Saç Rengi ve Saç Boyama Aşamalı fotograflı karamel saçlarım ve ıstedıgım bal köpüğü saçlar!

betul_ant

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
47
0
slm kızlar şaçlarımı boyamadan öncekı ve sonrakı fotograflarımı koyuyorum karamel ısteyen arkadaslara yardımcı olmak acısından ve bende bal köpugu - kahve köpüğü kullanan arkadaşlardan yardım beklıorum??
ilk olarak saçlarım burada çikolata kahveydı ve dıplerden baya gelmişti
$Fotoğraf0227.jpg
$Fotoğraf0228.jpg

snra saçlarımı paltte yogun açıcı ıle actım ve akos karamel e boyadık ışıksız ve ışıklı ortamlarda fotograflar..
$100_4697.jpg
$100_4701.jpg
$100_4654.jpg
saçımda açıcı olduğu için saçlarım aktı suan bu renklerde koyu sarı dore gıbı..
$100_4837.jpg $100_4906.jpg
istedigim renkler ise bıraz daha bal köpüğü kahve köpüğü gibi renkler bılmıyorum yakışır mı saçımı boyayalı 2 ay oldu dıp boyam geldı karamel mı yapsam kahve köpügü mü bal köpüğü mü bilemedim yarın boya alıcam kızlar fikir verın kullandıgınız karişimlar ve benım ıstedıgım renklerde kullanan var mı?elımde yıne akos karamel var onları degerlendırerek karişim yapabılır mıyım begendıgım renkler şu tarz sitede arkadaslar koymuş ama röfle üzerine vital kahve köpügü ya da loreal bal köpüğü boyanmış ben nasıl yapabılırım????
$images (2).jpg $bvk50m2pz9s.jpg

$images.jpg $images (1).jpg

evet ya bnde cok begendım aslında karamelı de begenmıstım ama bı kuaför sıtesınde akos markayı deneyen kuaförler berbat renkleri mat falan demiş bende ondan deiştiriyim dedım çunku saçım yıprandı belkı baska markalarla daha ışıltılı olur dıye düşündüm

özellıkle son iki renk cok daha hoşuma gitti yarın boya alıcam sondan bi önceki fotograftakı arkadaş röflenın üstüne vital kahve köpüğü boyamış benımkı o kadar açık deıldır sanırım ben nasıl yapsam??

bence şuanki saçların güzel canım, ben çok beğendim açıkçası

tşk ederim canım ama bı deneyeyım dıorum bal köpüğünü cunku karamelı ıkıncı kez boyarsam ve bal köpüğü ıstersem tutmaz dıe korkuorum koyudan acıga gecmek zor ama acıktan koyuya kolay olur die düşündüm

şuradaki yorumlara bir bakın isterseniz ama sizin saçınız çokkkkk çokkk daha güzelll süperrr:KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/333244-yilin-trendi-bal-kopugu-saclar.html

çok saol canım inan ne kadar kahve köpüğü bal köpüğü konusu varsa okudum.Ama cok kararsızım bıde şımdı açıp boyadıgımda renk daha açıktı sımdı aktı ama eskısıne nazaran daha koyu.Koyu bı renk cıkar dıe korkuorum bu sefer bı ton açıgına boyayayım dıe düşündüm bılmıorum dogru mu düşündüm:44:

çok saol canım inan ne kadar kahve köpüğü bal köpüğü konusu varsa okudum.Ama cok kararsızım bıde şımdı açıp boyadıgımda renk daha açıktı sımdı aktı ama eskısıne nazaran daha koyu.Koyu bı renk cıkar dıe korkuorum bu sefer bı ton açıgına boyayayım dıe düşündüm bılmıorum dogru mu düşündüm:44
:
doğru düşünmüşsünüz ama benim gördüğüm bal köpüğü diye hiç bir boya sizin saçınızdan daha açık değil belki boyayınca onlarda akıyordur muhakkak ama bilemiyorum bence siz bu renge devam etseniz gerçekten çokk güzel duruyor birde benim beğendiğim bir renk var arkadaş boyaları karıştırarak yapmış açık bir renk olmuş ama oda süper birde ona bakın isterseniz resimli :KK69:
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...e-cok-guzel-sari-bal-rengi-olduresimli-5.html

doğru düşünmüşsünüz ama benim gördüğüm bal köpüğü diye hiç bir boya sizin saçınızdan daha açık değil belki boyayınca onlarda akıyordur muhakkak ama bilemiyorum bence siz bu renge devam etseniz gerçekten çokk güzel duruyor birde benim beğendiğim bir renk var arkadaş boyaları karıştırarak yapmış açık bir renk olmuş ama oda süper birde ona bakın isterseniz resimli :KK69:
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...e-cok-guzel-sari-bal-rengi-olduresimli-5.html
tşk ederım ılgınız ıcın benım boyam sankı daha kumralımsı onlarınkı daha sarımsı gıbı geldı ondan gösterdıgınız renkte guzel fakat ben o kadar acık renk ıstemıorum cunku bugday tenlı kahve gözluyum böle sarıya çalan altın yansımalı bı renk ıstıyorum bılmıorum benım kı öle mı maymun iştahlılık mı yapıorum acaba:86:

palettenin ki olabilir 8 numaralara boya saçını daha koyusuna değil igoranınkinede bakabilirsin kahve köpüğü istediğin gibi olmaz

bende şu anki saçlarına bayıldım çok güzel olmuş

kesınlıkle bende bayıldım tam istedm renk kesınlıkle bende o boyadan alcam akos mudur nedır :)
araştırdım netten de buldum benım saçlarım bal köpüğü rengınde sanırım çabuk tutar ama senın yerınde olsam gene aynı marka boyanın karamelini alırdım içinede bıraz açık olsun ıstıyosun ya o ıstediğin rengı az çok anladım altın sarıısı karıştırırsan elde edebılırsın dıye düşünuyorum....

X