Rüya Yorumları Ruyamda bebek emziriyodum (ne anlama geliyo)

Canım bildiğim kadarıyla rüyada bebek emzirmek cocuk sahibi olmaya delalet eder. bende gecen hafta mı ne rüyamda görmüştüm bebek emzirdiğimi rüya tabirine baktım cocuk sahibi olmaya işarettir diyor. ben de tüp bebek tedavisindeyim canım 2 nidan test günüm. Allah hayır etsin insallah, güzel bir rüyaa

hadi birtanem bekliyoruz tez zamanda hayırlı haberlerini

kızlar bebek emzirmeyi öyle güzel anlatmışsınız ki imrendim valla....ben hiç emzirdğimi görmedim....ama her gece yatarken dua ediyorum allahım hamileysem eğer rüyamda göreyim diye ilk gece dua edip yattığımda hamile olduğumu söylüyor ananem bana bak ben senin yüzünden anladım sen hamilesin dedi uyandım....o an bile ükemmel di heralde hamile olduğumu öğrensem kafayı yerim aramadığım söylemediğim insan kalmaz.....kızlar dua edin 3 nisana az kaldı.....

cnm inşallah kızların dediği gibi olur bu ay olmasada bidahaki ay inşallah rabbim hayırlısıyla cümlemize nasip etsin tez zamanda inşallahhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ay canim insallah ya ben ruyayi gorur gormez hamile olmak istedim sanirim tabi hayirlisi insallah bu sene olur merci canim arkadasima.s.

Hemen şimdi hamilesin demedik biz de zatenlülülülülülü
Ben taa 6-7 ay önce görmüştüm böyle bir rüya elinde biberonuyla bir bebek verilmişti kucağıma ben onu doyurdum.6 ay sonra ancak çıktı rüya yani.Biraz sabır, rüyalar Allah'tan gelen mesajlardır inanmalısın.

canim ya bende ruyayio gordum hemen hamileyim zannediyorum tabi oyle olmak istegim icindir,insallah dedigin gibi olsunda 6 ay icinde olsun ,sabirliyim ,bebegini allah anali babali buyutsun ,insallah benim ruyada cikar merci arkadasim yazdigin icina.s.a.s.

valla kızlar bende 15 gün önce filan rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm hatta uyandığımda sanki göğsümün ucu ıslaktı.yani okadar gerçek gibiydi ve ben 6 gün önce hamile olduğumu öğrendim.inşallah sizlerinde olur canlarım

ay canim ya valla cok sevindim ,bak demkki ruyan cikmis ,bende uyandigimda yanimda bebek aradim ssanki benimkide gercek gibiydi ,insallah senin ruya gibi benimkide gerceklesir , kendine dikkat et canim ,insallah saglikli bi sekilde dogum yaparsin alirsin bebegini kucagina a.s.a.s.

kızlar bebek emzirmeyi öyle güzel anlatmışsınız ki imrendim valla....ben hiç emzirdğimi görmedim....ama her gece yatarken dua ediyorum allahım hamileysem eğer rüyamda göreyim diye ilk gece dua edip yattığımda hamile olduğumu söylüyor ananem bana bak ben senin yüzünden anladım sen hamilesin dedi uyandım....o an bile ükemmel di heralde hamile olduğumu öğrensem kafayı yerim aramadığım söylemediğim insan kalmaz.....kızlar dua edin 3 nisana az kaldı.....

ay canim insallah hamile kalirsinda herkese ,ozellikle bizlerede haber verirsin ,biliyosun burda tum dunyadan insan var sesini tum dunyaya duyurmus olursun,:roflol:
3 nisandan doktorami gitceksin,insallah hayirli haberlerini aliriz optum canima.s.a.s.

kızlar bende bi rüya görmüştüm bende bir bebek emziriyodumm ama o kadar güzel bi rüyaydıki uyandığımda hayal kırıklığı yaşadımm ve 15 gün sonra hamilelik cıktı fakat oda 5 gün sürdü ve düşükle sonuçlandı.yani iananın bu rüyalar gerçek oluyoo .tabi benim olmadı o ayrı...

Ben de arka arkaya 2 rüya görmüştüm. Birinde 9 aylık hamileydim. Birinde de dünyalar güzeli bir bebek emzirmeye çalıştığımı ama göğsümden süt gelmediğini görmüştüm. Ertesi hafta hamile olduğumu öğrendim... Canım bence sen de yakında hamilelik haberi alabilirsin.

kizlar ya cogunlukta boyle ruya gorenler hamile kalmis ,ay insallah bendede olurda size yazarim ,yarin doktorda randovum var dur bakalim ne olcak
siz boyle yazdikca bende kendi kendime diyorum yoksa bendem hamile olcam herkezin ruyasi cikmis diye
hepimiz icin hayirlisi allah olmayanlarada versin

bende son zamanlarda çok görüyorum ya emziriyorum ya bir tane kucağımda bir tane elimi yutmuş yolda gidiyoruz ya tanımadığım biri bana çocuğunu veriyor bundan sonra sen bak diyor bilmiyorum ya acaba bilinçaltı mı yoksa yakın zamanda hamile mi kalacağım bilmiyorum ama rüyası bile güzel ve ben o rüyadan hiç uyanmak istemiyorum senağlama

bende rüyamda bebek emzirdiğimi görmüştüm sabah kalktığımdada göğüslerim acıyodu gerçekten emzirmiş gibiydi inanamadım sonra 1-2 ay içinde hamile olduğumu öğrenmiştim inşallah en kısa zamanda bebişinin müjdesini alırsın canım rüyan hayırlara çıksın inşallah

Arkadaşım bebek emzirdiğini görmüş kısa süre sonra hamile kaldı,1 ay sonrada ben gördüm rüyamda bebek emzirdiğimi kısa bir süre sonrada bende hamile kaldım.Rüya tabirlerindede çocuk sahibi olmaya işarettir yazıyordu.a.s.

ay canim insallah hamile kalirsinda herkese ,ozellikle bizlerede haber verirsin ,biliyosun burda tum dunyadan insan var sesini tum dunyaya duyurmus olursun,:roflol:
3 nisandan doktorami gitceksin,insallah hayirli haberlerini aliriz optum canima.s.a.s.

canım 3 nisan adet günüm eğer adet olmassam test yapıcam ama bu sefer mutlaka 4 gün falan beklemeyi düşünüyorum çünkü sonra çok hayal kırıklığına uğruyorum....

kizlar bugun doktora gittim hamile degilim:çok üzgünüm:
bundan sonra asilama tedavisi uygulucak yani bebek olana kadar igne vurulcakmisim ,doktor diyo devamli vurulcaksin ,kendin ogrenip kendi kendine yapabilirsin diyo dur bakalim neolcak

selam arkadaşlar.türkçesiyle sempatik ben de bebek emziediğimi görmüştüm 10 gün kadar önce.ama öyle güzel bir bebektiki.allahım dedim.hiç böylesini görmedim.ondan önce de ikizlerim olduğunu görmüştüm.biri bir kolumda diğeri öbürkünde....bikaç gün önce de annem kızıma bembeyaz bir takım örmüş.benim bebeğim yokki diyorum,ilk bunu giydirceksin diyor bana.aynı gece de arkadaşım benim bir kızım olduğunu görmüş.hepsi aynı ay içinde olan rüyalar.ama malesef....bugün hüsrana uğradım.inşallah arkadaşların da dediği gibi en yakın zamanda olacağızdır da onun habercisidir...

bende gecen aylarda emziriyordum ama,bebek deil komik olacak ama esimi ve erkek kardesimi,sut yokdu farkli gunlerde gördum ruyayi,bir gun esimi birgun kardesimi emziriyordum.ve birde makas gördum anlami ise intde kiz cocuguna isaretmis hatta ikiz kiz cocugunada yorumlaniyor.hayirlisi bakalim.

arkadaslar bende bir ay icinde iki kez cocuk emzirdigimi gordum cocuk sahibi olmakla yorumluyorsunuz ben evli degilim esimden ayrildim hayatimda kimsede yok kafama taktim bu nasil bir ruya diye yorumlayan olursa cok sevinirim

ya arkadaslar bende ruya gördum banada yorum yapın :)) ben ole sizin gibi emzirmiyodum.bembeyz suslu bı bebek yatagında guzel çok tatlı bı kıs çocugu vardı ve uyuyordu.noluuuuuuuuuuuuuuuuurrr banada yorum yapınnnn..ve bi kaç gun sonra kardesimin çocugunu kucagıma alıyorum (olmayan tabi)ben onun teyzesiyim ben bakarım diyorum ona ablam yoktu niye ben bakarım dedim bilimiyorum ama (sanırım olmustu allah gecinden versin tovbe tovbe)agladım kucagıma aldım omzuma sarıldı sevdim erkek cocuguydu.2-3 yaslarında idi..lutfen banada yorum yapın

X