Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Paresila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
22
0
Arkadaşlar, Akrep kadını olup Koç burcu erkeğiyle evli, nişanlı, arkadaş, sevgili olan var mı? Uyumunuz nasıl? CADIARZU

Arkadaşlar, Akrep kadını olup Koç burcu erkeğiyle evli, nişanlı, arkadaş, sevgili olan var mı? Uyumunuz nasıl? CADIARZU

benim eski erkek arkadaşım vardı kesinlikle berbat oluyor bence hiç uyumlu değil.akrep sakin görünümlü bomba koç sabırsız her anani çıkışlar yapan deli fişeklere benziyor akrebin patlaması ise bilirsiniz çok kötü oluyor ortalık en sonunda darma duman ediliyor edende akrep oluyor tabiki!:..kötükedihüso

ay kızlarr akrep kızı olarak bende merak ettım dogrusu bu ikilinin uyumunu .. hoşlandıgım biri var koç burcu ve karakterlerimiz cok zıt .. ben sessiz durgun soguk gorunuşluyumm... seni tanıyamıyorum dio bana ... o ise atılgan biraz maceraperest çenesi düşük sosyal yakışıklı sempatik kızlarla kolay iletişim kuran ,inanılmaz yardım sever bi delikanlı ..
cok begenıyorum ama birbirimize gore olmadıgımız düşünüyorum.. karakterler ortada...

valla bnm eski bi erk ark.ım koçtu..
gerçi değişir kişiden kişiye göre ama çok fazla da uyumlu değildik...

benim bir akrep arkadaşım koçla evliydi...sonunda boşandılar ama genelde uzun sürüyor ilişkileri..

Kızlar biz de sevgilimle 2 yıl bitti 3.yla gireceğiz. Şimdiye kadar çok büyük tartışmalarımız çıkmadı, fakat küçük tartışmalarımız hiç eksik değil kaydirigubbakcemile Yani o illa benim dediğim olsun diyo, dediğim dedik biri.. Allah sabır versin kızlar bana.. Fakat çok evcimenler, bağlanınca tam bağlanırlar, sevdikleri onlar için çok değerlidir Şeniz

Kızlar biz de sevgilimle 2 yıl bitti 3.yla gireceğiz. Şimdiye kadar çok büyük tartışmalarımız çıkmadı, fakat küçük tartışmalarımız hiç eksik değil kaydirigubbakcemile Yani o illa benim dediğim olsun diyo, dediğim dedik biri.. Allah sabır versin kızlar bana.. Fakat çok evcimenler, bağlanınca tam bağlanırlar, sevdikleri onlar için çok değerlidir Şeniz

koç erkeği nasıl tavlanır kızlarr?:çok üzgünüm::enbuyukkk:

koçlar oldukça canayakın erkekler oluyor,şiirler okur,romantiktir yani göründüğü gibi değildir
samimi ol,ona yakın davran ,her zaman güzel giyin makyajlı ol bakımlı ol,zarif ol,herzaman prenses gibi hareket etmelisin,onada şövalye gibi davranmalısın.'' çok centilmensin çok kibarsın bambaşkasın '' falan de..

aslanlayay arkadaşıma ithafen sormak istiorum çok güzel tavsiyeler vermişsin yaa bende sormak istiorum bi kaç soru, şimdi koç erkekleri çok girişken ve beğendiğini hemen belli eden tipler ya bende gerzeklik derecesi bi utangaçlık-çekingenlik var anacım yaa :KK70: onu görünce ya afallıorum ya kaçacak deilk arıom o da yazık rahatsz oldumu sanıo :KK70: ahahahaha! oysaki onun için çıldırıorum yardım edersen sevinirim nolurr :)

Ben akrebim eşim ise koç. Birlikte çok eğleniyoruz zira her iki burç da maceraperest. Koç burcu doğa adamıdır, enerjik, sportiftir. Sahilde o koşarken akrep arkasından nal toplayabilir :-) Biraz üşengeç ve tembel olduğumuzdan miskin yanımız ortaya çıkıyor. Ama işin ucunda akrebin hoşuna giden bir aktivite varsa miskinlikten eser kalmaz ve bir anda hiperaktifleşir. Örneğin kamp yapmak gibi o zaman nal toplayan akrep dağlarda ceylan gibi seker işte (Kendimden biliyorum)

bende akrebım sewgılım koc erkegı 4 yılımız bitti haftada 3 kere ayrılıp 5 kere barısıoruz birbirimiz ck sewioruz ayrıda yapamıoruz sanırım 2 zıt kutup birbirini cekio koc burcunun sewkati kı kendımı kedı gıbı hıssedıorum we hareketli kisiligi hem beni ck etkilio ama bi o kadarda yoruo ama olsun askımmmmmmmmmmmm senı cok sewıorum :))))

ateşle suyun yanyana gelmesi :) ne kadar olabilirse bu ilişki ancak o kadar
iyi anlaşan varsa da yükselen burçlari çok etkiliyordur, yoksa hiç sanmıyorum

kuzenim akrep, nişanlısı koç ve sürekli tartıma halindeler
Allahtan kuzenim pek akrebe benzemiyor, yükseleni baya etkiliyor heralde
inş sonları hayır olur

ohh bea içime su serptiniz valla özellikle evlilere sormak istedim bazı sorular var, şimdi biz akep kızları sadakate önem veren ve ve sevdiği söz konusu olunca herşeyi göze alabilen, güçlü tutkulu yapılarımız olan burçlarız. evet ateş ve su ayrı zıt elementler ama unutmayalım ki bu mükemmel kainat ta zıtlıklarla denge üzerinde duruyor her neyse sonuçta insan bi kişiyi sever.. bildiğim kadarıyla koç erkekleri yeniliklerden değişikliklerden hoşlanan bi burç, mesela sormak istiorum ilk defa buluştuğunuzu varsayalım akrep olarak zaten etkilemek sizin işiniz ilk anda mükemmel bi etki bırakmak için aklınıza ne gibi şeyler gelir? devamında 3. buluşmanızda sizi öpmek istedi kendinizi ağırdan mı satarsınız yoksa oyunlar yaparak daha fazla etki alanınıza sokmak istersiniz tüyo istiyorum lütfen.. herkez yazabilir...

bencede doğru diosun bence rahat davranmalı insan bu arada o beni hiç öpmedi :KK70: öpse fenada olmazdı :KK70: ama kendim gibi davranmam lazım doğru diosun

Ben akrep, nişanlımsa koç burcu. 3. yılımız ve 2,5 ay sonra evleniyoruz Allah nasip ederse.

Geleyim ilişkimize, hiç öyle utangaç değildir tam aksi sanırım biraz fazla arsız :))) Beraber olmak adına ağzımdan girdi burnumdan çıktı razı etti bu ilişkiye. İlk aylarda birbirimizi yedik hemen hemen hergün tartışacak bir konu ve düzenli olarak çok ciddiyim her ayın başlarında kurulmuşuz gibi 3-5 gün süren ayrılıklar, sonra dayanamayıp yine bir araya gelmeler. Aşırı kıskanç ve arkadaşlarım dahil beni paylaşmayı hiç sevmiyor. İlgi arsızı, ama şımartmayı ve özel hissettirmeyi çok iyi bilir. Neyse ki alıştık ve kabullendik birbirimizi şimdi sudan sebeplerle tartışmalar falan bitti, ilişkimiz yolunda.

Ben kesinlikle Akrep-Koç uyumu olmaz diyenlere en büyük örnek olarak görüyorum bizi naniknanikşakkıdı

Ben akrep, nişanlımsa koç burcu. 3. yılımız ve 2,5 ay sonra evleniyoruz Allah nasip ederse.

Geleyim ilişkimize, hiç öyle utangaç değildir tam aksi sanırım biraz fazla arsız :))) Beraber olmak adına ağzımdan girdi burnumdan çıktı razı etti bu ilişkiye. İlk aylarda birbirimizi yedik hemen hemen hergün tartışacak bir konu ve düzenli olarak çok ciddiyim her ayın başlarında kurulmuşuz gibi 3-5 gün süren ayrılıklar, sonra dayanamayıp yine bir araya gelmeler. Aşırı kıskanç ve arkadaşlarım dahil beni paylaşmayı hiç sevmiyor. İlgi arsızı, ama şımartmayı ve özel hissettirmeyi çok iyi bilir. Neyse ki alıştık ve kabullendik birbirimizi şimdi sudan sebeplerle tartışmalar falan bitti, ilişkimiz yolunda.

Ben kesinlikle Akrep-Koç uyumu olmaz diyenlere en büyük örnek olarak görüyorum bizi naniknanikşakkıdı

BU düşüncelere katılıyorum:)

bende 3 yıldır tanıdığım ve 1 yıl 2 aydır evli olduğum koç burcu erkeği ile sorun yasamadım cidden benimsedikten önem verdikden sonra hayatlarının en önemli yerine koyuyorlar ama en kötü özellikleri kinciler ve en ufak bir laf kavgasında taa çocuklugunuza inebiliyorlar:)
yani çok önce yaptınız bir şeyi o esnada söyleyebiliyor.
bir akrep olarak en nefret ettiği bu ama genelde uyumlular,çok çalışkanlar asla işsiz kalmazlar
yaratıcılar,ama öyle çok gezme dolaşma merakları yok çunku hızlı ve sabırsızlar bu nedenle hemen olcak seyler daha fazla ilgi alanlarına giriyor

birde bu konuda akraple çakısabilir:eek:

yaa arkadaşlar ne yalan söleim size çok özendm :) ben anlattıklarımdan da anlaşılacağı gibi bi koç burcuna vuruldum ve başka hiç bi erkek bana o kadar güzel gözükmüo sanırım ondan başkasıla yapamıcam dua edn benmde gönlümdeki olsun bakın sizin olmuş :..(

ben akrebim, nişanlım koç. ocak sonunda 4 yıl bitecek. tartıştığımız zamanlar sayılıdır allaha bin şükür :nazar: şimdilik gayet mutluyuz. olmaz diye birşey yok yani yerimseniben

X