İZMİR de iyi botoks yapan kim var?

saga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
6
1
arkadaşlar yüzümde kırışıklıklar olmya başladı yasemende botoks yaptırdım ama çok memnun kalmadım bana önerbiliceğiniz bir yer varmı

Ya canım bende sana şu yasemeni sorayım madem oraya gitmişsin bende dolgu yaptıracağım yasemeni düşündüm ama yaptırıp memnun kalan olmuşmu hiç acaba şu burun kenarından ağıza doğru inen çizgilere ne deniyor işde oralara düşünüyorum konuşduğum heryerin yapdığı dolgu geçici burası en az iki sene dedi o nedenle daha bir aklıma yatmışı ama emin olamadım

canm dolgu yaptırmadım hiç yasemene ama internete okuduğum yazılar olmuştu daha önce çok iyi şeyler yazmışlardı öyle hatırlıyorum ama ne kadar doğru bilemem

Sağol canım bende daha önce yasemene hem botoks hemde dolgu yaptırmış bir arkadaşın yazısını okumuşdum oda dolgudan memnundu ama botoksdan hiç memnun kalmamışdı birde yasemenin botoks fiyatı bana ucuz gelmişdi şahsen ablam mesela kaş arasına botoks yaptırmışdı izmirde 300 tl ye yasemen 150 tl ye yapıyordu kaş arası botoksu bayağı bir fiyat farkı var ucuz olması bile düşündürtüyor şahsen istersen ablamın botoks yaptırdığı yeri yazarım sorup memnun kalmışdı

canım ya sende bana şu botoks konusunda yardımcı olursan sevinirim ablan suan nereye yaptırıyo yada sen nereye yaptırıyosun lutfen yardım :KK3:

canım kusura bakma yeni öğrenip yazabildim alsancakda yeri ismi cenk tokat doktorun googleden bak muhakkak vardır teli yoksa onuda özelden atarım öğrenip

Botoks yaptırıken mutlaka hangi ilacın kullanıldığını FDA onayı olup olmadığını öğrenin. Çok fazla sahtesi varmış piyasada..

:KK3:Kızlar izmirde botox ve dolgu yaptırmak istiyorsanız; harika bir haberim var. ben yaptırıyorum. Alnıma(çünkü alnımdaki çizgiler inanılmazdı; oysaki çıtır sayılırım:p neyse. Nisan ayında botox ve dolgu partisine katılmak isterseniz bana özelden yazın. Özelden yazamayan varsa, mail adresim: xxxxxxxx kesinlikle memnun kalacaksınız. İsim vermek buradan yasakmış reklama giriyor. Kullanılan malzemeler FDA onaylı, gözünüzün önünde açılıyor. Birde şişelerden çekmeyen yerlere yaptırmayın derim. keza burada ismi geçirenler olmuş. dikkat. Amerikada çin botoxundan ölen olmuştu hatırlatırım:KK43:( kıpkırışıksız günler dilerim kızlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK3:Kızlar izmirde botox ve dolgu yaptırmak istiyorsanız; harika bir haberim var. ben yaptırıyorum. Alnıma(çünkü alnımdaki çizgiler inanılmazdı; oysaki çıtır sayılırım:p neyse. Nisan ayında botox ve dolgu partisine katılmak isterseniz bana özelden yazın. Özelden yazamayan varsa, mail adresim: xxxxxxxx kesinlikle memnun kalacaksınız. İsim vermek buradan yasakmış reklama giriyor. Kullanılan malzemeler FDA onaylı, gözünüzün önünde açılıyor. Birde şişelerden çekmeyen yerlere yaptırmayın derim. keza burada ismi geçirenler olmuş. dikkat. Amerikada çin botoxundan ölen olmuştu hatırlatırım:KK43:( kıpkırışıksız günler dilerim kızlar.

Bende botoks yada dolgu yaptırmayı düşünüyorum.. dediğin yer neresi canım yaa???? iyi yapan bi yer olması onemli.. nasıl bilgi alabilirim.. mail adresin xxxx olarak cıkmış:KK43:

ya canım bende sana şu yasemeni sorayım madem oraya gitmişsin bende dolgu yaptıracağım yasemeni düşündüm ama yaptırıp memnun kalan olmuşmu hiç acaba şu burun kenarından ağıza doğru inen çizgilere ne deniyor işde oralara düşünüyorum konuşduğum heryerin yapdığı dolgu geçici burası en az iki sene dedi o nedenle daha bir aklıma yatmışı ama emin olamadım

ben yesemınden hıc memnun kalmadım..dedıgınız bolgeye raddıesse uygulattın en ıyı sonucu o verıyor..dr adnan menderes cok basarılı...bu arada ben de 1 aya kadar doldurtacagım..eger ızmırdeysenız..raddıesseyı almak ısteyen 5 kısı olursak 1 kısı bedavaya gelıyor..belkı dusunursunuz

bende botoks yada dolgu yaptırmayı düşünüyorum.. Dediğin yer neresi canım yaa???? Iyi yapan bi yer olması onemli.. Nasıl bilgi alabilirim.. Mail adresin xxxx olarak cıkmış:KK43:

bana ozelden msj attın bende yaptıracagım dolgu ve botox ızmırde yasıyorsanız toplanırız 5 kısı olursak daha uygun oluyor..amerıkada ınsanlar kadınlar botox gunlerı yapıyor...hepımız gıder eczaneye alır...gıder yaptırırız..dolgu da goz altı yanak en ıyısı restylane

ben yesemınden hıc memnun kalmadım..dedıgınız bolgeye raddıesse uygulattın en ıyı sonucu o verıyor..dr adnan menderes cok basarılı...bu arada ben de 1 aya kadar doldurtacagım..eger ızmırdeysenız..raddıesseyı almak ısteyen 5 kısı olursak 1 kısı bedavaya gelıyor..belkı dusunursunuz

canım olabilir ama ben kısa süreli dolgu yaptırmak istemiyorum en az 2 yıl dayansın istiyorum benim arkadaşlarım yaptırmışdı belki 5 sene geçdi birdahada geçmedi dolguları aynı yerde bende dudaklarıma dolgu enjekte ettirmişdim 2.5 yıl demişdi doktor ama 6 yıl oldu geçmedi gayette memnunum ama orası kapattı işde.Yasemenide düşünmeme sebep 2.5 yıl dediler galiba telde konuşduğumda kalıyor en az diye birde 3 aşamada yapıyorlarmış birer hafta arayla ne bileyim mantıklı geldi.Sende dolgumu yaptırmışdın yasemende neden memnun kalmadın .Birde bu dediğin marka ne kadar dayanıyor ne kadar kullanıyorlar ve neye mal olacak onlarıda yazarsan.Bende alsancakda bir estetik cerraha yaptırmışdım dolgumu ama hiç memnun kalmadım bir enjektördü sanırım çokda bilgim olmadığından dikkatte etmedim şu yanak kenarından inen çizgilere enjekte etti zaten 6 aylık bir dolguydu yetmedi bir enjektör bana göre ayrıcada çok çabuk yok oldu bir ay gibi bir sürede 300 tl paramda çöpe gitti

Agız kenarına raddieesse kullanılıyor...kalıcılıgı 12-18 ay arası... Goz altına yanak bolgesınde perlane veya restylane...ınternetten sızde arastırın...ben amerıkadakı tum estetıkle ılgılı sıtelerı arastırdım en ıyısı bu 3 marka ..sızde arastırdıgınızda bu 3 markayı duyacaksınız..eger toplamda ızmıerde 5 kısı olursak raddiesse 1.5 ml 440 tl normalde sız bunu gıdıp alamazsınız..botox eczaneden alınır o 374 tl gıbı bısı..ozelden mesaj atın ılgılenenler varsa ben de 1 aya kadar yaptıracagım hazıran ortası gıbı

ya canım bende sana şu yasemeni sorayım madem oraya gitmişsin bende dolgu yaptıracağım yasemeni düşündüm ama yaptırıp memnun kalan olmuşmu hiç acaba şu burun kenarından ağıza doğru inen çizgilere ne deniyor işde oralara düşünüyorum konuşduğum heryerin yapdığı dolgu geçici burası en az iki sene dedi o nedenle daha bir aklıma yatmışı ama emin olamadım

muhım olan gercek suresı..aradıgınız yerler kalıcılık surelerını abartabılırler..ben gecen sene yaptırdım..burundan agız kenarına ınen bolgeye nasobıal bolge en ıyı ve uzun cozum raddıesse markası...12-18 ay arası kalıcılık var..ben cok memnun kaldım
yesemende ben 4 yıl once botox yaptırmıstım..hıc memnun kalmadım...

bana ozelden msj attın bende yaptıracagım dolgu ve botox ızmırde yasıyorsanız toplanırız 5 kısı olursak daha uygun oluyor..amerıkada ınsanlar kadınlar botox gunlerı yapıyor...hepımız gıder eczaneye alır...gıder yaptırırız..dolgu da goz altı yanak en ıyısı restylane

bana uyar.. nasıl iletişim kurabiliriz.. ??? (bu arada ozelden mesaj attın demişsin buraya yazınca ozeledemi geliyor..pek anlamıyorum daaa:KK43: )

Muhım olan 5 kısı olmak...etrafınızda da soyleyın toplam da 5 kısı olursak botox 374 tl cıvarı eczanelere sorabılırsınız...dolgu da nereye yaptıracaksınız..restylane 320 tl cıvarı perlane 350 tl cıvarı raddıessede 440 tl botoxu her eczaneden alabılırız..yalnız dolgu maddelerını sadece doktorlar alabılıyolar..ben urtdısındakı sıtelerle yazıstım..bana turkıye dısturubuterlerının telını verdıler..ordan bı tanıdık buldum vbb bana 5 tane alırsam 1 tane bedava gelecegını soyledıler..sızın ıcın avantajı su normalde doktora gıtsenız 500 tl dolgu fıyatı ama benımle beraber aldıgınızda 150 tl daha ucuza alacaksınız...yuzyuze gorustugumuzde faturaları bvv gorursunuz zaten..ben uluslarlarsı bı sırektte yonetıcıyım..doktorada beraber gıderız..9 eylul unv adnan menderes uygulatıyorum..ama dedıgım gıbı 5 kısı olmak lazım yanı ben harıc 5 kısı etrafınızdakı ınsanlara da bahsedın...bana ozelden mesaj atarsınız

Agız kenarına raddieesse kullanılıyor...kalıcılıgı 12-18 ay arası... Goz altına yanak bolgesınde perlane veya restylane...ınternetten sızde arastırın...ben amerıkadakı tum estetıkle ılgılı sıtelerı arastırdım en ıyısı bu 3 marka ..sızde arastırdıgınızda bu 3 markayı duyacaksınız..eger toplamda ızmıerde 5 kısı olursak raddiesse 1.5 ml 440 tl normalde sız bunu gıdıp alamazsınız..botox eczaneden alınır o 374 tl gıbı bısı..ozelden mesaj atın ılgılenenler varsa ben de 1 aya kadar yaptıracagım hazıran ortası gıbı

benim kaş arası, kaz ayağı ve alın bolgesine yapılacak.. cok derin değil kırışıklarım aslında..Alsancakta bir yer bu bolgeleri 500 tl den 400 tl ye bıraktı son olarak.. ama yaptıramadım..4-5 ay dayanır ilk yaptırmada dediler..Ben daha once hiç yaptırmadıgım için ve fiyatlardan ve konuyla ilgili detaylı bilgim olmadıgından yaptırmaya cesaret edemedim..ayrıca 5 ay kısa geldi bana..Kalıcılık oranı fazla olsun istiyorum..sanırım dolgular daha kalıcıymış botoksa gore..5 kişi gidersek kişi başına ne kadara gelir toplamda acaba..Birde eczaneden alıp nereye gidip yaptırırırz? biraz daha detay bilgi verebilirmisin? bende haziran ortası gibi dusunuyorum..izmirdeyim ve 5 kişiden biri olabilirim...:) iletişim nasıl kuaracağız? (ben buraya yeni uye oldumda cehaletim için kusura bakmayın:)

benim kaş arası, kaz ayağı ve alın bolgesine yapılacak.. Cok derin değil kırışıklarım aslında..alsancakta bir yer bu bolgeleri 500 tl den 400 tl ye bıraktı son olarak.. Ama yaptıramadım..4-5 ay dayanır ilk yaptırmada dediler..ben daha once hiç yaptırmadıgım için ve fiyatlardan ve konuyla ilgili detaylı bilgim olmadıgından yaptırmaya cesaret edemedim..ayrıca 5 ay kısa geldi bana..kalıcılık oranı fazla olsun istiyorum..sanırım dolgular daha kalıcıymış botoksa gore..5 kişi gidersek kişi başına ne kadara gelir toplamda acaba..birde eczaneden alıp nereye gidip yaptırırırz? Biraz daha detay bilgi verebilirmisin? Bende haziran ortası gibi dusunuyorum..izmirdeyim ve 5 kişiden biri olabilirim...:) iletişim nasıl kuaracağız? (ben buraya yeni uye oldumda cehaletim için kusura bakmayın:)

bende yenı uye oldum..yenı uye oldugum ıcın ozelden mesaj atamıyorum..oncelıkle cok derın degılse restylane ve perlane max kalıcılıkları 1 yıl..kaz ayagına zaten botox alınınıza da botox yaptırın..ben yaklasık 5 yıldır yaptırdıgım ıcın son 2 yıldırda duzenlı yaptırdıgım ıcın bılıyorum..sız kendınızde arastırın kalıcılık artıkca rısk artar..pıyasada kullanılan tum urunlerın kalıcılıgı max 1 yıl dolgularda..vallaha ıletısım bende anlamadım..ozel mesaj atamıyoruz...once sız de emın olun..gıdın sorun sorusturun..botox 2 kısı paylasır 374 ılacın fıyatı eczanelerde sorarsınız..dolgularda yaklasık 350 tl en kalıtelı restylane perlane raddıesse 440 doktor ucretı 150 tl olsa hesaplayın ıste..ama en azından botoxun taze oldugunu bıleceksınız..kullanılan dolgularından dunyanın 1 numaralı dolgular oldugunu bıleceksınız..ben oyle yapıyorum..kendım alıp yaptırıyorum..en azından ne uygulandıgını bılıyorum..ıcım rahat

Amerıkada soyle bı uygulama var kadınlar arasında...benım aılemın cogu usada yasıyor...botox+dolgu gunlerı...cok akıllıca gercekten...malıyet kesınlıkle azalıyor..bu arada bız toplam 6 kısı olursak ızmırde suanda 3 kısıyız..doktora odeyecegımız meblagda duser normalde 150 tl ıse 100 tl yapar bence..:) toplam malıyet 1 kısı ıcın botox u n 1 sısesını 2 kısı paylassa 500-600 tl gelır botox dolgu doktor bence bu dedıgım fıyat bu marka dolgular ıcın sahane

bende yenı uye oldum..yenı uye oldugum ıcın ozelden mesaj atamıyorum..oncelıkle cok derın degılse restylane ve perlane max kalıcılıkları 1 yıl..kaz ayagına zaten botox alınınıza da botox yaptırın..ben yaklasık 5 yıldır yaptırdıgım ıcın son 2 yıldırda duzenlı yaptırdıgım ıcın bılıyorum..sız kendınızde arastırın kalıcılık artıkca rısk artar..pıyasada kullanılan tum urunlerın kalıcılıgı max 1 yıl dolgularda..vallaha ıletısım bende anlamadım..ozel mesaj atamıyoruz...once sız de emın olun..gıdın sorun sorusturun..botox 2 kısı paylasır 374 ılacın fıyatı eczanelerde sorarsınız..dolgularda yaklasık 350 tl en kalıtelı restylane perlane raddıesse 440 doktor ucretı 150 tl olsa hesaplayın ıste..ama en azından botoxun taze oldugunu bıleceksınız..kullanılan dolgularından dunyanın 1 numaralı dolgular oldugunu bıleceksınız..ben oyle yapıyorum..kendım alıp yaptırıyorum..en azından ne uygulandıgını bılıyorum..ıcım rahat

tamam araştırayım ben o zaman..soylediklerin mantıklı.. yani malzemenin taze oldugunu bilerek yaptırmak..1 yıl olması iyiymiş aslında ama dolgu için gecerli botoks için değil bu süre :KK43:

X