Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

meldam

Kaderimin Efendisiyim
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
14.906
22
41
saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

saçınız kızıl vaya siyahsa bu iki renk dönüşü çok zordur bu renklere bir boya yapamazsınız kızılsa ,sarı kumralda turunculuk oluyo siyahsa daha da zor o boyayı akıtmak hiç yıpratmadan sadece banyo sabunuyla [beyaz sabun]renk çok güzel akıyor saçı akıtmak için kuaföre para harcamaya da gerek yok ne kadar sık yıkarsanız saç okadar çabuk akıyor bir ay içinde istediğiniz renk daha kolay tutuyor bana bunu söyleyen kuaförümdü gerçekten sonuç alırsınız ben denedim

valla gerçekten sonuç veriyorsa saçı yüzünden delrmek üzere olan bir çok kişini duasını alacaksın..tşkler..

evt kızlar akıtıyo tecrubelıyım :))

arap sabunuda akıtıyo ama arap sabunu kullanmayın mahvedıyo

valla gerçekten sonuç veriyorsa saçı yüzünden delrmek üzere olan bir çok kişini duasını alacaksın..tşkler..

ya ewet benim saçım sarıydı kızıl yaptım kızıldan sıkıldım siyah yaptım sonra kuaför siyahtan dönüş yok dedisıksık sabunla yıka dedei bildiğimiz sabun hacışakir dalan vs..... hem çok güzel akıtıyor
kuaförde saç akıtma bir dünya para 1 ay boyunca sıklıkla yıkandımı soluyor siyah ve kızılllar

ya pekı ben sıyah boyanın uzerıne sac acıcı uyguladım acılmadı. yınede beyaz sabunla yıkayımmı sıyah akarmı.renk tutarmı

röfle hariç siyah ve kızıl saçlar bildiğimiz banyo sabunuyla renk akıtıyor ben kuaförüme saçtan boya akıtmaya filan saçım artık dayanmaz dedim saçımıda değiştirmek istiyorum dedim kuaförümde para delisi değil bana sabunla yıka dedi gerçekten sonuç alırsınız

Kızlar beyaz sabunla iyice boyayı akıttıktan sonra 1 ay sonra falan kahverengiye boyatabilir miyiz saçı açtırmadan??

Kızlar beyaz sabunla iyice boyayı akıttıktan sonra 1 ay sonra falan kahverengiye boyatabilir miyiz saçı açtırmadan??

siyah saçımı akıtıp kahve yapıcaksın canım. siyah boyayı sadece solduruyor ve baska renklere dönüş yapmanız için kuaförde açtırmak şart benim saçlarımda kızılda yaptım sabunla saçların rengi aktı.siyah yaptım yapmaz olaydım sabunla yine soldurdum en azından kuafde açma yaparken saçta çok kopma olmda renk kolay tuttu yıpranmadan:emir_bebek:

siyah saçımı akıtıp kahve yapıcaksın canım. siyah boyayı sadece solduruyor ve baska renklere dönüş yapmanız için kuaförde açtırmak şart benim saçlarımda kızılda yaptım sabunla saçların rengi aktı.siyah yaptım yapmaz olaydım sabunla yine soldurdum en azından kuafde açma yaparken saçta çok kopma olmda renk kolay tuttu yıpranmadan:emir_bebek:

meldacıgım öncelikle allah bagıslasın oglun cok güzel ve cok seker :nazar::nazar:ne alaka deme resmini görür görmez kanım kaynadı yazacam valla dedimsırnaşık şeyben dün sacımı mavi siyaha boyadım ya cok kötü degil ama beklediğim gibi olmadı yüzüme ve sacıma encok yakısan röfle dün nasıl pişman oldum bilemezsin keske yapmasaydım dedim ama röfle için acılması gerekiyordu sacımın yıpranmasın diye son kez mavi siyah yapar ondan sonrada sacımın uzamasını beklerim dedim:çok üzgünüm:ve bu yazıyı okuyunca cok sevindim en kısa zamanda beyaz sabun alıp sacımı saunla yıkamaya baslayacagım sanırım uzun süre kullanırsam tamamen gider degil mi ben actırma işlemini sevmiyorum sacım cok yıpranıyor:çok üzgünüm:bilgin için cok tesekkürler canım.

bende meldam'ın önerisiyle kızıl saçlarımı beyaz sabunla ilk yıkayışımı yaptım..sahi akıttı biraz....bakalım devam edicem,,sonuç ne olucak...ama işe yarıyor:KK66:

arkadaşlar bişi sorcam benımde sacım sıyah ıkı ay oncesınde boyadım onceden rofle wardı...sıyahtan kurtulmak ıstıyorum bende ama sabunla yıkayınca mahvetmez mı sacı yaww..sert ve kabarık olur diye düşünüyorum ben ??

meldam neyseki sevdim siyah boyayı yoksa başıma bela almıştım:) siyah çok güzel duruyor da hiçbir zaman ilk boyandığı hafta olduğu gibi parlak olmuyor yıkandıkça soluyor haliyle pek de bir anlamı kalmıyor.. Sonuç yeniden boyatmak lazım.. Güzel de sıkar bi yerden sonra hep siyaha boyatmak:sm_confused:

arkadaşlar bişi sorcam benımde sacım sıyah ıkı ay oncesınde boyadım onceden rofle wardı...sıyahtan kurtulmak ıstıyorum bende ama sabunla yıkayınca mahvetmez mı sacı yaww..sert ve kabarık olur diye düşünüyorum ben ??

canım şampuanla kıyaslayınca saç için yararlı bile sabun.. Ama uzun vadede kullanım için. Hele zeytinyağlı sabunlar çok iyi saç için. Sert ve kabarık olur doğru ama zaten şampuanın sağladığı yumuşaklık doğal bir yumuşaklık değil. İçindeki silikondan dolayı öyle oluyor. Ben bi ara beyaz sabun değil de yeşil sabun kullandım bi kaç ay, saçım kendine geldi.

Allah razı olsun delırmek uzereyım şu saçlarımın rengini nasıl açıcam dıe 2 gundur şampuanla 10 kez yıkadım açılmadı benim acil açmam gerek inş açılır....

X