2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

pancubensorunlu kadın yine bütün gece benle uğraşmışsın kocişim geldi çıktım kızım ben sizin gibi gece kuşumuyum yattım sonradaalsanaalsanasmile
çok sinirlerim bozuk kızlar garanti bankasından nefret ediorum paracardımdan yine hesap işletim ücreti kesmişler 35tl yılda iki kez kesiolarmış offf ya içindeki para bana lazımdı biyere hawale yapmam gerekiordu:kızgın: aradım ağzıma geleni saydım ama iade edemiolarmış paramımafoldumben sabah sabah sinir oldum yaaamafoldumben

WALLA TESADÜFEN GİRDİM AMA SİZLER GECE KUŞUSUNUZ BEN NE YAPAYIM SEN GECELERİN KOKOŞUSUNbayanssulusmilezemuszemusopuyorumnanaktan...

Kız resmin çok güzel olmuş...
Bu arada o banka öyle...
Çok adiler... Herkesten almamışlardır, emin ol.... Kızkardeşim oradaydı... Bu ikili standartlarından bıkmıştı...
Daha nasıl iteliyorlar, nasıl, bir bilsen...

beni hiç es geçmiolar ama saolsunlar bıktım yaaa yıllardı soydular beni off ya şimdi bide sen gel bunu kocama anlat delirecek yine hep böle zamana denk gelio yazında yine lazım olduğu bi dönemde kesmişlerdi sağolsunlar bari ona belli etmeden yatırtiiim çocuklara parayı:KK43:

pancubensorunlu kadın yine bütün gece benle uğraşmışsın kocişim geldi çıktım kızım ben sizin gibi gece kuşumuyum yattım sonradaalsanaalsanasmile
çok sinirlerim bozuk kızlar garanti bankasından nefret ediorum paracardımdan yine hesap işletim ücreti kesmişler 35tl yılda iki kez kesiolarmış offf ya içindeki para bana lazımdı biyere hawale yapmam gerekiordu:kızgın: aradım ağzıma geleni saydım ama iade edemiolarmış paramımafoldumben sabah sabah sinir oldum yaaamafoldumben
Evet şu hesap işletim ücretleri çok sinir bozucu alsanaalsanasmile
Benim maaş kartımdan da 40 tl civarında kesmişlerdi(vakıfbank), senelik 50 tl kesiliyormuş sanırım
Biz de bankayı değiştirdik sonra
Dimplecım ben de ayn şeyi düşünüyorum, 1,5 aydan fazla var daha.
Demek ki son zamanlar gececiyiz...

Güle güle kullanın aldıklarınızı, güzel günlerde...
Koçtaş'a gidince boş çıkmak imkansız gibi birşey zaten :kedi:

Çok hızlı büyüyorlar gerçekten, 1 haftada 250 gr almış benim minik.
Allah hepsini nazardan korusun, sağlık versin inşallah :nazar:

Fıtık konusuna hiç bakmadım, doktor önemli değil deyince bkafamı karıştırmayayım dedim.
Ağrısı fena ama idare ediyorum şimdilik.
Evet gececiyiz sanırım boshayallersmile

Teşekkürler tatlım gerçekten insanın nevri dönüyor öyle yerlerde :kedi:

Maşaallah haftada 250 gr çokkk iyi :nazar: Neyle beslendiniz böyle dicem ama diyettesin, o halde bile böyle maşaallah yanii :nazar:

Allah şifa versin inş.

Maşallah canım Kocaman Olmuş :ecrin_bebek:

Sağol canım, darısı başınıza inşallah...

Nilüfer,
Biz bebeğin adını Bilge İdil olarak değiştirme kararı aldık... Bir güncelleyebilirsen sevinirim...
12 Şubat mı? Offf çok yaklaşmış, Benim galiba 28 Şubat olacak...

Bu ismi de çok güzelmişş, ismiyle yaşasın.
28 Şubat'a çok var be Sinpacim...
Allah yardımcın olsun...

Çoğu banka böyle, ben de sinir oluyorum.
Bizim maaşlar o dediğin bankaya yatıyor.
İlk yıllar çatır çatır hesap işletim ücreti kesiyorlardı, sonra biz kazan kaldırdık.
Şimdi banka il anlaşma yaptılar.
Artık tek bir hesabı olanlardan kesmiyorlar, hatta para transferinden de işlem ücreti almıyorlar.

neyse bağkurumu ödememe yetti para off ya şükür

kızlaaar ben doktora gidiorum bu gün kocamda benle geliokaydirigubbakcemile2 dün gece gitmiş güwercin almış 4 yawru 3 de büyük şimdi bahçeye kümes yaptırmaya gitti 12de gelecek we gideceğizolumunekankayizsmile seyyalde bu gün kocişiyle gidecek doktora ikimizde güzel haberler getiriz inşallah
bosnacımdoktora gitmişsin senin minişte 2000+ kerwanına katılmış hadi maşallah bakalım bizde 33+2yiz bakalım ne kadar olduk selwi boylu kızım uzadımı şişko oldumusositososito

neymiş iki otomatik ödeme talimatı werirsem kesmezlermiş dangalaklar:eek:klava:
baya bağırdım paramı werin soyguncular die ama yok olmadı aç köpekler bizim sırtımızdan geçinsinler bakalım hortumcular

Evet şu hesap işletim ücretleri çok sinir bozucu alsanaalsanasmile
Benim maaş kartımdan da 40 tl civarında kesmişlerdi(vakıfbank), senelik 50 tl kesiliyormuş sanırım
Biz de bankayı değiştirdik sonra

Evet gececiyiz sanırım boshayallersmile

Teşekkürler tatlım gerçekten insanın nevri dönüyor öyle yerlerde :kedi:

Maşaallah haftada 250 gr çokkk iyi :nazar: Neyle beslendiniz böyle dicem ama diyettesin, o halde bile böyle maşaallah yanii :nazar:

Allah şifa versin inş.

Valla hiç bir formülüm yok miniği besleme konusunda, kendi büyüyor benim erkekim :asigim:
Şaka bir yana, diyet yüzünden zayıf kalacak diye çok korkuyordum, Allahım yardım etti, çok normal dedi doktor.
Bol süt içiyorum, bir de çok bol sebze yiyorum, belki ondandır.

Sabah işe gelmek olmasa, bu kadar koymayacak uykusuzluk...
O yüzden doğum sonrasına ne kadar izin kalırsa, o kadar iyi aslında...

kızlaaar ben doktora gidiorum bu gün kocamda benle geliokaydirigubbakcemile2 dün gece gitmiş güwercin almış 4 yawru 3 de büyük şimdi bahçeye kümes yaptırmaya gitti 12de gelecek we gideceğizolumunekankayizsmile seyyalde bu gün kocişiyle gidecek doktora ikimizde güzel haberler getiriz inşallah
bosnacımdoktora gitmişsin senin minişte 2000+ kerwanına katılmış hadi maşallah bakalım bizde 33+2yiz bakalım ne kadar olduk selwi boylu kızım uzadımı şişko oldumusositososito

Hasretcim sağol canım...
Sen de çook güzel haberlerle gel inşallah...

Hayırlı haberlerle gelirsin canım inşallah...

günaydın kızlar
bende bugün doktora gideceğim
herkez nasıl ben bugün 9 buçukta uyandım oh ne güzel oldu
seyyal ve nur gözünüz aydın diyelimmi artık

Merhaba Arkadaşlar
Bosnacım bebeğine maaşallah.
Seyyal ve Hasret inşallah ii haberlerle gelirsiniz.
Sizden duyduğum için burnumu kapayarak güde 2-3 bardak süt içmeye çalışyorum.bebişim için hep.normalde ağzıma koymam en çünkü sütü.geçmişe bakamadım. atladığım bişi varsa kızlar kusurma bakmayın.

Valla hiç bir formülüm yok miniği besleme konusunda, kendi büyüyor benim erkekim :asigim:
Şaka bir yana, diyet yüzünden zayıf kalacak diye çok korkuyordum, Allahım yardım etti, çok normal dedi doktor.
Bol süt içiyorum, bir de çok bol sebze yiyorum, belki ondandır.

Sabah işe gelmek olmasa, bu kadar koymayacak uykusuzluk...
O yüzden doğum sonrasına ne kadar izin kalırsa, o kadar iyi aslında...
Allah yardım ediyor gerçekten :nazar:
Sütte çok iyi besliyor minikleri

Sen doğum sonrası da işe devam edeceğin için izin aktarımın önemli tabii boshayallersmile
günaydın kızlar
mutlu, seyyal, hasret hepiniz iyi haberlerle gelirsiniz inş.
mutlucum sen belki bebişle dönersin hee aklinialirimsmile

Bu arada seyyal ve ynur çokkkk güzel bir pazar geçirmişlerdir herhaldebayanssulusmile Rabbim ayırmasın bir daha inş.:nazar:

günaydın kızlar

Ayyy Mutlucum, son kontroller artık bunlar.
Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Merhaba Arkadaşlar
Bosnacım bebeğine maaşallah.
Seyyal ve Hasret inşallah ii haberlerle gelirsiniz.
Sizden duyduğum için burnumu kapayarak güde 2-3 bardak süt içmeye çalışyorum.bebişim için hep.normalde ağzıma koymam en çünkü sütü.geçmişe bakamadım. atladığım bişi varsa kızlar kusurma bakmayın.

Sağol Hiloscum...

Ben sütü çok severim normalde.
Ama hamileliğimin başından beri acayip gaz ve şişkinlik yapıyor.
Pes etmedim, günde yarım litre içmeye çalışıyorum, sen de sık dişini :)

GÜNAYDIIN BEN GELDııMMM..off kıslarr yaa ssk ile anlaşmalı olan özel bi hastaneye gittim hafta sonu...
muayene oldum rapor almak için...
doktorun prensibi değilmişte iki hafta iki hafta veriyomuş çalışabilir raporunu gerzek ortalığı karıştırdım...
bugün gidip alıcam 5 haftalık raporumu...
doktoruma gittik kızım 1,700 olmuş yüzünüde okadar net gördümki...eşşek sıpam benim koca yanak...
neyse doktordan dönüşte kaza yaptık çok hasar yok allahtan canımıza bişiii olmadı...
ayşşş...öyle işte.öptüm hepiciinizi.

GÜNAYDIIN BEN GELDİİMMM..off kıslarr yaa ssk ile anlaşmalı olan özel bi hastaneye gittim hafta sonu...
doktorun prensibi değilmişte iki hafta iki hafta veriyomuş çalışabilir raporunu gerzek ortalığı karıştırdım...
doktoruma gittik kızım 1,700 olmuş yüzünüde okadar net gördümki...eşşek sıpam benim koca yanak...
neyse doktordan dönüşte kaza yaptık çok hasar yok allahtan canımıza bişiii olmadı...

hayırdır canım ne kazası ya Allah korusun ????????

GÜNAYDIIN BEN GELDİİMMM..off kıslarr yaa ssk ile anlaşmalı olan özel bi hastaneye gittim hafta sonu...

Öncelikle geçmiş olsun canım aman dikkat.Ya nasıl doğum izni 2 hafta 2 hafta anlamadım ben ? iyi değil anlaşılan bu doktor

Allah yardım ediyor gerçekten :nazar:
Sütte çok iyi besliyor minikleri

Sen doğum sonrası da işe devam edeceğin için izin aktarımın önemli tabii boshayallersmile

mutlu, seyyal, hasret hepiniz iyi haberlerle gelirsiniz inş.
mutlucum sen belki bebişle dönersin hee aklinialirimsmile

Bu arada seyyal ve ynur çokkkk güzel bir pazar geçirmişlerdir herhaldebayanssulusmile Rabbim ayırmasın bir daha inş.:nazar:

Dimplecım, hiç istemiyorum aslında ben geri dönmeyi.
Her hafta sayısal oynuyorum valla, bir ev parası çıksa adımımı atmam.
Ama kira derdi varken çok zor maalesef... mafoldumben

GÜNAYDIIN BEN GELDııMMM..off kıslarr yaa ssk ile anlaşmalı olan özel bi hastaneye gittim hafta sonu...

Dilacım öncelikle gözün aydın, büyütmüşsün miniği :)
ıki hafta iki hafta çalışabilir raporu mu olur yaw, başka yere git sen.
Kaza için çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun canım.

Son düzenleme:
X