Erkek İnfertilitesi proxeed plus ile olumlu sonuç alan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar öncelikle rabbim isteyen herkese en kısa çocuk nasip etsin...
bizde 6 kutu kullandık.gerçekten çok pahalı bir ilaç.birini eşimin annesi,birini de biz alıyoruz ayda.şimdilik neler olduğundan haberimiz yok.ama bir sonaki ay tahlil yaptıracağız.bizim sayımız 3 milyondan 61 milyona yükseldi.tabiki bu ilacı kullanmadan önce.evde yaptığımız kürlerle.ileri hareketlilik az olduğu için bu ilaca başladık.bakalım inşallah artmıştır.
sizlerden ricam sonuç alanlar yazzın ki birbirimizden habermiz olsun.bir kişi bile hamile kalsa daha çok seviniriz.

bizde 6 kutu kullandık.gerçekten çok pahalı bir ilaç.birini eşimin annesi,birini de biz alıyoruz ayda.şimdilik neler olduğundan haberimiz yok.ama bir sonaki ay tahlil yaptıracağız.bizim sayımız 3 milyondan 61 milyona yükseldi.tabiki bu ilacı kullanmadan önce.evde yaptığımız kürlerle.ileri hareketlilik az olduğu için bu ilaca başladık.bakalım inşallah artmıştır.
sizlerden ricam sonuç alanlar yazzın ki birbirimizden habermiz olsun.bir kişi bile hamile kalsa daha çok seviniriz.

canım sayınız çok güzel artmış. hangi kürleri kullandınız. kürlerle hareketlilik ve morfoloji de değiştimi. cevaplarsan sevinirim.

Arkadaşlar eşim yalnızca 1,5 paket kullanmışken hamile kaldım...Bu ilaca güvenin..Bizde de hareket problemi vardı. %2 idi hareketli sayısı ama şimdi 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.

Hepinize Sevgiler..

arkaaşım kürlerini yazasan sewinirim haberlerini bekliyorum ,birde vitamini güne kaç tane içti eşin sewgiler

kızlar nanın
bwenim eşime 6 ay kulandı üç aydan sonra değil 6 aydan sonra netice süprerdi
darısıs silere 16 milyondan 6 aysonra 86 milyon oldu güvenin bünyeye bağlı

arkadaşlar meraba benim eşim bu ilacı yeni kullanmaya başladı sizce nasıl bi ilaç olumlu sonuç alanlar varmı lütfen cvp yazın

kızlar ya benim bi arkadaşım 10 yılın ardından 2 hafta önce doğum yaptı.kuzenim de geçen gün üçüzleri olacağını öğrendi.proxeed diyorum başka da bişey demiyorum.mutlaka ama mutlaka deneyin.

kızlarrr hamilelik monitorü alan var mı eşi bu ilacı kullanırken hangi marka kaç tl aldınız çok pahalı hem ilaç hem monitör allahım yardım et bize

kızlarrr hamilelik monitorü alan var mı eşi bu ilacı kullanırken hangi marka kaç tl aldınız çok pahalı hem ilaç hem monitör allahım yardım et bize

Sevgili arkadaşım mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden sana cevap yazamadım , biz bu ürün dışında monitör falan gibi herhangi bir şey kullanmadık...Hiç beklemiyorduk bu kadar çabuk sonuç alacağımızı çok şükür ki Rabbim izizn verip isteyince oluyor , kafamız çok rahattı yalnız hiç stres yoktu...İnşallah en kısa zamanda size de nasip eder Allah...

Sevgili arkadaşım mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden sana cevap yazamadım , biz bu ürün dışında monitör falan gibi herhangi bir şey kullanmadık...Hiç beklemiyorduk bu kadar çabuk sonuç alacağımızı çok şükür ki Rabbim izizn verip isteyince oluyor , kafamız çok rahattı yalnız hiç stres yoktu...İnşallah en kısa zamanda size de nasip eder Allah...

teşekkür ederim canım inşallah

olumlu sonuç alan arkadaşlar allah sizleri bebeklerinize kavuşturur inşallah biz altı ay kullandık faydası olmadı azosperm olduğu için kaan bey devam etmeyin dedi

Merhaba arkadaşlar;
Öncelikle bu bekleyişi kahreden, umudu hiç bitmeyen yolda başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum...
Benim eşimin sper analizinde de hareketlilik ve morfolojide sorun saptandı ve yaklaşık 1 aydır Proxeed Plus kullanıyor... Umarım ol demesiyle olduruveren Allahım bizlerede bebeğimizin doğal yoldan gelmesi için bu ilacı vesile kılar... Olumlu bir gelişme olursa muhakkak paylaşacağım...

olumlu sonuç alan arkadaşlar allah sizleri bebeklerinize kavuşturur inşallah biz altı ay kullandık faydası olmadı azosperm olduğu için kaan bey devam etmeyin dedi

4,5-5 aylık kullanma sonucunda bizde de en ufak bir ilerleme yok. Rabbim mikroteseye katkılı eyler bu ilacı inşallah.

Doktor tavsiyesi ilemi kullanılıyor.biz gidip eczaneden alıp kullanabilirmiyiz.başka vitaminlerde kullanıyar eşim yan etki yaparmı acaba,bilgi verirmisiniz.bilmiyorumkismile

Doktor tavsiyesi ilemi kullanılıyor.biz gidip eczaneden alıp kullanabilirmiyiz.başka vitaminlerde kullanıyar eşim yan etki yaparmı acaba,bilgi verirmisiniz.bilmiyorumkismile

zcu eşim kaan hoca nın tavsiyesi ile kullanıyor. Proxeedde gerekli hemen bütün vitaminler var hatta eşim e vitamini yok demişti hoca da e vitamini zaten antioksidan etkisi dolayısıyla kullanılır. proxeeddeyse e olmasada aynı görevi gören selenyum, çinko c vitaminleri var fazla antioksidan zararlı da olabilir deyip proxeedde karar kılmıştı. paketin üstünde içeriği yazıyor. kullandığınız vitaminlerle karşılaştırarak proxeede dönebilirsiniz.

zcu eşim kaan hoca nın tavsiyesi ile kullanıyor. Proxeedde gerekli hemen bütün vitaminler var hatta eşim e vitamini yok demişti hoca da e vitamini zaten antioksidan etkisi dolayısıyla kullanılır. proxeeddeyse e olmasada aynı görevi gören selenyum, çinko c vitaminleri var fazla antioksidan zararlı da olabilir deyip proxeedde karar kılmıştı. paketin üstünde içeriği yazıyor. kullandığınız vitaminlerle karşılaştırarak proxeede dönebilirsiniz.
Demmicim canım çok teşekkür ederim.Çok ilgili alakalı birisin,yakınların çok şanslı.biz Kaan beyi aradık. Bize sadece Klomen yarım tablet birde testojel verdi.bizde ilaveten başka vitaminler aldık.Evitamini-Larginine-Korean gınseng-tribulus terrestrıs extract-birde zeytinyağında incir ,ceviz, havuç suyu birde dengeli beslenmeye calışıyoruz.İlaçlara ve vitaminlare başlıyalı üç gün oldu.başka ne yapmalıyız, bunlar yeterlimi bilemiyorum.acaba nohut yada keçiboynuzu kürüde yapalımmı:uhm:

Demmicim canım çok teşekkür ederim.Çok ilgili alakalı birisin,yakınların çok şanslı.biz Kaan beyi aradık. Bize sadece Klomen yarım tablet birde testojel verdi.bizde ilaveten başka vitaminler aldık.Evitamini-Larginine-Korean gınseng-tribulus terrestrıs extract-birde zeytinyağında incir ,ceviz, havuç suyu birde dengeli beslenmeye calışıyoruz.İlaçlara ve vitaminlare başlıyalı üç gün oldu.başka ne yapmalıyız, bunlar yeterlimi bilemiyorum.acaba nohut yada keçiboynuzu kürüde yapalımmı:uhm:

Merhaba bana sorulan bir soru değil ama yinede bende bişeyler yazmak istedim ne de olsa kaderdaş sayılırız hepimiz bir umudun peşinde evlat sahibi olmak için koşuyoruz. Canım E vitamini uzun süreli kullanımda ve300mg üzerinde toksit etki yaratabilir dikkatli kullanın derim çünkü bende proxeed kullanmadan 3 ay eşime çinko, selenyun, folik asit, e vitamini kullandım doktoro gittiğimizde iyi yapmışın dedi ama E vitamini ile ilgili bilgiyi o verdi ve 3 ay kullandığımız için E vitaminmini yazmadı. Şuan sadece proxeed plus ve 1000mg lık efervesan C vitamini içiyor.. Eğer sen proxeed kullanmayacaksan eşine çinko, folikasit, Selenyum ve C vitamini içirebilirsin E vitaminine de kontrollu olarak devam et 200'luk E vitamini ver ama uzun süreli kullanıma dikkat et derim ben. tabi bu benim nacizane fikrim.. Çok şey üstüste yükleme eşine bitkisel de olsa herşeyin bir besin değeri ve içeriği var ilaçlarında ham maddeleri bitkilerden alınabiliyor o nedenle hem hap vitaminler hem doğal vitamin ve besin takviyeleri karaciğerini yorabilir. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım sonra.. Ben o yüzden kürleri kestim. Mesela havuç kürü çok çok ağır bir kür ve içerindeki A vitamini ve betakerotenler vucuttan E vitaminini atıyor çok kullanıldığında ve A vitamini vücutta depolanan bir vitamindir ve fazlası karaciğeri çok yorar. ben haftada 2 bardaktan çok içirmiyorum o yüzden...Haaa tabi birde şu çok önemli eşin sigara kullanıyorsa hele asla havuç kürü yapma...başka merak ettiğin bişey olursa seve seve cevap yazarım..

Ben de övgülerin için sana teşekkür ederim Zcu yardımım dokunabiliyorsa çok mutlu olurum. Önce Nohut sonra keçiboynuzu kürü yapabilirsin. diğer vitaminlerle beraber bir zararı olacağını sanmıyorum.

X