Saç Rengi ve Saç Boyama sea color sedef sarı...

leylass

İyişeyler birdendire olur
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
875
7
36
Dilşad^cım bgun gittim boya almaya ve sea color markasını gördüm kız da önerdi çok güzel tutuyor diye burda da okumuştum u markayı. Sedef sarı aldım hem 1 kutuda 2 tüp vardı ben birde oriel aldım 1 kaşık kadar karştırdım tam diplere sürmedim bekliyorum şu an dipler çok koyu olursa oriell var elimde ztn rötüş yaparım:) bakalım nasıl bişe çıkcak:18:

Dilşad^cım bgun gittim boya almaya ve sea color markasını gördüm kız da önerdi çok güzel tutuyor diye burda da okumuştum u markayı. Sedef sarı aldım hem 1 kutuda 2 tüp vardı ben birde oriel aldım 1 kaşık kadar karştırdım tam diplere sürmedim bekliyorum şu an dipler çok koyu olursa oriell var elimde ztn rötüş yaparım:) bakalım nasıl bişe çıkcak:18:

ben küllü kumralını kullanmıştım hiç bir sorun çıkmadı.. merak ettim nasıl olucak resim koy mutlaka :) Birde boyanın oranlaması farklıydı dikkat ettinmi ?

ben küllü kumralını kullanmıştım hiç bir sorun çıkmadı.. merak ettim nasıl olucak resim koy mutlaka :) Birde boyanın oranlaması farklıydı dikkat ettinmi ?

cnm valla oranlamaya çok dikkat etmedim şöyle yaptım ..2 tüpü de sıktım. ayrıyetten oriel koydum 1 yemek kaşığı kadar br de onun %40 lık oksıdanı vardı onu ekledim böyle bişe çıktı ortaya:nazar: valla dipler yine turuncumsu oldu ama ya azcık bekliycem brz kullanıcam sevdim fena olmadı çünkü ya da diplere küllü bi renk aıp boyuycam:44:

$Görüntü0187.jpg $Görüntü0183.jpg $Görüntü0182.jpg

canım rengi cok guzel cok tatlı olmus onun numarası kac acaba :)

cnm önden çekmedim d.pler baya açık tuttu:KK70: renk sedef sarı 10.0, ama bence bu kadar açan içindeki orieldi çünü 25 dk fln anck beklettim..Neyse 1 hafta sonra fn tekrar yüklerim foto bakarsınız:nazar:

canım o boyada 1 tüpe 75ml oksidan koyuluyor... yani iki tüp boyaya 150ml oksidan koyacaktın.. bir kutu içinde 2 tüp boya bitanede 75ml oksidan çıkıyor bi 75ml daha kendin alıcaktın.. ben tüp boyasını kullandım kullanım talimatlarında öyle yazıyordu. 1tüpe 75ml oranında.. önceki rengin neydi senin kumraldı sanki yanlışmı hatırlıyorum ?

cnm önden çekmedim d.pler baya açık tuttu:KK70: renk sedef sarı 10.0, ama bence bu kadar açan içindeki orieldi çünü 25 dk fln anck beklettim..Neyse 1 hafta sonra fn tekrar yüklerim foto bakarsınız:nazar:

tamam canım cok tesekkur ederim :)

canım o boyada 1 tüpe 75ml oksidan koyuluyor... yani iki tüp boyaya 150ml oksidan koyacaktın.. bir kutu içinde 2 tüp boya bitanede 75ml oksidan çıkıyor bi 75ml daha kendin alıcaktın.. ben tüp boyasını kullandım kullanım talimatlarında öyle yazıyordu. 1tüpe 75ml oranında.. önceki rengin neydi senin kumraldı sanki yanlışmı hatırlıyorum ?

evet cnm açık kumraldı eski rengi palettenin.Ben de 2 tüp aldım ama orielin %40 lık oksidan var ya onu karıştırınca gerek duymadım gayet bol oldu ..açık utsun diye %40 lığı kulllandım özellikle...

cnm ne yaptın sennn :KK1: boyaları almış boyamış bile ama çok güzel tutmuşa benziyor bayıldım rengine ama gündüz dışarda çek burdan pek anlıyamadım ama güzel bir renk olmuş epey açılmış saçın çok güzel görünüyor cnm güle güle kullan :nazar:

QUOTE=Dilşad;20028564]cnm ne yaptın sennn :KK1: boyaları almış boyamış bile ama çok güzel tutmuşa benziyor bayıldım rengine ama gündüz dışarda çek burdan pek anlıyamadım ama güzel bir renk olmuş epey açılmış saçın çok güzel görünüyor cnm güle güle kullan :nazar:[/QUOTE]

bi iki hafta sonra çekip koyarım cnm dipler baya açık çünkü ama beğenmedin mi ki sen:KK30:

çok beğendim cnm çok güzel tutmuş renk ama tam anlıyamadım dışarda gün ışığında resim çek ama burdan çok güzel geliyor gözüme dore sarı gibi olmuş ondan biraz turunculuk olur ama göze batmıyor cnm sonuç olarak sana yakıştığına eminim o güzel yüzüne cnm çok beğendim :KK9:

Cnm güzel olmuş rengin gün ışığında nasıl duruyor ben de merak ettim

Kızlar ben bu renge hiç alışamadım,sanırım yrn boyuycam tekrar,garnier alayım dıorum hem saça yumusaklık ve parlaklık verıyormus dıyorlar.benim bir arkadasım fındık kabugunu kullanıyordu gayet guzel bir renk ama onun tenı esmer ben hangı tonunu alsam sizce foto ılk msj da var yorumlarınızı beklıyorum kızlar altın karamel önerecek olanlara şimdiden söliyim turunculuk istemıyorum :KK45:küllü bi ton olsun istiyorum ama açık yine...Şimdiden tşkler kk ailesi:KK42:

ben sevdim bu rengi ama sana yakışmışa benziyordu dur bir hafta bekle boyama cnm :79: şöyle önden bir resim çekte yüzüne nasıl olmuş bakalım bence yakışmıştır :81: senin yüzüne ama illada istersen palette deluxenin altın parıltılı toffee var güzel bir renk fındık kabuğuda olur ama sakın koyultma sana koyu yakışmıyor açık tonlar senin rengin cnm ama bu renk güzel geldi bana sadece makyaj ve fön isteyen bir renk sende zaten bakımlısın değiştirme bir hafta bekle cnm :79: garnıeri yıllarca kullandım saçı süper yumuşatıyor ama renk skalası az cnm :nazar:

Son düzenleme:
cnm saçının rengi çok güzel gözüküyo tenine mi uymadı:26:

fındık kabuğuna boyadım bekliyoruz garnierin, kızkardeşimin saçını da boyadık kumral garniere onunki gayet ii tuttu, bir de ben şunu farkettim normalde eskiden boyarken saçımızı tenimize yada herhangi bir yerimize sürülen boya baya zor çıkardı bu hiç leke bırakmıyo.Acaba saçtan da çabuk akar mı:44:

fındık kabuğuna boyadım bekliyoruz garnierin, kızkardeşimin saçını da boyadık kumral garniere onunki gayet ii tuttu, bir de ben şunu farkettim normalde eskiden boyarken saçımızı tenimize yada herhangi bir yerimize sürülen boya baya zor çıkardı bu hiç leke bırakmıyo.acaba saçtan da çabuk akar mı:44:

ben de 1 hafta önce garnier ekstra açık sarıya boyadım şu an bi akma yok renk de çok güzel tuttu inşallah senin ki de güzel olur cnm :KK34: Sonucu merak ettim umarım güzel olur:21:

eminim güzel tutar cnm garnıer saçı yumuşacık yapıyor yıpratmıyor hem resim ekle inş sende beğenirsin biz beğeniyoruz çünkü sana açık renkler çok yakışıyor :KK71:

Çok güzel altın karamel gbi bir renk oldu,ama şöyle güzelce bi düzleştireyiö öyle ekliyeyim resmimi olr mu cancağızlarım,ya bide normalde saçımı boyayınca banyoda hele de şampuandan sonra kazık gbi olurdu,bu yumuşacık oldu:KK19:tşkler garnier,tşkler dilşad'cım,tşkler kk kadınları:KK71:

X