Su İçerek Zayıflamak

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.000
Su İçerek Zayıflamak

Sağlık ve hızlı zayıflamak için her gün en aşağı 2 litre klorsuz içme suyu için. Uzmanların söylediğine göre idrar renginizin mümkün olduğu kadar açık renk olması gerekiyor. Uzmanlar, açık renkli idrarın zayıflamanın işareti olduğunu, idrar renginin koyulaşmasının bir sorun olduğunu belirtiyor.

Su içemiyorum, canım su istemiyor, su içmek aklıma gelmiyor diyenlerdenseniz eğer; Yanınızda her zaman pet şişelerde su taşıyın ve o suyu hep görebildiğiniz noktalara koyun. Gördükçe içmek gelecek aklınıza. Zamanla su içmeye alıştığınızı fark edeceksiniz ve her geçen gün içtiğiniz suyun miktarı da artacak.
Su sağlıklı ve hızlı zayıflatmasının yanı sıra, yüzümüzü de güzelleştiriyor ve gençleştiriyor. Gözaltı morlukları olan ve cildi solgun olanlara tavsiyemiz, bol bol su için. Zamanla göz altlarınızdaki morlukların geçtiğini ve cilt renginizin berraklaştığını fark edeceksiniz.
Su içseniz yaramaz evet, ama su içmek hem sağlığınıza yarayacak hem de güzelliğinize !

Son düzenleme:
son yillarda neredeyse hic su icmedim, kurudum resmen, günde istigim su miktari belki 1 en fazla iki bardagi bile bulmuyordu, kahve meyve cayi ve kola tüketiyordum az miktarda. parmaklarimin arasi krem kullanmama ragmen kuruyordu ve dudak kenarlarimdada kuruluk olusmaya baslamisti.. son 3-4 aydir günde 3 litre su + 1-2 litrede sicak icecekler tüketmeye basladim.. yani günlük aldigim sivi 4-5 litre civari ve cildim tekrar canlandi, halsizlik hissim azaldi, parmaklarimin arasi kurumuyor artik, ve sari olan idrar rengi artik oldukca acik renkli görünüyor :KK9:
önceden bir bardak suyu bile yutamiyordum ama simdi ictikce icesim geliyor, sadece bir hafta zorlayin kendinizi su icemeyenler,genclesin güzelllesin, tazelenin ve saglikli kilo verinn :KK34:

eskiden ben günde 1-2 barak içiyordum aklıma gelmiyordu bile kilo veremiyordum ya:KK37:
alıştım su içmeye 10 kilo verdim wc ye sık gitsem bile şikayetçi değilim.kilo vermek istiyorsanız bol su içmelisiniz
:KK16:

Ayy bu konu beni çok heyecanlandırdı!
Ben de 3 gündür, günde 2-2.5 lt su içiyorum.
Eskiden içemezdim.
Zayıflayacağım inşallah :)

eskiden ben günde 1-2 barak içiyordum aklıma gelmiyordu bile kilo veremiyordum ya:KK37:
alıştım su içmeye 10 kilo verdim wc ye sık gitsem bile şikayetçi değilim.kilo vermek istiyorsanız bol su içmelisiniz
:KK16:

Ne kadar zamanda zayıfladınız merguana?

kizlar su icmek cok faydali elbette. vucudumuzdaki butun zararli maddeleri, yaktigimiz yaglari su ile desarj ediyoruz vucudumuzdan. ancak dikkkat edilmesi gereken bir durum var. IYI SU icilmeli. yani alkaliligi yuksek su. eczanelerde satilan alkali damlalari var. icme suyunuza damlatiyorsunuz. alkali olarak ictiginiz bir bardak su normal bi icme suyunda nerdeyse 2-3 bardaga esit. alkali su vucuttaki asit yukunu temizlemede daha etkili. temizleyemedigimiz asit yukunun yaga donustugunu hesaba katarsak, bu fikir iyi bir yol degil mi :KK66:

bende 2 haftadır günde 2-3 lt su içmeye d,kkat ediyorum fakat kilo aynı üstüne alıorm bile ama su içince gerçekten kola vb. tatlı gıdalar yeme isteği kalmıo inş. fazla kilolardan kurtulabiliriz :KK51:

kizlar su icmek cok faydali elbette. vucudumuzdaki butun zararli maddeleri, yaktigimiz yaglari su ile desarj ediyoruz vucudumuzdan. ancak dikkkat edilmesi gereken bir durum var. IYI SU icilmeli. yani alkaliligi yuksek su. eczanelerde satilan alkali damlalari var. icme suyunuza damlatiyorsunuz. alkali olarak ictiginiz bir bardak su normal bi icme suyunda nerdeyse 2-3 bardaga esit. alkali su vucuttaki asit yukunu temizlemede daha etkili. temizleyemedigimiz asit yukunun yaga donustugunu hesaba katarsak, bu fikir iyi bir yol degil mi :KK66:

İçme suyunuza derken?
Biz arıtma kullanıyoruz mesela.

İçme suyunuza derken?
Biz arıtma kullanıyoruz mesela.

cnm su aritma cihazlarinin icinde recine mevcuttur ve bu yapi agir iyonlari kendisine cekerek suyu temizler. yani suyun mineralini azaltir. buyuk sehirlerde sebeke suyu icilebilir seviyede temizdir. aritma cihazlari bence isin ticari kismi. vucudumuzun o arittigimiz mineralede ihtiyaci var. ornek vermek gerekirse, bu cihazlar sudaki kireci tutar. kirec dedigimiz sey aslinda kalsiyumdur. demek istedigim sey, bu cihazlara pek guvenmeyin. benim bahsettigim icme suyu sizin tercihinize kalmis kizlar :) ister cesmeden ister aritma, ister hazir su. ictginiz suyu alkali yapip icin kiii vucudunuzu arindirin. ictigimiz sularin ph i normalde 6-8 arasi. iyi su dedigimde bu deger 10a cikmali.

bende önceden hiç su içemezdim günde 1 bardak ya da hiç! geçen kıştan beri zayıflamaya çalışıyorum bi ara kendimi hemde bayağı bi zorladım günde 4 litre su içmeye başladım. su içmeye o kadar çok alıştım ki içtiklerim beni şişirmiyordu bile. ve içtikçe boğazım kuruyordu nasıl bi ironiyse artık. bu sayede rahatça bardak bardak içmeye başladım. ayrıca ben büyük bi sürahi ve büyük bi bardağı tam yanımda bulunduruyordum ki görüp içeyim. yoksa aklıma bile gelmiyordu. kışın 5 kilo verdim suyunda etkisiyle ve hala da almadım o kiloları. bu hafta tekrardan başlamayı düşünüyorum.

Yaln:KK43::44:ız benim şöyle bir sorunum var....Ne kadar tok olsam da su içtikçe hemen acıkıyorum bu sefer tekrar yemek yemem gerekiyor..Bu durumda olanlar var mı aranızda?

benmde 4 kilo fazlam vardı 2 aydırlı 3-4 litre su içiorum 2 kilo gitti darısı diğer 2 kilonun başına diyoruım:))

Yaln:KK43::44:ız benim şöyle bir sorunum var....Ne kadar tok olsam da su içtikçe hemen acıkıyorum bu sefer tekrar yemek yemem gerekiyor..Bu durumda olanlar var mı aranızda?

bende de benzer bir durum var acıkıyorum denmez de fazla su midemi rahatsız ediyor hemen bi karbonhidrat atmam gerekiyor ağzıma ekmek falan gibi:)

Yalnız aşırı içip, eğer çok hareket etmiyorsanız yani terleme olayı fazla olmuyorsa böbreklerinize de yüklenmeyin. Herşeyin fazlası zarar malum. İdrar renginden az çok ne kadar içeceğiniz tahmin edilebilir. Çok içince çok kilo gitmiyor böbrekler zorlanıyor sonra.

Formada bir yaz geçirmek için kadınları arayışları sürüyor. İşte, o arayışların bir parçası olabilecek bir ürün... Contrex mineralli suyun, kilo vermede etkili olduğu iddia ediliyor.

Contrex bir doğal mineralli su markası. Fransa'dan Türkiye'ye gelen bu mineralli suyun kilo vermede etkili olduğu söyleniyor.

Bakın Contrex markası tarafından, bu su ile vücutta gözlemlendiği iddia edilen değişimler şöyle:

Contex içmek diyet dönemlerinde kaygı uyandırabilecek kalsiyum ve magnezyum eksikliğini ve halsizlik riskini azaltır.
Contrex’in doğal yapısında bulunan zengin kalsiyum sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kalsiyumu peynir, süt gibi yüksek kalorili besinler yerine Contrex içerek kalori almadan karşılayabilirsiniz.
Günde 1 litre Contrex günlük kalsiyum ihtiyacınızın %58’ini karşılar.
Diyet dönemlerinde uzak durduğunuz magnezyum zengini çikolatanın yerini Contrex'e bırakırsanız doğal yapısında bulunan magnezyum etkisiyle metabolizmanız hızlanır, kas kasılmasını tetikleyici etkisiyle yaptığınız egzersizlerin etkisi artar.
Günde 1 litre Contrex günlük magnezyum ihtiyacınızın %24’ünü karşılar.
Sindirime yardımcı olan Contrex, zengin sülfat içeriğiyle de zayıflama dönemlerinde önemli olan boşaltım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
Contrex toksinlerden arındır ve sağlık için çok değerli olan mineralleri sağlamasının yanında toksinlerden arınmaya ve kilo vermeye yardımcıdır.

Hergün su içiyoruz ama zayıflamıyoruz demekki bir yöntemi var

X