ağda sonrası yüzde geçmeyen kızarıklık. acil yardım!!

urve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
45
0
kızlar ilk defa kendim evde yüz için olan sir ağda bantlarından kullandım. bıyıklarımı almak için kuaföre gitmeye vaktim yoktu. ama dudak üstünde aşırı bir kızarıklık oluştu ve hala geçmedi. gittikçe de o bölgede bi şişlik, kabarıklık oluştu. yarın sabah derse gidicem, bunu geçirmek için bir öneriniz var mı?? size de oldu mu böyle?:KK58:

kızlar ilk defa kendim evde yüz için olan sir ağda bantlarından kullandım. bıyıklarımı almak için kuaföre gitmeye vaktim yoktu. ama dudak üstünde aşırı bir kızarıklık oluştu ve hala geçmedi. gittikçe de o bölgede bi şişlik, kabarıklık oluştu. yarın sabah derse gidicem, bunu geçirmek için bir öneriniz var mı?? size de oldu mu böyle?:KK58:

canm bende de ilk öle olmuştu buz bas yada pudra sür bir süre sonra geçiyor merak etme

buz yaptım şimdi biraz daha iyi gibi. çok teşekkürler.:KK19:

almadan once pudra sürün. aldıktan hemen sonra ya buz surun ya da bepanthen kremı sürün. kızarıklıgı gecıryo bıde sıvılce yapmasınıda önler böylece.

bende düzenli bir sekılde yıllardır sir agdayla alırım artık ustası oldum
bepanthen krem agda sonrası cok ıyı,yanık olmasını basından önlüyor
Kızarıklık vs. şeylerinde geciriyor...
Ayrıca agda sonrası soğukluk ve ferahlık veren losyonlar var

agdayı yüzüme yapıyorum ardından losyonu sürüyorum böylece yanma hıssı olmuyor.

Kuaför malzemeleri satan yerlerden ve ya magazalardan temın edebılırsınız:KK34:

Canim ben yuzumu herzaman aksamlari alirim yatmadan once, hem sabaha kadar kizarikligi gidiyor. Bepanthen kesinlikle kullanmalisin, cildi yeniliyor kizarikligi gideriyor.. Lazer yaptirdigm yerde jole gibi bisey vermislerdi aloe verali ondan suruyorum.. yuzununun yanmamasini onluyor ama adini bilmiyorum sanirim agda sonrasi kullanilan seylerden. onun uzerinde bepanthen surup yatiyorum sabaha biseyim kalmiyor :)

bepanten de sürdüm bugün yumuşacık oldu yüzüm. pudra uygulamasını bilmiyordum.çok sağolun kızlar:13: acemilik kötü şey:KK17:

X