Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yılan yağı saç çıkarır mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
J

jelibon17

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi jelibon17
arkadaşlar eşimin saçları fena halde dökülüyor ve daha 22 yaşında,bioksin aldık sürekli 200 lira vermekten canımız çıktı bi işede yaramadı. yılan yağını duydum.yada saç çıkartan başka bi formül varsa söylermisiniz kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi jelibon17
valla canım ne kadar doru bilmiorum ama saç çıkardıını söylüolar en azından tüylenme olduunu söylüolar... fakat bazıları da onaylamıoo. en isi alıp denemek cnm maliyeti fazla değil deneyin derim.. :KK66:

• Konu Sahibi jelibon17
yılan yağı çıkarırmı bilmem ama ben bemiks ve evigen ampul kullandım yeni saç çıkardı böyle tepemde küçük küçük diken diken saçlar vardı..şimdi uzadılar bende yapmayı bıraktım cnm bi deneyin isterseniz arkadaşımın nişanlısıda kullanmaya başladı onunda önleri açıktı ve oralardan saçlar çıkmaya başlamış geçen gün gördüm inşallah sizinde eşinize faydası olur...

• Konu Sahibi jelibon17
burda sarımsağıda çok methettiler, bende kullandım koku evet kötü, ama bencede işe yarıyor,kuaförler bile en iyisinin sarımsak olduğunu söylüyor,sarımsağı saç derin kızarana dek sürmek gerekiyormuş

• Konu Sahibi jelibon17
burda sarımsağıda çok methettiler, bende kullandım koku evet kötü, ama bencede işe yarıyor,kuaförler bile en iyisinin sarımsak olduğunu söylüyor,sarımsağı saç derin kızarana dek sürmek gerekiyormuş

evet sarmısakta çok iyi bizzat annem kafama uyguladı benim.bende saç kıran çıkmıştı saç kıranı bilirsiniz bir tarafta saç tamamen dökülür orda hiç saç olmaz annem o bölgeye sarımsağı soyup kızarana kadar iyice ovdu sarmısakla(ama kafam çok acıdı yandı acıdan)çok kısa sürede saç çıkmıştı,aynı sorunu teyzemde yaşadı ve oda bu yöntemi kullandı ve saçları çok güzel uzadı o bölgede saçlar çıktı.sarmısak gerçekten çok iyi,tavsiye ederim ama çok pis kokuyor vede saç deriniz çok tahriş oluyor ve acı biber yemişisiniz gibi yakıyor saç derinizibenneyaptımki

• Konu Sahibi jelibon17
evet cnm sarımsağı bende saç gürleştirmesi için kulanmıştım ve arkadaşların dediği gibi küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve zamanla uzadı.. ayrıca sığır iliğide saç çıkarıo onuda sölemek isterim :KK66:

• Konu Sahibi jelibon17
yılan yağı çıkarırmı bilmem ama ben bemiks ve evigen ampul kullandım yeni saç çıkardı böyle tepemde küçük küçük diken diken saçlar vardı..şimdi uzadılar bende yapmayı bıraktım cnm bi deneyin isterseniz arkadaşımın nişanlısıda kullanmaya başladı onunda önleri açıktı ve oralardan saçlar çıkmaya başlamış geçen gün gördüm inşallah sizinde eşinize faydası olur...

cnm bemiks ve evigen ampul demişsin bunları doktor gözetimi altında mı alıosun yoksa herhangi bi eczaneden de alabiliyor musun?

• Konu Sahibi jelibon17
cnm bemiks ve evigen ampul demişsin bunları doktor gözetimi altında mı alıosun yoksa herhangi bi eczaneden de alabiliyor musun?

bu soruyu ben cevaplayayım.bu ampülleri eczaneden alabiliyorsun.hatta ben bu ampüllere ilaveten bepanthen ampül de alıyorum.üçü içinde beşer ampül var 10 milyon tutuyor.

yılan yağını bilmiyorum ama sarımsak kesinlikle çok faydalı. sarımsakla uğraşamam dersen yağıda var birde gece yatmadan önce bir diş sarımsak yutmak çok iyi geliyor en azından benim saç dökülmemi durdurdu.

canım annemin bir arkadaşının oğlunun saçları dökülüyordu,o da 22 yaşında sanırım.onlar burda bir hastaneye gitmişler doktor ilaçlar vermiş ve şimdi dökülme durmuş, dökülen yerlerden saç çıkmaya başlamış...saçlar daha yeni dökülmeye başladığı için bu sonucu almışlar yani uzun zaman önce dökülen saçlarda bir fayda sağlamıyormuş...
istanbulda olsaydın hastanenin adını verirdim ama mutlaka afyonda da vardır bu işle uğraşanlar bence siz de bir doktora gidin...
kulaktan dolma şeylerle vakit harcamayın.

bu soruyu ben cevaplayayım.bu ampülleri eczaneden alabiliyorsun.hatta ben bu ampüllere ilaveten bepanthen ampül de alıyorum.üçü içinde beşer ampül var 10 milyon tutuyor.

bilgin için çok saol cnm :KK66: birde bu üçünü birden saça nasıl uyguluyoruz onuda anlatırsan sevinirim cnm..

ya bu arada ben bunu bi tanııdığım için kullanıcam.. onun saçında dökülme yok fakat saçlarının önleri biras açık ona yarar sağlar mı acaba? kısacası saç dökülmesi olmayan bi yerden de saç çıkar mı..

çok sağolun arkadaşlar bide anlamadım şimdi bemiks bepantene ve ismini unuttun diğer :) ampul içindekilerin hepsini karıştırıptamı kullanıyoruz bi kerede yıkıyomuyuz sonra napıyoruz anlamadım :KK43:

bemiks evigen ve isteğe bağlı bepantene ampul alıyorsunuz eczaneden birer ampul kırıp karıştırıyorsunuz isterseniz badem yağıylada yapabilirsiniz saçınız uzunsa iki ampul kullanıyorsunuz.bu karışımı saç diplerinden uçlarına kadar sürüyorsunuz akşam yapıp sabah yıkıyorsunuz bukadar basit..:))

kuzenimde saçları cok fazla dokuluodu canım yanıönleri falan baya azalmıstı doktora gıttı ve ılac werdı bı donem onları kullandı daha sonra yılan yagına basladı ve etkısını gordu hihoyyyt onun ısıne yaradı ama doktorada gıtmıstı işte dedıgım gıbı. yenı sacları cıkmaya basladı sımdı o memnun yanı bende kullanmayı dusunuorum bıde sampuan seçimide çok önemli saç kremi sampuan ayrı olmalı ıkısı bı arada olan sampuanlarda döküo saçı

yılan yağınını bende çok araştırdım forumlarda memmuniyet çok ancak söylenen bu ürünün sahtesi de varmış önemli olan
gerçek yılan yağını nereden bulacağız
yılan yağının orjinali kötü ve ağır kokarmış
kokusu hafif olan seyreltilmiş olarak satılıyomuş
kokusu güzel ise oda katkılı oluyormuş
yani pis kokulu olanı alacağız galiba:kahve:

arkadaşlar eşimin saçları fena halde dökülüyor ve daha 22 yaşında,bioksin aldık sürekli 200 lira vermekten canımız çıktı bi işede yaramadı. yılan yağını duydum.yada saç çıkartan başka bi formül varsa söylermisiniz kafamçokkarıştı

arkadaşlar hiç bir yağ saç çıkarmaz maleseff dökülmesini önleyebilr ama yeniden çıkartmaz habeeriniz :KK50:

Ben yılan yağı kullanıyorum tabi orjinal mi orası muamma ama her duşta bir avuç saçıma elveda diyorum bunun daha kuruturken dökülmesi tararken dökülmesi de var. Yatağa bi yatıp kalkıyorum yatak hep saç olmuş o derece vahim durumum :KK43: eskiden saçlarım çok fazlaydı şimdi yağmur yağınca sap ediyor kafamda :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Şimdi yılan yağı oluyor mu yoksa hikayem cevap tecrübesi olanlar

X