Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kızlar bişiy sorucam size çünkü boya konusundan hiç anlamıyorum lütfen bilen biri varsa açıklayabilir mi?kuaförler çok para istiyolar...kendi saç rengim koyu kumral.. geçen sene kızların da ısrarıyla küllü kumral gölgeler atmıştık saçıma onlar uzadı ve uçlara geldiler bende saç rengimi koyultmak istiyorum...kolestonun ışıltılı kahvesi mi,yoksa terracotayı mı boyamalıyım hangisi güzel olur sizce..annemde nasılsa 2 kutu alıcaz ikisinin karışımını boyayalım dedi...terracota çok mu kızıllık yapaıyor boyayanlar yardımcı olabilirler mi? sağolun şimdiden :)

slmlar canım ister acık bugday tenlı ol ıster bugday tenlı ol yanı ten renginde sarımtıraklık hakımse kesinlikle sana bakır renkler önermiyorum. dore olan tum saç renkleri senin saatlerce guneşte kavrulmuş gibi görunmene sebep olacaktır. kullu tonlar koyu sarılar denemelisin.bakır renkler beyaz tenlılere gidiyor ama herkeste yaptırıyor.yınede sen bılrsın canım

küllü mangocum benim saç kumraldı şimdi palettenin 10,65 sarıya boyadım saçım karamel gibi oldu yeniden aynı boyayala boyasam dahada açılırmı bu saç

slmmmm...arkadaşlar bana acil cvp verin lütfen..gelelim soruma..ben 4 yıla yakın zamandır sürekli föfle yaptırdım sık röfleydi boya gibiydi yani..ama artık saçlarımı dinlendirme zamanı geldii.15 gün önce kuaföre gittim koyu renge boyamasını istedim bilmiyorm ne renk yaptı 3 gün içinde aktı kötü bi açık kahve oluştu..ve hemen yani 3 gün sonra kendim boya aldım koyu kahve tonlarında boyadım şuanda açık kahve gibi karışık bişi oldu..uçlar hafif sarı...ben çok beyaz tenliyim ve kaş rengimde çok açık sarıya yakın gözlerim kahverengi..sizce ne renk yakışır bana ..yine boyamyı düşünüyorm ve kendim boyucam kavak yellerindeki aslının saçları hoş bence sizce bana nasıl olur..o rengi elde etmek için ne renk almalıyım..acil cvp bekliorm...şimdiden teşekkürler...........

siteyi uzun zamandan beri takip ediyorum ama yeni üye oldum :) yardımınıza ihtiyacım var saçımı elegan kahveye boyadım ama tam olarak istediğim renk olmadı ben daha koyu bi kahve istiyorum bunun üstüne ışıltılı kahve ile boyasam nasıl olur??

kızlar bişiy sorucam size çünkü boya konusundan hiç anlamıyorum lütfen bilen biri varsa açıklayabilir mi?kuaförler çok para istiyolar...kendi saç rengim koyu kumral.. geçen sene kızların da ısrarıyla küllü kumral gölgeler atmıştık saçıma onlar uzadı ve uçlara geldiler bende saç rengimi koyultmak istiyorum...kolestonun ışıltılı kahvesi mi,yoksa terracotayı mı boyamalıyım hangisi güzel olur sizce..annemde nasılsa 2 kutu alıcaz ikisinin karışımını boyayalım dedi...terracota çok mu kızıllık yapaıyor boyayanlar yardımcı olabilirler mi? sağolun şimdiden :)

cnm ben 2 rengide kullandım.terrakotayı 2 kere kullandım.ilk yaptığımda koyu kızıl-karamel gibi bi renk olmuştu benm de saçlarım o zaman elegan kahveye boyalıydı baya bi açılmıştı.2.yi yaptığımda karamelin bi ton koyusu olmuştu ışıkta kafam tupturuncu oluyodu.sonra ışıltılı kahve yaptım karamelimsi bi kahve olmuştu herkes çok begenmişti o rengi... sonra kendi rengime döncem die mahveltim o rengi ama 2 side farlı terrakota kızılmısı toprak rengi açıldıkça karamelleşio ışıltılı kahve akınca o kadar turuncu olmuo. :smiley-cool:

ayy canım çok sağol birilerinden tavsiye almaya çok ihtiyacım vardı ışıltılı kahveden yana yapıcam sanırım seçimimi çünkü kızıllık istemiyorum bide akınca turuncu falan olursa hiç sevmediğim renktir zaten turuncu...ben sadece ışıltılı kahve yapayım ikisini karıştırmayım en iyisi...

bişiy deil nedemek...ben 2sinide denemiş bi insanck olarak sana yaşadıklarımı yasdım... :)) bencede ışıltılı kahve çok güsel bi renk.akıncada öle turuncu olmuo bende turunculuktan nefret eder oldum...

ayrıca adaşız galiba minish 21 ...:teytey: eğer ışıltılı kahveye boyarsan fikirlerini bizimle paylaş olar mı???

bn saçlarımı altın sarısına boyattırdım koyu bir renkten bi seferde döndüm açıcı kullanmadan sadece boya ile açıldı renk de çok hoşuma gitti orjinal hatta doğal bi renk oldu ama bazen bakıyorum sarı geliyor bazen turuncu gibi geliyor daha çözebilmiş değilim ama çok dikkat çekici bir renk olduğunu söyleyebilirim dönüp dönüp bakılıyorsunuz=)

ayrıca adaşız galiba minish 21 ...:teytey: eğer ışıltılı kahveye boyarsan fikirlerini bizimle paylaş olar mı???

taki güzelim en yakın zamanda cesaretimi toplayıp ışıltılı kahveye boyuycam ve sonucu yazıcam...bu arada adşız derken anlamadım sanırım ??:uhm:

saclarımı carpıcı kızıla boyadım ve beklıyorum nası olur acaba bılen varmı kızlar bılmıyorum ılk defa boyadım

Ben kuzenimin saçını boyamıştım çarpıcı kızılla. Voila veya paletteydi sanırım hatırlamıyorum. Güzel bi ton olmuştu, önceki rengi de kızıldı zaten ama bu da yoğun hoş bi kızıl olmuştu. Umarım seninki de güzel olmuşturyerimseniben

Küllümangocum saçımın rengi günışığında resimdeki gibi görünüyor.Aslına bakarsan benim istediğim 7.65 tonuna çok da uzak değil gibi .1-2 ton daha koyusu sadece sanıyorum.Şimdi ben diyorum ki 8.65 alsam acaba 7.65 deki rengi elde edebilir miyim ne dersin ???

ImageShack - Image Hosting :: grnt138dc2.jpg

kızlarrrrrrr sizce koyu kumral birine şu renk gider mi?
KateWinslet-Original.jpg
ve
kate-winslet-002.jpg
lütfen yorumlarınıza acil ihtiyacım var:)

kızlar ışıltılı kahveye boyadım saçlarımı az önce çok beğendim çok doğal bi boya hafif bi kahveliği var ama ışıl ışıl oldum walla annemde çok beğendi...

kızlar ışıltılı kahveye boyadım saçlarımı az önce çok beğendim çok doğal bi boya hafif bi kahveliği var ama ışıl ışıl oldum walla annemde çok beğendi...

hangi markadan bu ışıltılı kahve ??? rengini merak ettim doğrusu,güle güle kullan ışıldayan saçlarını kaydirigubbakcemile2

kızlar bugun lorealin 10 dk lık boyasıyla boyadım saclarımı. karamel rengiydi güya cok koyu kahve oldu. saclarım kestaneydii .acık karamel kahve rengini kutuda cok begendım ama cok koyu birenk cıktı. umdugum gibi olmadııı

X