bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

baby03

4 aşk dolu kalp ♡♡♡♡
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
5.206
9
arkadaşlar numune veren siteleri ;anketleri;çekiliş ve kampanyaları burada konuşalım;
paylaşalım ..... sohbet etmeyide ihmal etmeyelim :)
NOT:
Bloglarinizdaki kampanyalara link veriyorsaniz bloglarinizda KK sitesine mutlaka link olmalidir ! Aksi takdirde uyarisiz uyeliginiz iptal edilcektir.
Verdiginiz linkler mutlaka KAMPANYA icermeli reklam amacli olmalidir ! Aksi takdirde uyarisiz uyeliginiz iptal edilcektir.
Bilginize

Son düzenleme:
ilk kampanya haberi benden olsun ....

Simply Colors üç üyemize rugby tişört armağan ediyor. Bu özel tişörtleri kazanmak için tek yapmanız gereken katılım formumuzu doldurmak. Bol şanslar!

Kazananlar ile Simply Colors tarafından irtibata geçilecek, hediyeleri Simply Colors tarafından gönderilecektir. 100., 500., 750. üyelerimiz şanslı talihliler olacaktır. :KK34:

bebek.com > Hediyeli Anketler

merabalar :KK3: ben ilk kez böyle numuneler gönderildiğini duyuyorum topici takip etmeye başladım

seyma o sıteye gırdım neguzel seyler var ole benım ıcın ıyı oldu bebegım olcak onun ıcın ozel bırseyler yapabılırım tesk.ler

:KK54:
merabalar :KK3: ben ilk kez böyle numuneler gönderildiğini duyuyorum topici takip etmeye başladım

yeni topiğimiz hayırlı olsunnn :))

gercekten ıyıymısss bence...

hayırlı olsun topiğimizöbürü cok sayfalı olmustu bunun etiketlerine face book kampanya anket çekiliş falan yazssak iyi olur sanırım başımız yanmasın sonra =) :KK53:

seyma o sıteye gırdım neguzel seyler var ole benım ıcın ıyı oldu bebegım olcak onun ıcın ozel bırseyler yapabılırım tesk.ler
:

hoşgeldiniz hepiniz kızlarrrrrrrrrrr:KK24::KK24::KK24::KK16:
kampanya ;çekiliş;anket ve numuneleri artık paylaşabiliriz:KK71:

:KK54:

-----ziyaretçi arkadaşımm------
sende üşenmede üye olda gel :KK1:

bol numuneli topik olur inşallaaaaah

Son düzenleme:
hayırlı olsun topik kızlar..şeyma ellerine sağlık :KK3:

öbürüne neden kısıtlama getirdiler ben onu anlayamadım yöneticinin mesajlarını okudum ama :26:

hayırlı olsun topik kızlar..şeyma ellerine sağlık :KK3:

öbürüne neden kısıtlama getirdiler ben onu anlayamadım yöneticinin mesajlarını okudum ama :26:

sağol cnm hoşgeldin
ama doğru dedi yönetici
sadece makyaj numuneleri yazıyordu ondan
bukadar zaman iyi ses çıkarmadılar
sonunda olucağı belliydi zaten

X