kızlar araştırdım bu site ucuz- bebek şekeri!!!

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
:nazar:a.s.a.s.a.s.http://sekerdukkani.com

arkadaşlar bebekleri için kapı süsü veya bebek şekeri hazırlamak isteyen arkadaşlar için yukarıdaki linki veriyorum. fiyatllarını internetteki diğer sitelerle karşılaştırdım gayet uygun. eminönündeki fiyatlara hemen hemen yakın. istanbulda olmayanlar veya eminönüne gidemeyecek durumda olanlar faydalanabilirler diye düşündüm.

--------------------------------sanirim baska sitelerin linkini vermek yasakmis o yüzden sildim ben..

Son düzenleme:
bu tarz linkler sorun olmuyor bildiğim kadarıyla çilekcim.
site reklamı yasak ama bu paylaşım alışveiş amaçlı bi site sonuçta.sanmam sorun olacağını

Şenizmerhaba arkadaşlar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle... ben 2 çocuk annesiyim ve şuan 3.bebişime hamileyim paylaşımlarınızı bekliyorum sevgilera.s.

Arkadaslar ben nikah şekerimi wwww.ozelgunsekercilik Nikah şekeri,Sünnet şekeri,Bebek şekeri ve kınaür ünleri dan sipariş vermiştim gercekten çok ucuz ve çok güzeldi sipariş vermeden baya araştırdım fiyatları aynı urun baska yerde 3 se ozelgunsekercilik.com da 1 liraydı kargoyu kafanıza takmanıza bile gerek yok 4 tl kargo parası vermiştim gidip malzeme alıp kendiniz ugrasacagınıza direkt burdan sipariş verin BENCE KESİNLİKLE BURDAKİ ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI GORMEDEN BASKA YERDEN SİPARİŞ VERMEYİN BİZİM KIZLARDA BURDAN SİPARİŞ VERİCEKLER TANIDIGIM HERKESİ BURAYA YONLENDİRİYORUM MUSTERİ İLE İLETİSİMLERİ O KADAR GÜZEL Kİ İSTANBULA GİTTİGİMDE İLK İŞİM YÜZ YÜZE TANISMAK OLUCAK KENDİLERİ İLE :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Eminönünde ucuz açılış nedeniyle indirimdeler,partievlerinde parti yaptık, ablama bebek şekeri,kapı süsü,sepet, hastahane çıkışı aldım,Acayip uyguna geldi,hemende gönderiyorlar.aslında ben mağazasından aldım ama şekerleri siparişle yapıp yolladılar.

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Eminönünde ucuz açılış nedeniyle indirimdeler,partievlerinde parti yaptık, ablama bebek şekeri,kapı süsü,sepet, hastahane çıkışı aldım,Acayip uyguna geldi,hemende gönderiyorlar.aslında ben mağazasından aldım ama şekerleri siparişle yapıp yolladılar.

defnepartystore yazmıştım, neden kkk çıktı anlamadım:)

bence sahibinden siteler baktım kızlar ama suna inanın yanılıyosunuz bence cok daha uygun fıyatlarda olan yerler var mesela oluma sunnet şapkası modelı yaptırdım ben kı sizin verdiginiz sitelerdede aynı modellerı var sizin sitelerde 1,8 gecen fşyattakı şapkayı ben 1 tl yaptırdım eger bılgı almak ıstersenız ben emınonunde bı yerden aldım ama farklı yerlerde subelerıde var bu aldıgım yerin adinajans diye geciyor ıtesınde pek bısey yok ama ben sıparıs verırken yapım asamasındaydı şimdi bilemiyorum he bıde kapıda odeme ozellıgıde var ben ole yaptım şahsen oneriyorum nerdeyse bıtun modellr 1 tl 1,5 tl arası ama onlar normalınde toptancıymış sonradan kendileride yapmaya başlamıs bıldıgım kadarıyla bence bu dedıgım yerede bı bakın derim

hata orda bişey dikkatimi cekmişti 100 adet bebek şekeri sepetı kapı süsü takı yastıgı anı defteri daha biseyler vardı hatıtrlayamadım şimdi 190 tl yazmıslardı güzel kampanyaları var yanı anladıgım kadarıyla bak kızlar tel numarasını veriyim kartını buldum şimdi ilgelenirsenız diye 0212 424 04 10 numarasıda bu kesinlikle bi bakın derim

hata orda bişey dikkatimi cekmişti 100 adet bebek şekeri sepetı kapı süsü takı yastıgı anı defteri daha biseyler vardı hatıtrlayamadım şimdi 190 tl yazmıslardı güzel kampanyaları var yanı anladıgım kadarıyla bak kızlar tel numarasını veriyim kartını buldum şimdi ilgelenirsenız diye 0212 424 04 10 numarasıda bu kesinlikle bi bakın derim

iyide canım nerden bakacaz bu dediklerine

slm kızlar haklısınız aslında ya sıte adresi elimde var ama yazmak yasak cezaveriyolar sonra ben tel numarası yazmıstım oraya artık orayı arayıp sıte adresını orenın olebakın maa tavsıye edıyorum kızlar cun baya buyuk bı yer bayada subelerı varmıs başka ıllerderde bilmeme ama bana cok uygun geldı acıkcası bu yüzden sizinle paylaşmak istedim

bak ben size bazı modeller yollıyım bayldım her bırı bırbırınden seker o dedıgım siteden aldım bu resımlerı sizinle paylaşmak istedim fikir edinme amaclı

Eklentiler

• $365214~1.JPG
    $365214~1.JPG
    38,6 KB · Görüntüleme: 260
  • $414152~1.JPG
    $414152~1.JPG
    16,8 KB · Görüntüleme: 265
  • $544214~1.JPG
    $544214~1.JPG
    22,9 KB · Görüntüleme: 271
  • $548162~1.JPG
    $548162~1.JPG