Düşük bel pantolon yüzünden oluşan çöküntü

Kıslar benimde simitçiklerim var -tatlicadiarzu- Ben 2 aydır korse giyiyorum.Ama bağlamalı değil, normal korse.Göğüs altında başlıyor, ve şort gibi yarıda bitiyor.Hem sıcak tutuyor, hem de sıkıyor.Gerçi wc işi olunca zor oluyor kaydirigubbakcemile3
Bir de akşamları 100 kez sağa sola hareket yapıyorum viledanın sopasıyla hihoyyyt
Bir incelme oldu evet, belim incelmeye başladı.Yaza kadar azimliyim, faydasını gördükçe daha bırakamayacaksınız inanın..Sporsuz hiçbir ilerleme kaydedemeyiz unutmayın kaydirigubbakcemile2

nası bi hareket bu sölesene cnm bende yapim :sm_cool:

nası bi hareket bu sölesene cnm bende yapim :sm_cool:

Tatlım vileda sopasını alıyorsun, bi ucundan sağ elinle diğer ucundan sol elinle tutuyorsun.Sopanın tam ortası ensende olacak.
Şöyle bak üşenmedim paintte çizdim -tatlicadiarzu-

adszyai.jpg

Sonra sağ tarafa bacaklarını hareket ettirmeden 50 kere eğil kalk.Aynı işlemi solada uygula.Zaten yanma hissini hissedeceksin hareketleri düzenli yaparsan.

senin yaptığım çöp kadını sevsinler emii kaydirigubbakcemile2

Zerrin bunlardan bahsediyorsun galiba gamyoncuiremsu

190184_J1G63D22N8VBVUDA1J4LI2UTWS7I1C_corset_H195256_L.jpg

207900927_o.jpg

203908003_o.jpg

bende aynı derstten müzdaribim ya fizigim süper ama yanlarım berbar ya bu devirde yüksek belde giymioki kimse:KK43:
bence arkdsalr olan olmus siz bedeninize yakısan badileri giyin tam üstünüzze yapısan tsörtler falan giymeyin ben öyle yapıom vicdanımı rahatltıom ayna karsısında :KK70:

Tatlım vileda sopasını alıyorsun, bi ucundan sağ elinle diğer ucundan sol elinle tutuyorsun.Sopanın tam ortası ensende olacak.
Şöyle bak üşenmedim paintte çizdim -tatlicadiarzu-

adszyai.jpg

Sonra sağ tarafa bacaklarını hareket ettirmeden 50 kere eğil kalk.Aynı işlemi solada uygula.Zaten yanma hissini hissedeceksin hareketleri düzenli yaparsan.

k.bakma geç yazıorum ama çok teşekkürler cnm bugünden yapmaya başlıcam:dance:

arkadaşlar bu korse tam olrak nasıl birşey bende kullanmak istiyorum ilaç kullanıyorum onun yüzünden 4 kilo aldım ve kilo aldığım zaman bel bölgemde toplanıyor

canım ya bunların adı ne
ne diye isteyeceğiz çamaşırcılardan..
bide bu göğüs bölgesi için heralde
titaniktede vardı:KK70:

canim herhangi bir camasirciya gitme seckin ve cesiti bol olanlara git ve korse de ( cunku ben fransada yasiyorum burda bile corset yani = korse diyoruz )
evet dedigin gibi titanictede var rose 'da kaydirigubbakcemile3

yok sadece gogus bolgesini toparlamior yan taraflarida toparliyor

thumb_corset_royal2.jpg

canim herhangi bir camasirciya gitme seckin ve cesiti bol olanlara git ve korse de ( cunku ben fransada yasiyorum burda bile corset yani = korse diyoruz )
evet dedigin gibi titanictede var rose 'da kaydirigubbakcemile3

yok sadece gogus bolgesini toparlamior yan taraflarida toparliyor

thumb_corset_royal2.jpg

ah canım süpersin valla,yazın giyiyimde,belim şekillensin bari
bide bilgisi olan var mı acaba,ben uzun bacak bölgesin,kalça ve karnı toparlayan bi korse giyiyorum arada,ama çok dar,dar olduğu için selülit oluşumunu tetikelemez mi bu tür korseler?

size katılıyoruuum,bendee bu düşük bel sayesinde vucudumun şeklini bozdum..benim GELİNLİĞİM bile düşük beldiii..bende rahatsızlık yapıyor artık yüksek beel..:KK43:(allahtan şu kalın kemerler çıktıda biraz belimi sıkıp öyle orantılıyoruum :))

korse giydik diyelim, üzerine düşük bel giysek bir problem olmaz artık herhalde değil mi :)

Ben 16 yasındayım 41 kiloyum fizigim gayet guzel ama sanırım bende de bosluk olusmaya basladı :S

kızlar ben uzun suredir yüksel bel çamaşır giyiyorum oldugunca dar gıyıyorum çamaşırı tabi evde oraya sıktıra sıktıra biraz olsun düzeldi egzersiz var ama unutuorum hep yapmasını onu da yapsam tamamen geçer belki...

korse giydik diyelim, üzerine düşük bel giysek bir problem olmaz artık herhalde değil mi :)

Kalmaz kaydirigubbakcemile2 Ben 4 aydır hergün giyiyorum korsemi.Kızlar kesinlikle faydası var :eek:

ben de evde bulunduğum süreler içinde yüksek bel kot giymeye başladım

düşük belin görüntüsü dışında sevdiğim bişeyi yok..acayip rahatsız edici bişey..çekiştir dur sonra...

benımde sımıtler yuzunden elbıse gıyemez oldum yaa dusuk bel kot cıktı mahvoldum ben zaten nne yersem gobek bolgesınde yag olarak depolanıyo sankı bu yaz kararlıyım kurtulucam :)))

X