Göz Makyajı İyi Bir Eyeliner Almak İstiyorum! Ne Alayım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

CaRMiN

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
600
15
40
Arkadaşlar, hiç eyeliner kullanmadım ama istiyorum.. Bugün kuaförde sürdürdüm, çok güzel duruyo.. Sürebilirmiyim bilmiyorum ama bi tane almak istiyorum. Şöyle iyi bişe olsun, fiyatı çok önemli değil.. Yeterki memnun kalayım..Ne tavsiye edersiniz?

ben deborahdan aldım cnm çok memnunum 6 ayı geçti ne kurudu ne bozuldu çok iia.s.

canım max factr kullanmanı tavsiye ederim ayrıca ilk kez kullanacaksan başlangıç olarak kalemşeklinde olanlar tercih et elin alışsın daha sonra ince uçlu kullanmaya başla charme da önerebilirim ama uygun fiyat ve kalite dersen flormarda gayet iyi hem onun kalem olanı da çok kullanışlı hade bakalım kolay gelsin:Roflol: :1hug:

cehaletimi maruz gör..deborah ne olakiii :uhm: nerde satılıyo. sevilde falan var mı?

yok cnm ne cehaleti yaa,sevilde satılmıyor,watson,cosmoshop falan gibi yerlerde satılıor iistanbulda oturuosan taksim erkul kozmetikte de var cnm ve cevahir watson da güzel bir markaa.s.

Watsons carausel de de var. Bana daha yakın.. teşekkür ederim ikinizede.. Hadi bakalım, başka tavsiyesi olan vaaarrr mıııı? :KK70:

canım flormar'ın eye liner'ını kullanıyorum. ben de tavsiye üzerine almıştım hem fiyatı uygun hem de başarılı bir ürün dene bence...

canım bende sana golden rose tavsiye ederim. ben onu kullanıyorum ve cok memnunum ayrıca fiyatıda cok uygun fırçası sert oldugu için kolay sürülüyor. ince ve yumusak fırçalara oranla daha kolay sürülüyor. altına önce ince bir çizgi halinde kalem çekip sürersen daha düzgün olur.

bende alıcam...ne alsam bilmiyorum ama önce kalemle bir öğrenmek lazım bu işi...

Gerçi bu konu başlığı açılalı epey olmuş ama yeni bir başlık açıp kalabalık yapmak istemedim :KK61: Ben de akmayan,bulaşmayan bir eyeliner istiyorum,tavsiye olarak ne önerirsiniz.Bir de fiyatlarını merak ediyorum.Ben de avonun kalem şeklindeki eyeliner ı bi de ince uçlu eyeliner ı vardı ama ikisi de bir felaket oldu.Sürünce gri renkte duruyorlar ya da bulaşıyorlar.Elim alışsın ve uygun fiyatlı olsun diye golden rose un eyelinerını aldım,su gibi o da,göz kapağıma falan bulaşıyor ve hemen dağılıyor.Siyah göz farıyla sabitlemek isteyince de hemen silikleşiyor.Önerileriniz nelerdir bu konuda,suda bile akmayan kullandığınız eyelinerlar nelerdir

eger eyeliner cekmekte zorlaniiyorsan flormar diplineri oneririm daha kalin fircasi.
golden roseun ince uclu eyelineri guzel bir urun ama 1 dakika kurumasi icin beklemen lazim.bir de lorealin eyelineri var onu dene istersen
eger dusunursen Inglot ya da Mac'ten jel eyeliner alabilirsin.

eger eyeliner cekmekte zorlaniiyorsan flormar diplineri oneririm daha kalin fircasi.
golden roseun ince uclu eyelineri guzel bir urun ama 1 dakika kurumasi icin beklemen lazim.bir de lorealin eyelineri var onu dene istersen
eger dusunursen Inglot ya da Mac'ten jel eyeliner alabilirsin.

inglot un iyi oldugunu duyudum ama jel eyeliner lar kuruyorlarmıs diye de duydum,ben böyle elimi falan sürünce bulaşmasın akmasın istiyorum,inglotun öyle oldugunu okumustum bi kaç yerden ama kurudugunu da duyunca işte emin olamadım,o kadar para verip sonra kullanamayacaksam üzülürüm.

ben de bugün golden rose ince uclu eyelinerımı yeniden denedim gözümde,ama bu sefer sürünce kurusun diye bekledim biraz gözlerimi kapatıp,bugün bulastırmadım çok şükür:KK64: tüm gün dısardaydım sabahtan beri ve hala gözlerimde duruyo silmedim,çok sükür bi şey olmadı ya :KK66::KK66:

ben lancome artliner kullanıyorum... çok memnunum.diyebilirm ki eyeliner kullanmayı onda öğrendim basit kullanımı var. kullanamam diye süremem beceremem diye bu yaşıma kadar almadığıma üzüldüm. bitti yeniden aldım kısacası harika!!!! parası biraz pahalı ama sonuçtan sürmekten kalıcılıktan çok memnun kalacaksınız. byeeeeee

ben de flormarınkini kullanyrm şu an fena değil,baya ucuz.mac'inkine iyi diyolar.Buarada sakın Maybeline almayın kızlar çoook kötü elime yüzüme bulaştı hep:KK25:

X