Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

rose.. kaç yaşındasın ve sizde sorun ne sen saglık güvencesinden yararlanıyor musun

31 yaşındayım sorun yok bizde ama olmuyor işte evet sskdan yararlandım

rose.cim naptın yumurtaların toplandımı seni merak ettim iki gündür girmiyorsun nete nerdesin işallah bi aksilik yoktur

evet toplandı 4 tane kaliteli yumurta toplandı ve birtane emriyo oluşmuş onuda yarın transfer edecekler Allahımın izniyle inşallah hayırlısıyla oda bana tutunur inşallah Allahım emeğimizi boşa cıkarmasın

arkadaşlar her yere yazıyorum buraya da yazacağım. ben önce tedaviye altunizade'deki eurofertilde başladım. ben orada gördüğüm muameleyi ssk da yada herhangi bir devlet hastanesinde bile görmedim. ve başıma gelmeyen de kalmadı. dr. alev ile tedaviye başladık sorun yaşayınca araya dr hakan filan girdi tamam benle devam et filan diye. tabi çocuk oyuncağı ya bu. yumurta toplama işleminden bir gün önce tedaviyi yarım bırakmak zorunda kaldım. daha fazla bu iğrenç hastanede bu iğrenç insanlarla tedaviye devam edecek ne gücüm kalmıştı ne ruh halim ne başka bişey. orası onlara göre bir ticarethane sizde para kazanmalarını sağlayacak müşterilersiniz. sizin ne hissettiğiniz ne düşündüğünüz sonucu vs hiçbir şey umurlarında bile değil. oraya gittiğim güne lanet olsun.

arkadaşlar her yere yazıyorum buraya da yazacağım. ben önce tedaviye altunizade'deki eurofertilde başladım. ben orada gördüğüm muameleyi ssk da yada herhangi bir devlet hastanesinde bile görmedim. ve başıma gelmeyen de kalmadı. dr. alev ile tedaviye başladık sorun yaşayınca araya dr hakan filan girdi tamam benle devam et filan diye. tabi çocuk oyuncağı ya bu. yumurta toplama işleminden bir gün önce tedaviyi yarım bırakmak zorunda kaldım. daha fazla bu iğrenç hastanede bu iğrenç insanlarla tedaviye devam edecek ne gücüm kalmıştı ne ruh halim ne başka bişey. orası onlara göre bir ticarethane sizde para kazanmalarını sağlayacak müşterilersiniz. sizin ne hissettiğiniz ne düşündüğünüz sonucu vs hiçbir şey umurlarında bile değil. oraya gittiğim güne lanet olsun.

realisttt dediklerine aynen katılıyorum bende eurofertilden hiç memnun kalmadım

evet toplandı 4 tane kaliteli yumurta toplandı ve birtane emriyo oluşmuş onuda yarın transfer edecekler Allahımın izniyle inşallah hayırlısıyla oda bana tutunur inşallah Allahım emeğimizi boşa cıkarmasın
amin canım işalallah bebişin sana sım sıkı tutunsun annecigini hiç bırakmasın transferden sonra hep yatacak mısın yumurta toplama işlemi zor oldumu bide sana önceden kaç yumurta oldugunu söylemişler miydi gamyoncuiremsu:CüvCüv:

konya kızılay hastanesınde yenı acılan tup bebek merkezınde tup bebek yaptıran var mı?burada bulusalım.ALLAH yardımcımız olsun kızlara.a.s.

diyarbakır eurofertil hakkında bilgisi olan var mı ben batmanda oturuyorum bize en yakın yer orası gerçi orada aşılama yaptırdım sonuç negatifti sonucu hiç soran olmadı valla acayip bunaldım ya napacağımı bilemiyorum

Kızlar ben Konya eurofertil'de tedavi oldum ve bugün ikinci kan tahlilimi vermeye gittim.Doktorum ultrasona baktı ve bebişimi kese olarak gördüm.1.keseyi gördük ve ikinci kese ufakta olsa var dedi doktorumHaftaya tekrar kontrole gidicem.Merkezi sorarsanız ben tavsiye ederim.ılgi,alaka,deneyim,tecrübe bence hepsi mevcut.Zamanlada daha iyi olacağı kanatindeyim.Yani Eurofertik konyayı tavsiye edrim.Tabii bu sizin kararınız.Doktorum Dilek ıncesu hanımdı.Bana kaliteli 3.embriyo transfer edildi.Problem ise bilinmeyen inferbilite.

merhaba bende yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum
ben konyada değil ama altunizadede hakan beyin hastasıydım evet ben 2004 yılında ilk tüp bebek deneyimimi orda yaptırdım.ama sanırım ilgi alaka ve memnuniyet göreceli bir şey.ben çok memnun kaldım evet ikinci tedavimi orda olmadım lakin onun nedenide hastane gebelik oranlarının düşük olmasıydı.o zamanlar bizde sebepsizdik ve 23 yaşındaydım ama negatif sonuçlandı.....aradan bir yıl geçti ben merkeze epikrizimi almaya gittim başka yerde denemek için ama ordaki sekreterler bile hg dediler ismimle yani unutmuyorlar ismimizi randevusuz gitmiştim......ondan sonra iki merkezde denedim euro fertile verdiğim para kat kat helal olsun elim boş dönsemde.hala bebeğim yok bu arada bu tedavimi yeditepe üniversitesi hastanesinde cem beyde denicem nedenide ımsı yöntemi olması ve bizde genetik sorun olması......allah yardımcınız olsun....sevgilerle....

merhaba bende yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum
ben konyada değil ama altunizadede hakan beyin hastasıydım evet ben 2004 yılında ilk tüp bebek deneyimimi orda yaptırdım.ama sanırım ilgi alaka ve memnuniyet göreceli bir şey.ben çok memnun kaldım evet ikinci tedavimi orda olmadım lakin onun nedenide hastane gebelik oranlarının düşük olmasıydı.o zamanlar bizde sebepsizdik ve 23 yaşındaydım ama negatif sonuçlandı.....aradan bir yıl geçti ben merkeze epikrizimi almaya gittim başka yerde denemek için ama ordaki sekreterler bile hg dediler ismimle yani unutmuyorlar ismimizi randevusuz gitmiştim......ondan sonra iki merkezde denedim euro fertile verdiğim para kat kat helal olsun elim boş dönsemde.hala bebeğim yok bu arada bu tedavimi yeditepe üniversitesi hastanesinde cem beyde denicem nedenide ımsı yöntemi olması ve bizde genetik sorun olması......allah yardımcınız olsun....sevgilerle....

Tiryaki inş. allah emeklerini boşa çıkarmaz.Umudunu hiç kaybetme canım.u duyguyu inş. en kısa sürede tadarsın.

eurofertılı konyayı şiddetle tavsiye ediyorum arkadaslar doktorum dilek incesu yumurta toplama işlemını hakan özörnek transferıde fuat alı bey yaptı suanda ikizlere hamıleyım 9.haftam allah nasıp ederse .

bizde duyar duymaz gittik çok memnun kaldım 3 kalıtelı embrıyo yerleştırıldı 2si tutunmuş bizim sorun eş kaynaklı idi ve çok şükür oldu ilk denememdi arkadaslar

şimdi bundan sonra merkezi değiştirmek istiyorum bebeğin kalp atışlarından sonra ücretlı dediler merkez 100tl alacakmış her gidişte oda biraz çok geldı bize zaten daha taksıtlerı ödüyoz onun için bende bundan sonrakı kontrollerımı anıt hastanesınde hyaptırmayı düşünüyom ama bilgisi olan var mı bu hastane ve nacıye sandıkçı hakkında

:CüvCüv:penses ve papatya ikinizinde bebekleri hayırlı olsun işallah saglıkla kucagınıza alırsınız bende euro fertil de tedaviye başlıcam sizin dr. kimdi bide saglık gövencesiz fiyatlar ne siz saglık güvencesiyle mi yaptırdınız şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

eurofertılı konyayı şiddetle tavsiye ediyorum arkadaslar doktorum dilek incesu yumurta toplama işlemını hakan özörnek transferıde fuat alı bey yaptı suanda ikizlere hamıleyım 9.haftam allah nasıp ederse .

sizin problem neydi ilk tüp denemesinde mi hamile kaldınız biz de tüpe yeni karar verdik aşılamayı anca öğrendik şimdi tüp bebe hakkında hiç bilgim yok bizim problem varikosel idi ameliyat yapıldı spermler düzeldi sayılır ileri hızlı %15 ama gebeliği yakalayamıyoruz bizi biraz aydınlatır mısınız?

:CüvCüv:penses ve papatya ikinizinde bebekleri hayırlı olsun işallah saglıkla kucagınıza alırsınız bende euro fertil de tedaviye başlıcam sizin dr. kimdi bide saglık gövencesiz fiyatlar ne siz saglık güvencesiyle mi yaptırdınız şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

Welike Eurofertil Konya'da doktorum Dilek İncesu hanımdı.Bizim sorunumuz bilinmeyen inferbilite.Yani görünen bir sorun yoktu.Daha önce başka merkezlerde 2 kez aşılama yaptırdık.Tüp bebek olarak ilk denememiz.Fiyat olarak 2.900,00TL merkeze,1,000,00TL ilaçlar tuttu.Sosyal güvencem var.Güvencenin karşılamış olduğu halde tutan fiyatlar bunlar.İnş. en kısa sürede tedavine başlar ve özlemini çektiğin bebişine kavuşursun.:CüvCüv:

realist arkadasım sıkıntını anlıyorum fakat düzgün cümleler kurarsan biraz daha iyi olacak .sen memnun kalmamıs olabılırsın fakat ben çok memnun kaldım allah hepsınden razı olsun .verdiğim parayada çektığım eziyete de değdi sonuçta .burada eurofertıle giden ve tercıh eden arkadaslara pısırık deme hakkına sahıp değilsin .tercıh meselesı.

sizin problem neydi ilk tüp denemesinde mi hamile kaldınız biz de tüpe yeni karar verdik aşılamayı anca öğrendik şimdi tüp bebe hakkında hiç bilgim yok bizim problem varikosel idi ameliyat yapıldı spermler düzeldi sayılır ileri hızlı %15 ama gebeliği yakalayamıyoruz bizi biraz aydınlatır mısınız?

arkadasım soruyu bana yönelendırmıssın hemen cevaplayım evet ilk tüp bebek denememız idi sorun eşimde sperm sayı azlıgı varıkosel yok eşimde.bize doktorlar direk tüp bebek dedi ve tüp bebek ilaç raporu çıkarabıldık sosyal güvencemız var emeklı sandığı fakat eşim 3 yıllık memur ve işi geregi eurofertıl %10 indirim yaptı sadece fakat tüp bebek raporu çıkaramadık 5000 iş günü olmadığı için eşimin .merkeze 2500 ilaçlara önce 1500 kadar verdık fakat benım ilaçlar arttı 5 kutu puregon 3 kutu decapeptly yazmıstı doktor 1 kutu decapeptly ve 2 kutu puregon artmıstı decapeptlyı eczane gerı aldı 116tl tutuyo .puregonularında küpürleri önceden kesılmıs olduğu için eczane almadı fakat biz buradan tüp bebek bölümünden 350tly sattık arkadasım yanı bu sekılde bizede ilaçlar 1000tlye mal olmuş oldu.bunları detaylı bişekılde yazmamdakı amacım doktorlar genelde ilaçları fazla yazıyo bünyemız ilaçlara hemen cevap verıyosa elımızde ilaçlar kalabılıyo canım.o yüzden mümkünse eczane ile anlaş derım zarar etmemn açısından biraz uzun oldu kusura bakma canım. soracagın baska bişeyler olursa seve seve yanıtlarım

X