Bebek Beslenmesi Bebişlerinizin kıyafetlerini kaç derecede yıkıyorsunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
30 derecede yıkıyorum.bazen kakası taşarsa kıyafetlerine demir ilacından dolayı leke bırakıyor.o zaman 40 derecede yıkıyorum.

30 derecede yıkıyorum.bazen kakası taşarsa kıyafetlerine demir ilacından dolayı leke bırakıyor.o zaman 40 derecede yıkıyorum.

Canım, hangi deterjanı kullanıyorsun sen? Ben Dalin sıvı deterjan kullanıyorum ama 40 derecede bile yıkasam çıkmayan lekeler oluyor:KK50:

ben de dalin kullanıyorum ama granül sabundan olanını..40 derece de yıkıyorum ama yoğun lekeliler programında..yoksa cidden çorba lekesi demir ilacının lekesi falan çıkmıyor..

hacışakir granül sabun kullanıyorum 30 derecede yıkıyorum,genelde çıkıyo lekeler ama kaka lekeleri kalıyo bazen ,onlarıda makineden çıkınca elimde yıkıyorum çıkıyo,kokusuna bayılıyorum,dalinn kokusunundan hiç hoşlanmadım ben,hacışakir bebek gibi kokuyo

omo baby ile 40 derecede yıkıyorum.çıkmayacak tğrde lekeler olduğunda az miktarda leke çıkarıcı döküp iki kez durulatıyorum.

Canım, hangi deterjanı kullanıyorsun sen? Ben Dalin sıvı deterjan kullanıyorum ama 40 derecede bile yıkasam çıkmayan lekeler oluyor:KK50:

bende dalin sıvı deterjan kullanıyorum.Tavsiyem eğer demir ilacı bebeğinizin kıyafetine damladıysa hemen leke tazeyken lekenin üzerine bol bol limon sıkın.Yarım saat bekledikten sonra deterjanla yıkayın ya da makinaya atın göreceksiniz lekeden eser yok.Ama havuç lekesi çıkmıyor kıyafetlerden.

X