesın cıldı farklı benımkı de cok kuru ve alerjık yapıda:KK43:(( bıktım kendımden gercekten ne ararsan mevcut :KK43:(((
yuzunde kullanan varsa deneyımlerınızı paylasırsanız sevınırız:))

canım göz ve çevresine kullanmak yasakmış ama sitelerde tanıtımlarına baktım bırınde yüzde kullanıma uygundur yazıo diğerinde yazmıyo yanı bende yüzüme kullanmak istiyorum..yüzümü alsam çok kötü oluyo sivilve oluyo her yeri hassas yani bu yüzden alamıyorum ama hamam otunu küçük küçük yerlermde denicem işe yararsa yüzümede yavaş yavaş kullanmaya başlarım

X