Saç Rengi ve Saç Boyama Natural Colors 7C ORTA KÜLLÜ KUMRAL

alamelda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
52
0
$2062_kucuk.jpg slm arkadaşlar bu rengi kullanlar ya da bu boya hakkında bilgisi olan var mı acaba renk cok dogal gözüküyor sacımda su anda bakırlık hakim bundan kurtulmak istiyorum acaba bu boya yeşerme yapar mı sacımda küllü renkelrin kızıl yansımalarda yeşerme yaptıgını biliyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleme:
$Belcim-Erdogan-7903.jpg bu rengi bulmaya çalısıyorumda bana bu boya rengi benziyo gb geldi yardımcı olabilir misiniz benziyormu sizce yada bu renk nedir

Eki Görüntüle 194952 slm arkadaşlar bu rengi kullanlar ya da bu boya hakkında bilgisi olan var mı acaba renk cok dogal gözüküyor sacımda su anda bakırlık hakim bundan kurtulmak istiyorum acaba bu boya yeşerme yapar mı sacımda küllü renkelrin kızıl yansımalarda yeşerme yaptıgını biliyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz

sarılarda yaptığına bizzat tanık oldum hatta tüm saçım masmavi oldu madur oldm cnm ama kızıllarda pek sanmıorum tam aksine küllüler kızılı kapatr die biliyorum

Eki Görüntüle 194952 slm arkadaşlar bu rengi kullanlar ya da bu boya hakkında bilgisi olan var mı acaba renk cok dogal gözüküyor sacımda su anda bakırlık hakim bundan kurtulmak istiyorum acaba bu boya yeşerme yapar mı sacımda küllü renkelrin kızıl yansımalarda yeşerme yaptıgını biliyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz

canım istediğin ton açık kahve ile kestane tonlarında..
şuan saçındaki bakırlığı almazsı için direk küllü ile boyama, küllü ton ile kahve yada kestaneyi karıştır, ilk boyamada tamemen yok olmasada bakırlıklar,2.3. boyamada azalır hatta gider,saçlarında bakır yoğunluğuna göre tabii.ama seni rahatsız etmekten kurtarır..

Ben kesinlikle kullanma derim asla tutmuyor koyu renklerinden tutturan duydum ama onlarınki de iki yıkama sonra akmış..ben önce altın kumralıyla sonra bu dediğinle boyadım saçlarımın rengini hala düzeltemedim...:KK5:

igoranın 6 ile 7.1ini karıştırdım da öyle gitti tururnculuklar tabi iki boyamada :KK5:

cevapladıgınız için çok teşekür ederim hepinize aslında sacımla son 1 senedir cok oynadım kendime yakışan rengi bulmak için önce koyu kestane denedim ama kesinlikle tavsiye etmiyorum koyu kestane tam bir siyah boya aslında sacımdan bu boyayı yok etmek için actırmak zorunda kaldım tonla para ödedim yani sonra sacım acmadan dolayı bakır tonları oldu :KK5: sacımı doğal acık bir tona boyayıp sarı gölge attırmak amacım ama ttabi yavas yavas bu küllü renkte dogal gb gelmişti ama tavsiyelrinize uyacagım aslında kafan karısık ve bu konuda yardıma ihtiyacım var sizce nasıl bir yol izlemeliyim peki :KK59:

valla sac rengi çok doğal ve güzelmiş aslına bajarsan bende buna ykın birsey arıyorum eger yaptıysan yada yapacaksan hbr veriri misin ben hala tam emin değilim de :KK9:

X