Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Avonun açılıp kapanabilen göz kalemi (simsiz olan) grisiyle siyahı var bende. Gün boyunca ilk sürüldüğü gibi kalıyor ben eyeliner gibi kullanıyorum onu :81:

Son düzenleme:
avonun göz kalemleri iyidir. bunun dışında sesil (okudnudğu gbi yazıyorum çünkü yazılışını hatırlamıyorum) die bir markanın göz kalmeleride çok iidir ben çok memnunum

ben flormarın kalemini kullanıyorum cok memnunum. hiç akmıyor arkadaşın dediği gibi bazen zor çıkartıyorum bile:)

Emily diye bir marka biliyor musunuz bilmiyorum çok ucuz fiyatı da. Su bazlı akmıyor ve kolay sürülüyor. Çok memnunum. Pasteli kullanıyorum bir de. Ondan da memnunum.

Emily diye bir marka biliyor musunuz bilmiyorum çok ucuz fiyatı da. Su bazlı akmıyor ve kolay sürülüyor. Çok memnunum. Pasteli kullanıyorum bir de. Ondan da memnunum.

evet, ben de kullanıyorum emily'nin kalemlerini ve çok memnunum. kremsi bir yapısı var, kolay sürülüyor ve güzel canlı renkler veriyor.

kızlar urfadan akrabamız hediye getirdi göz kalemi orayada suriyeden geliyomus kalemın adı ellanor, cok guzel sımsıyah yapıyo hemde oldugu gıbı kalıyo

kızlar ben bu gün nivea'nın göz kalemine baktım... bu kadar güzel bi göz kalemi olabilir mi ya... inanın kadın dedi bu akmaz sürdüm elimin üstüne uğraş uğraş çıkartamadım... yalnız fiyatı 16 tl göz kalemi için pahalı biraz

Flormar ın 101 nolu waterproof siyah göz kalemi de yıllardır vazgeçilmezlerimdendir, tavsiye olunur. Bir de simli siyah göz kalemi arayanlar varsa flormarın 501 nolu kalemi var, içinde minik minik simler bulunuyor. Simli olanı kirpiklere sürdüğünüzde de hafif ışıltılı hoş bir görüntü veriyor...

bimden cuma günü kajal marka bi sürme aldım keşke bi tane daha alsaymışım yok böyle bişey benim diyen göz kalemlerine taş çıkartır ne akma ne başka bişey sürdüğünüz gibi kalıyor gözünüzde şiddetle öneririm bulursanız alın derim...

bimden cuma günü kajal marka bi sürme aldım keşke bi tane daha alsaymışım yok böyle bişey benim diyen göz kalemlerine taş çıkartır ne akma ne başka bişey sürdüğünüz gibi kalıyor gözünüzde şiddetle öneririm bulursanız alın derim...

ben Kajal ın sürmesini görüyorum bazen kozmetik satan yerlerde, hatta b.. marketlerine filan sık sık geliyo diye biliyorum ama emin olamadığım için almamıştım. Bidahaki sefere alıp deneyeyim bari

bu zamana kdrr ne sürdüysemm aktıı gozlerımdenn ama bı gun golden rosee eyelınerımı gozumun alt kapağınaa surdumm hıc akmadıı vee rengii sipsiyah kaldıı 1 senedrr bu sekıldee boyuyorumm gozlerımıı ck memnunumm:KK61: zararıı varmıı bılmıormm amaaa:KK69:

avonun asansörlü siyah kaleminden çok memnundum hem simsiyah yapıyordu hem de hiç akmıyordu ,diğer renkleri güzel değildi ama..şimdi de niveanın asansörlü kalemini aldım ama avonunki kadar başarılı değil açıkcası..:KK50: indirime girince avondan stok yapmak lazım..cecile all days de kullandım , flormarın sürme kaleminden de kullandım ama avonu tek geçiyorum ilk defa bu konuda..

bende avondan altın parıltılı siyah göz kalemi aldım ve çok ama çok beğendimmm gerçekten . renk olarak siyah, küçük altın rengi simler var üzerinde .hem akmıyor bozulmuyor ,hemde çok güzel duruyor . arkasında bulunan sünger sayesinde far gibide dağıtılarak kullanılabiliniyor. avonda kalemlerin fiyatlarıda genelde uygun oluyor. bide indirme girdiğinde denk gelirse almanızı tavsiye ederim kızlar:)

X