Elma, Havuç ve Pancar Kürü

melez_kedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
10
1
arkadaşlar denemedim ama tv de bi kadın programında izledim ama en kısa zamanda denicem tarif şu:

1 adet kırmızı pancar
2 adet havuç
1 adet yeşil elma

bu 3 ünü rendeliyoruz 30 35 dk fırınlıyoruz siyah çay gibi görünene kadar. daha snrada bunu normal çay gibi demleyip sabah akşam içiyoruz aç karınla. ve 5 günde 2 kilo veridiriyormuş tadı gayet iyimiş öle diyordu tv de .siz ne diyorsunuz bilen deneyen varmı arkşlar.:sm_confused::kahve:

iide okadar kararıncaya kadar yanar demleyincede yanık tadı olur ayrıca kırmızı pancar deiğiniz şeyin mevsimimi şuan

Arkadaşlar benim dayımın kızı bu kürü uygulamış.15 günde 4 kilo vermiş. Diyet falan uygulamamış. 2 haftada kızda ne göbek ne basen kalmış.bende en kısa zamanda uygulayacağım mutlaka.

kızlar yardım lütfen.kaydirigubbakcemile5
bu mevsimde havucu nerden bulabilirim.
bulamadım hiç bir yerde.:sm_confused:

arkadaşlar denemedim ama tv de bi kadın programında izledim ama en kısa zamanda denicem tarif şu:

1 adet kırmızı pancar
2 adet havuç
1 adet yeşil elma

bu 3 ünü rendeliyoruz 30 35 dk fırınlıyoruz siyah çay gibi görünene kadar. daha snrada bunu normal çay gibi demleyip sabah akşam içiyoruz aç karınla. ve 5 günde 2 kilo veridiriyormuş tadı gayet iyimiş öle diyordu tv de .siz ne diyorsunuz bilen deneyen varmı arkşlar.:sm_confused::kahve:

valla yararlı olur mu bilmiyorum ama benim akupunktur doktorum özellikle havucu pancarı ve elmayı yasakladı.
bunların suyunu içmek biraz garip sempatiksalakcinni

bugün sabah ilk defa içtim

allahım o ne tat,iğrenç (hala midem bulanıyor):bbo:

içebilene helal olsun derim

bu pancarı,havucu,elmayı çiğ olarak yesek aynı etkiyi yaparmı acaba:sm_confused:

çok ümitlenmiştim ama çok kötü yaaaaaaa

deneyen varmı arkadaşlar hiç

ben denedim canım ilk kez valla o kadar bitki çayı içiyoruz ki alıştım artık ben.bir de ılık olarak yapıp bir kaç yudumda içebilirsin.

ya kızlar ben de anlamadım
yakacak mıyız yanı sebzelerı
bır de kesıp kurutucak mıyız yoksa o yanık halle mı demlıycez
nasıl demlenecekse
bırı acıklasın lutfen

ya kızlar sıyah cay kadar kararsa bence olmaz gelın rendeleyıp kurutalım
berbat olur oyle hep kanserojen

5 gunde 2 kilo cok fazla ...bol bol karpuz yiyin ve spor ozellikle tempolu kosu cok iyi arkadaslar

ya kızlar ben de anlamadım
yakacak mıyız yanı sebzelerı
bır de kesıp kurutucak mıyız yoksa o yanık halle mı demlıycez
nasıl demlenecekse
bırı acıklasın lutfen

BEN PANCARI,HAVUCU,ELMAYI FIRIN TEPSıSıNE ÇıĞ OLARAK,KABUKLARINI SOYMADAN RENDELEDıM. SONRA FIRINDA 175 DERECEDE 35 DAK. BEKLETTıM.AMA MALESEF ÇAY GıBı KARARMADI .SADECE SUYUNU ÇEKTı.SOĞUYUNCA O ŞEKıLDE 1 BARDAK KAYNAR SUYUN ıÇıNE 2 YEMEK KAŞIĞI KOYDUM. 5 DAKıKA BEKLETTıM. SONRA ıÇMEYE ÇALIŞTIM AMA ıÇEMEDıM.MıDEM KALDIRMADI ŞEKER GıBı.kafamçokkarıştı

ŞıMDıDE PANCARI HAŞLADIM(SADECE YUMRUSUNU) ÜZERıNE LıMON SIKTIM. YEMEKLERDEN ÖNCE YıYıYORUM.ÇOK GÜZEL ıŞTAH KESıYOR BıLGıNıZE.BAĞIRSAKLARIDA ÇALIŞTIRIYOR.:sinifsinif:

Son düzenleme:
ben denedim canım ilk kez valla o kadar bitki çayı içiyoruz ki alıştım artık ben.bir de ılık olarak yapıp bir kaç yudumda içebilirsin.

ılıttım canım ama 3-4 yudum içtim,sonra mide bulantısı öyleye kadar sürdü.haaaa birde tansiyonu düşürüyor.

X