Lekeler, Çiller Herbaderm yüz beyazlatıcı krem kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

merve420

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
20
1
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda kozmetik marketine gittiğimde hep karşıma çıkıyor ama emin olup bir türlü alamadım kullanıp memnun kalan varmı cvplarınız için şimdiden teşekkürler... $HERBADERM-YuZ-BEYAZLATICI-KREM_3735_1.jpg

mrh arkadaşlar.ben aldım kullanıyorum. koltuk altı bölgem sirden dolayı kararma yaptı. daha kullanalı 3 gün oldu beyazlama var. 17 tl ye almıştım. umarım tamamen giderir.bittiğinde paylaşırım.

Arkadaşlar ben sadece yüzümdeki ton farklılıkları, lekeler gitsin istiyorum. Tenimin beyazlamasını istemiyorum. Bu krem ten rengimi beyazlatır mı?Sadece lekeleri ton farklılıklarını giderse seve seve alacaktım ama beyazlatma olayı beni düşündürüyor:KK17:

Kızlar ben kullanıyorum çilleirm wardıı rengını açtııı bakalımm tamamını kullanncmm inşş iyı olurr :KK3:

Bende başladım kullanmaya ama daha 2 gün oldu.Cildim aşırı hassas gül suyu bile alerji yapıyo o derece düşünün ama bu kremin bi yan etkisini görmedim henüz yumuşacıkta yaptı üstelik.
Benim çillerim çocukluğumdan beri var doktorların hepsi naparsan yap lekeler derinde geçmez ancak rengi açılır biraz demişlerdi buyüzden o konuda ümidim yok ama cildim bembeyaz olsun istiyorum yüzde beyazlığı seviyorum.İlerleyen zamanda gelişmeleri paylaşırırm:KK3:

Bende başladım kullanmaya ama daha 2 gün oldu.Cildim aşırı hassas gül suyu bile alerji yapıyo o derece düşünün ama bu kremin bi yan etkisini görmedim henüz yumuşacıkta yaptı üstelik.
Benim çillerim çocukluğumdan beri var doktorların hepsi naparsan yap lekeler derinde geçmez ancak rengi açılır biraz demişlerdi buyüzden o konuda ümidim yok ama cildim bembeyaz olsun istiyorum yüzde beyazlığı seviyorum.İlerleyen zamanda gelişmeleri paylaşırırm:KK3:

sonuc nedır canım ....

ben bu kremi bi kaç sivilce lekem var onlar için aldım hiç tamamen yüzüme sürmedim ama lekelere hiçbi faydası olmadı daha mı uzun süre kullanmak gerekiyor acaba

internette 18 liraya satılıyo yaaa :KK43::KK43: çok pis kazıklanmışım, benimkinin yanında topuk çatlak kremi de hediyesiydi bu arada :KK14:

Bende herbaderm kullanıp memnun kalanlardanım.cilt rengini açıyor ,parlaklık kazandırıyor ,cilteki renk farklılıklarını gideriyor. ben çok memnunum

Bende herbaderm kullanıp memnun kalanlardanım.cilt rengini açıyor ,parlaklık kazandırıyor ,cilteki renk farklılıklarını gideriyor. ben çok memnunum:KK36:

X