folik asid adet gecikmesi

momof2

kendi kendinin patronu
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2010
555
7
Arkadaslar, folik asid kullanip, adeti geciken var mi? Gecen ay biraz gec baslamistim. Yumurtlamadan sonraydi. Sanirim o yuzden gecen ay etkilemedi. Ama bu aybasindan beri kullaniyorum ve bugun 2. gun olmasi gerekirken hala birsey yok. Hamile olma ihtimalim de yok gibi. Bu konuda bilgisi olan arkadaslarin yardimlarini istiyorum. Simdiden tesekurler.

Arkadaslar, folik asid kullanip, adeti geciken var mi? Gecen ay biraz gec baslamistim. Yumurtlamadan sonraydi. Sanirim o yuzden gecen ay etkilemedi. Ama bu aybasindan beri kullaniyorum ve bugun 2. gun olmasi gerekirken hala birsey yok. Hamile olma ihtimalim de yok gibi. Bu konuda bilgisi olan arkadaslarin yardimlarini istiyorum. Simdiden tesekurler.

canım ben 3 aydır folik asit kullanıyorum gecikme olmadı olsada folik asitten olduğunu sanmıyorum adeti etkileyecek bişey olsa hamilelik öncesinde kullandırmazlar diye düşünüyorum.belki hamilesindir test yap istersen canım....

cnm kesinlikle folik asitin adet üzerinde bir etkisi yoktur..o sadece vitamin..bebeğin ağlıklı olsun diye veriliyor..tabiki ALLAH bilir yinede..bencede bir gebelik testi yap..

canım ben 3 aydır folik asit kullanıyorum gecikme olmadı olsada folik asitten olduğunu sanmıyorum adeti etkileyecek bişey olsa hamilelik öncesinde kullandırmazlar diye düşünüyorum.belki hamilesindir test yap istersen canım....

Anladim canim. Yarin da gelmezse test yapacagim. Aslinda pek ihtimal yok. Baska bir hastalik da yoktur insallah. Esim sehir disindaydi en olasi tarihlerde. Allah tan hayirlisi. Diger gunler de korunduk. Tabii Allah yazdiktan sonra diyecek birsey yok. Bekleyelim bakalim..

Merhaba bende folik asit kullandım 6 gündür adetim geçikiyor ve kan verdim gebelik yok. Sizin durumunuz nasıl adet oldunuz mu yoksa gebe misiniz ?

X