döllenme kasık ağrısı yapar mı

sunrise10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2011
143
3
Arkadaşlar merhaba,
sırf bu soruyu sorabilmek, aynı şeyi yaşamış olma ihtimali olan bayanlar vardır ümidiyle buraya üye oldum. ama zaten sık sık takip ederdim :) vesile oldu.
Yaklaşık 2 gün önce yumurtlama(ovulasyon) günümdü. normalde hiç hissetmem bile. ama o gün deli gibi bir kasık ağrısı, yürürken filan inanılmaz rahatsız edici derecede :26:sağ bacağıma filan vuruyordu. 5-6 saat içerisinde geçti. Merak ettiğim acaba döllenmeden dolayı olabilir mi bu kadar değişik tarzda adet ağrısı gibi beni rahatsız eden ağrının sebebi?
Bunu daha önce yaşamış ve hamile kalmış arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse çok memnun olucam.:26:

ilk hamileliğimde yaşadım ben o bahsettiğiniz ağrıyı...sanki mens.'in ilk günüymüş gibi ama 3kat şiddetlisi...niyeyse ikinci hamileliğimde olmadı bu.başkalarından da duydum sonra,oluyor ve normal bişi yani.

ilk hamileliğimde yaşadım ben o bahsettiğiniz ağrıyı...sanki mens.'in ilk günüymüş gibi ama 3kat şiddetlisi...niyeyse ikinci hamileliğimde olmadı bu.başkalarından da duydum sonra,oluyor ve normal bişi yani.

evet tam dediğiniz gibi bir ağrı. benim hiç olmazdı o yumurtlama döneminde. ilk defa olunca ben de merak ettim. yani oladabilir olmayadabilir demek:26:

ovulasyonun son gününde yani 16. günümde adet sancısı gibi sancım oldu
bu güne kadar sürdü..
yarın beklenen adet günüm bu güne kadar sol kasığımda ağrılar oldu halende devam ediyor
2 günde belim ağrıdı adet belirtilerimde bel ve kasık ağrım olmaz sadece karnım ağrır o kadar
gündüz ise sol kasığım okadar şiddetli ağrıdıki bacağımıda kastı...
yarını bekliyorum gerçi ben dayanamayıp 2 gün önce test yaptım negatif çıktı ama bide günümü bekliyorum bakalım yarın ne olacak...:26:

benim oldu bacak ağrısı hala devam ediyor, normalde olan yumurtlama ağrısını biliyorum akıntıdan dolayı kasıklarım ağrırdı ama bu daha şiddetlisiydi.

Allah gönlüne göre versin:KK16:

Merhaba arkadaslar benimde sizlere bı. Sorum olacak ben altı aylık evliyim ilk uç ay dogum kontlol ilacı kullandım sonra cevremdeki bazı insanlar cok zararlı olduğunu ılerde cocuk istediğimde zorlanırsın dediler bende korkumdan bıraktım 3 aydır korunmuyorum ama bisi yok hala dogum kontrol hapları kullandığın kadarmi koruruyor lütfen yaşayan bayanlar varsa cevap versin bana bide yumurtlama gunünü nasıl anlayabilirim hiç ağrım olmuyor sadece adet olmadan bir iki gün önce kasık ve bel ağrısı oluyor lütfen arkadaslar bilen yada yaşayan basına gelen varsa bana donsun şimdiden vereceğiniz cevapları bekliyorum Allah herkesin gönlüne göre versin :KK69::KK69::nazar:

Merhaba arkadaslar benimde sizlere bı. Sorum olacak ben altı aylık evliyim ilk uç ay dogum kontlol ilacı kullandım sonra cevremdeki bazı insanlar cok zararlı olduğunu ılerde cocuk istediğimde zorlanırsın dediler bende korkumdan bıraktım 3 aydır korunmuyorum ama bisi yok hala dogum kontrol hapları kullandığın kadarmi koruruyor lütfen yaşayan bayanlar varsa cevap versin bana bide yumurtlama gunünü nasıl anlayabilirim hiç ağrım olmuyor sadece adet olmadan bir iki gün önce kasık ve bel ağrısı oluyor lütfen arkadaslar bilen yada yaşayan basına gelen varsa bana donsun şimdiden vereceğiniz cevapları bekliyorum Allah herkesin gönlüne göre versin :KK69::KK69::nazar:

canım doğum kontrol hapları belli bir süre hamile kalmanı erteler ama 3 ay kadar kısa bir süre kullananlarda değil, 2-3 sene kadar uzun zaman kullananlarda görülür genellikle. çok arkadaşımı biliyorum hapı bırakır bırakmaz hamile kalan.
yumurtlama ağrısı herkeste olmuyor. yumurtlama gününü normal bir adet döngüsündeysen mesela 28. 14.gün olarak hesaplayabilirsin.(adet döngüsü-14) yumurtlama gününde 3 ila 5 gün öncesinden ilişkiye girerseniz hamile kalma olasılığın yüksek. aksi halde çok zor. o 5 günü takip edersen işin daha kolaylaşacaktır.

Arkadaşlar merhaba,
sırf bu soruyu sorabilmek, aynı şeyi yaşamış olma ihtimali olan bayanlar vardır ümidiyle buraya üye oldum. ama zaten sık sık takip ederdim :) vesile oldu.
Yaklaşık 2 gün önce yumurtlama(ovulasyon) günümdü. normalde hiç hissetmem bile. ama o gün deli gibi bir kasık ağrısı, yürürken filan inanılmaz rahatsız edici derecede :26:sağ bacağıma filan vuruyordu. 5-6 saat içerisinde geçti. Merak ettiğim acaba döllenmeden dolayı olabilir mi bu kadar değişik tarzda adet ağrısı gibi beni rahatsız eden ağrının sebebi?
Bunu daha önce yaşamış ve hamile kalmış arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirse çok memnun olucam.:26:

ahaha işte ben :) ben daha kalamadım ama 10 aydır korunmuyorum.

bütün ayım ağrı içinde geçiyor. regl başlayacak ağrısı, bitiyor ağrısı, yumurtlama geliyor ağrısı, sona eriyor ağrısı.yumurtlamadan sonra da regle kadar yine kasıklarda sızlama, batma vb. sonuç hiçbirşey yok daha. doktora gittim kist filan da yok.

başka bir doktor psikolojik dedi. ne psikolojiği bacağımın üstüne basamıyorum. biri de enfeksiyondur dedi savdı.

sonuç: içeride neler olduğunu bilmiyorum, ama umarım isteyenler için bekledikleri reaksiyonlar oluyordur. :emir_bebek:

ahaha işte ben :) ben daha kalamadım ama 10 aydır korunmuyorum.

bütün ayım ağrı içinde geçiyor. regl başlayacak ağrısı, bitiyor ağrısı, yumurtlama geliyor ağrısı, sona eriyor ağrısı.yumurtlamadan sonra da regle kadar yine kasıklarda sızlama, batma vb. sonuç hiçbirşey yok daha. doktora gittim kist filan da yok.

başka bir doktor psikolojik dedi. ne psikolojiği bacağımın üstüne basamıyorum. biri de enfeksiyondur dedi savdı.

sonuç: içeride neler olduğunu bilmiyorum, ama umarım isteyenler için bekledikleri reaksiyonlar oluyordur. :emir_bebek:

bendeki senin kadar çok bir ağrı değil. zaten ilk defa olduğu için işkillendim ben de. bir kaç reaksiyon daha olunca acaba dedim ama olmayacak galiba bu ay. neyse hayırlısı olsun ya hepimiz için.

Arkadaslar benim olası adet tarihim 8 Şubat yumurtlamam 22 Ocak dün kasıklarım ve belimde ağrılar oldu aynı adet sancısı gibi biraz daha hafifi hiç böyle olmazdı inşallah döllenmeden kaynaklanan bi ağrıtır arkadaslar hiç böyle olupta hamile kalan varmi :KK31:

Arkadaslar benim olası adet tarihim 8 Şubat yumurtlamam 22 Ocak dün kasıklarım ve belimde ağrılar oldu aynı adet sancısı gibi biraz daha hafifi hiç böyle olmazdı inşallah döllenmeden kaynaklanan bi ağrıtır arkadaslar hiç böyle olupta hamile kalan varmi :KK31:

Bende arkadaşın sorusuna cevap bekliyorum. Lütfen

Arkadaşlar merhaba,

aynısını bende yaşadım bu ay benimde yumurtlama zamanımda sol tarafda çok şiddetli ağrı oldu bende sizinle aynı şeyi düşündüm acaba döllenmemi oldu diye.4 gün var reglime ama sadece o dönemde oldu sancı sonra geçti hiç bi belirtimde yok regl belirtisi bile yok.Bu ay yine benim umutlar çöpe galiba artık aşılama sürecine geçmeyi düşünüyorum bu ayda olmazsa .hayırlısı allahtan belki sizin bebebiğiniz gelmiştir.

Arkadaşlar merhaba,

merhaba sunrise...ben şu an 3 aylık hamileyim.ben de yumurtlama zamanlarını hiç anlamadan geçirirdim.ama kasım ayında herzamankinden farklı şeyler yaşadım.sağ kasığım da tuhaf bi ağrı vardı gaz sancısı gibi ama tam değil.hatta o gün dışardaydım arabadan filan inince dikelmek için bile yavaş hareket ediyodum sancıdan dolayı.baktım ole olmıyıcak eve gelip dinlenmiştim.ben de hamilelikten pek şüphelenmiyodum çünkü sadece bir gün oncesinde tek ilişki yaşamıştık.bi de hamilelikte herkes solumda bir ağrı olur derdi ben de benim sağ tarafımda.döllenme filan değildir die kendimi avutuyodum fazla ümitlenmemek için. (çok zorlu 1 sene de geçirdiğimden de dolayı tabi.) ama bir yandan da inş olur diodum.vee o ay adet günümden bir gün once hamile olduğumu oğrendim.
umarım sen de hamilesindir...rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşaAllah...

ya arkadaşlar bende de sol kasığımda ağrı var,bacağımıda ağrıtıyo. yalnız bende bu ağrı uzun sürüyo geçen ay 28 gün ağrıdan dolayı doktora gittim,yumurtan yeni çatlamış dedi. ovulasyon ağrısı dedi. bu ay yine ağrım ve 30 günüm sizce hala bu yumurta çatlamadımı ve benin gibi geç yumurtlayan varmı

ya arkadaşlar bende de sol kasığımda ağrı var,bacağımıda ağrıtıyo. yalnız bende bu ağrı uzun sürüyo geçen ay 28 gün ağrıdan dolayı doktora gittim,yumurtan yeni çatlamış dedi. ovulasyon ağrısı dedi. bu ay yine ağrım ve 30 günüm sizce hala bu yumurta çatlamadımı ve benin gibi geç yumurtlayan varmı

bazılarının yumurtlaması geç oluyo diye biliyorum ovulasyon testleriyle zamanını tespit edebilirsiniz.

sunrise çok merak ettim belli olduğunda paylaşırsan çok sevinirim benim de az kaldı reglime ama hala belirti yok

kızlar bnm de sorum var 4 ve 8 hafta arası hamılelıkte adet sancısı gıbı agrı cekenınız oldu mu hafıs sıddett bu normal mıı

Doğum Kontrol Haplarını Bıraktığın Zaman Etkisi Hemen Gider.Bende Senin Gibi 3 Ay Kullanıp Bıraktım Ovulasyon Günüm Geçti Şimdi Adet Günümü Bekliyorum :) İnşallah Allah Sizede Banada Hayırlı Evlat Verir...

X