Istanbul Innovia'dan ev alan var mı?

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
272
1
Merhaba arkadaşlar İstanbul'da Beylikdüzü'nde Innovia evleri var bilgisi olan vardır. Ordan ev alan var mı aramızda? Önerir misiniz? CADIARZU

bergolya merhaba, ben innovia 2 den 3+1 daire aldım biraz sorunlu bir işleyişi oldu ama bitince çok güzel bir site olacak. sormak istediğin bişey olursa cevaplarım.

ben innovia projesini çok beyeniyorum 3. etabı 7 ay bekledim fakat yatırım amaçlı aldığımız başka bir evi satamadık daha bu yüzden innovia 3. etaptan daire alamadık şimdilik fakat 3.etap olmazsa 4.etaptan alıcaz büyük ihtimalle 4.etap biraz daha yukarda acele etmiyoruz hayırlısıysa olur zaten turkbayragi

Merhaba arkadaşlar İstanbul'da Beylikdüzü'nde Innovia evleri var bilgisi olan vardır. Ordan ev alan var mı aramızda? Önerir misiniz? CADIARZU

ınnovıa 2 de oturuyorum yaklaşık 3 yıldır ve memnunum soyle bır baktığında ınternetee cok karalayan var ama ben esımle kızımla yasıyorum havuza gırıyoruz yuruyuse çıkıyoruz.hıcbır terbıyesızlık gormedım ıcın rahat olsunnn..buarada ılk taşınanlardanım...

X